پشت صحنه گزارش نمایش فیلم پورن و رابطه جنسی میان انسان و حیوان در مدارس دخترانهبرخی از نیروهای امنیتی با عنوان ماموران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج در ماه‌های اخیر و در جریان اعتراضات، با مجوز وزارت آموزش‌و‌پرورش به مدارس دخترانه در مناطق چهار و پنج تهران و یک مدرسه دخترانه دوره متوسطه دوم به نام «شاهد ریحانه‌النبی» در بندر ماهشهر استان خوزستان رفته و با تهدید و هشدار برای دختران دانش‌آموز مقطع دبیرستان، فیلم پورن و رابطه جنسی میان انسان و حیوان پخش کرده‌اند.

توضیح آن‌ها به دانش‌آموزان این بوده است که خواسته معترضان به این نقطه می‌انجامد. خانواده‌ها و دانش‌آموزان در شوک هستند. برخی از دانش‌آموزان دبیرستان شاهد ریحانه‌النبی به‌دلیل شوک عصبی، به بیمارستان منتقل شده بودند.
مادر یکی از دانش‌آموزان مدرسه ابوذر غفاری نیز می‌گوید: «پاسخ مدیر به والدین شاکی این بوده است: «می‌خواستیم دختران نتیجه انقلاب جنسی را ببینند.»
ثمانه قدرخان، نویسنده این گزارش در گفتگو با برنامه «پشت صحنه خبر با لیدا ایاز» گفت که جمهوری اسلامی با چنین جنایاتی درحال انتقام گرفتن از دانش آموزان دهه 80 و 90 است که نقش آفرینی پر رنگی در جریان انقلاب زن، زندگی، آزادی داشتند.

متن کامل این گزارش را اینجا بخوانید
+77
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  کور شود آنکس که نتواند دید - لندن، انگلستان

  مرگ بر ملتی که ذلت و خواری را بر زندگی شرافتمندانه ترجیح داده
  18
  105
  یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  Nabaat - بلک تان، استرالیا

  با درود. خوب داداش این روابط سکس حیوانات و انسانها یک موضوع تازه ایی در دین اسلام نیست و به عنوان مثال در توضیح المسائل مراجع تقلید و احادیث اسلامی تاکید شده مثلا اگر مسلمانی یا گوسفندی یا الاغی و یا . بعد از جماع اون حیوون رو ببره چند کیلومتر و یا روستا و یا دهات دیگه بفروشه و مسئله حلال هستش.. حالا میخواند اینو بیارند در مدرسه ها و تعلیمات دینی مثل جشن تکلیف دختران در نه سالگی و یکی بعد از دیگری. در این آخوندها شرم و حیا نیست و مادر خودشون رو هم میفروشند 😆😆
  17
  98
  یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Qasim.Rimbaud - پاریس، فرانسه

  بستگی به این دارد که تصور شما از دختر 14ساله چه باشد.آیا دختر14ساله عروسک بازی میکند؟مسلماخیر.شما درهمین فرانسه بوضوح می بینید که دختران 14ساله مانند یک زن بالغ هستند واغلب دوست پسردارند.پارسال یک مقاله به زبان فرانسوی دریک مجله خواندم که بخاطر خوردن غذاهای فرآوری شده(فست فودی) دختران در سن9سالگی موی شرمگاه دارند و پستانهایشان درهمین سن برآمده میشود.یک مقاله کاملی در مجله ای اجتماعی-عمومی بود ونگرانی های مادرانشان را هم درآنجا از زبان چند نفر نوشته بود.اگر پیداکردم مینویسم.
  101
  16
  یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  BrainWorm - لیون، فرانسه

  نمایش فیلم پورن و رابطه جنسی میان انسان و حیوان همان صحنه های کثیف و منزجر کننده تجاوز سپاهی و بسیجی (حیوان) با مردمان شریف دستگیر و شکنجه شده ایران در زندانهای خامنه ای بیشرف است.
  17
  103
  یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  Nabaat - بلک تان، استرالیا

  با درود. داداش در بیت رهبری هر روز از این فیلمهای پورن اسب و خر و حیوانات با شیعیان حکومتی برای بانوان بیت به نمایش گذاشته میشه تا این بانوان هم فیضی ببرند !!! 😁😁
  17
  64
  یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  سناریو فیلم رابطه جنسی حیوان‌و‌انسان از کتاب ملعون خمینی نوشته شده . هنرپیشه نقش اول هم سعید طوسی
  17
  52
  یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان
  Qasim.Rimbaud - پاریس، فرانسه
  چقدر تاسف بار است که معیار شما برای بلوغ خانم ها (دختران در سن9سالگی موی شرمگاه و پستانهایشان)است . و ای کاش توضیح میدادی که تصور خودت از دختر 14 ساله چیست .ایا برای زندگی سالم فقط بلوغ جنسی کافی است ؟ البته در گروه داعش و طالبان و سرکرده آنها جمهوری اسلامی جواب بله میباشد .
  2
  16
  ‌پنجشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.