ماموران خامنه‌ای برای تصفیه حساب با دختران دانش‌آموز، فیلم پورن نمایش داده‌اند

ایران وایر - ثمانه قدرخان : طبق اطلاعاتی که به دست «ایران‌وایر» رسیده است، برخی از نیروهای امنیتی با عنوان ماموران سپاه پاسداران و بسیج، با مجوز وزارت آموزش‌و‌پرورش به مدارس دخترانه در مناطق ۴ و ۵  تهران، و یک مدرسه دخترانه دوره متوسطه دوم به نام شاهد «ریحانه‌النبی» در بندر ماهشهر استان خوزستان مراجعه کرد و با تهدید و هشدار برای دختران دانش‌آموز مقطع دبیرستان، فیلم پورن و رابطه جنسی میان انسان و حیوان پخش کرده‌اند.

 توضیح آن‌ها به دانش‌آموزان این بوده است؛ خواسته معترضین، به این نقطه می‌انجامد. خانواده‌ها و دانش‌آموزان در شوک هستند. برخی از دانش‌آموزان دبیرستان شاهد ریحانه‌النبی،‌ به‌دلیل شوک عصبی به بیمارستان منتقل شده بودند.

***

آبان‌۱۴۰۱ و در میانه اعتراضات سراسری، اطلاعاتی به دست «ایران‌وایر» رسید که نشان می‌داد گروهی متشکل از روحانی و مردان لباس‌شخصی که برخی خود را از نیروهای سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی معرفی کرده بودند، برای تهدید و ترساندن دانش‌آموزان در برخی مدارس دخترانه بندر ماهشهر حضور پیدا کردند. مدرسه شاهد ریحانه‌النبی دو روز بعد از اینکه دانش‌آموزان با تجمع در حیاط شعار سردادند، شاهد حضور یک گروه متشکل از روحانی،‌ افراد لباس‌شخصی و یک زن چادری بود. مرد لباس‌شخصی و زن چادری تعدادی از دانش‌‌آموزان سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را در کلاسی جمع کرده و با تهدید و هشدار در مورد شرکت در اعتراضات، برای دختران دانش‌آموز فیلم «پورن»، تجاوز و سکس انسان با حیوان پخش کرده و به آن‌ها گفته بودند عاقبت شرکت در اعتراضات و خواسته معترضین، به این نقطه می‌انجامد.

«ایران‌وایر» به‌دلیل در اختیار نداشتن روایت‌های مشابه، این گزارش را در آن زمان منتشر نکرد. به‌تازگی اما گزارش‌های مشابهی به‌دست ما رسیده است که نشان می‌دهد هفته‌های گذشته در برخی مدارس دخترانه مناطق ۴ و ۵ تهران نیز اقدام مشابهی از سوی افراد سپاه و بسیج صورت گرفته است.

نهادهای امنیتی چطور از دختران دانش‌آموز انتقام می‌گیرند؟این روایت یکی از اعضای خانواده دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه شاهد ریحانه‌النبی است. برای حفظ امنیت، نام «مریم» را برای او انتخاب می‌کنیم. مریم می‌گوید: «۳۰آبان۱۴۰۱،‌ مردی کت‌و‌شلوار پوش که خود را "حسین رضائی"، از نیروهای سپاه پاسداران ماهشهر به دانش‌آموزان معرفی می‌کند، با همراهی یک زن چادری که اطلاعاتی از او در دست نیست، برای تهدید دانش‌آموزان معترض در دبیرستان دخترانه شاهد ریحانه النبی در ماهشهر حضور پیدا کرده است.

حدود ۶۰ دانش‌آموز را به‌صورت تصادفی یا عمدی، از سه پایه مختلف در یک کلاس جهت ارشاد و تهدید جمع می‌کنند؛ دلیل انتخاب دانش‌آموزان  مشخص نیست.»

یکی از دانش‌آموزان که نام و صدای او نزد «ایران‌وایر» محفوظ است، اینطور روایت می‌کند:‌ «یک‌ مشت آخوند و ارزشی و طلبه را برای صحبت و تهدید ما به مدرسه آمدند. کادر مدرسه به آن‌ها اطلاع داده بود که گروهی از بچه‌ها در اعتراضات هفته آخر [آبان] در ماهشهر شرکت کرده بودند و [ماموران] اطلاعات آن‌ها را بازداشت کردند و مدرسه نیامدند. این بچه‌ها به‌خاطر شرکت در اعتراضات، سه روز هم از مدرسه اخراج شدند. [مسوولان مدرسه] می‌خواستند کاری کنند که ما به اعتراضات نرویم، برای همین این گروه از نیروهای لباس‌شخصی را برای تهدید ما به مدرسه آورده بودند. این افراد کلی حرف زدند و سعی می‌کردند نظر دانش‌آموزان را در مورد شرکت در اعتراضات و اعتصابات تغییر دهند، حتی تهدید کردند که چنانچه شعار دهیم، مشخصات ما را به نهادهای امنیتی می‌دهند.»

این دانش‌آموز ادامه می‌دهد: «بعد از کلی حرف زدن ما قانع نشدیم و گفتند پروژکتور را روشن کنید. بعد انواع و اقسام [فیلم] تجاوز را نشان دادند و گفتند اگر شما هم در اعتراضات شرکت کنید، همین بلا سرتان خواهد آمد، پس حتما خودتان هم دوست دارید چنین بلایی سرتان بیاید. کلاس دهمی‌ها با دیدن فیلم‌ها زار زار گریه می‌کردند و حالشان خیلی بد شد. کلاس یازدهمی و دوازدهمی‌ها از اواسط این جلسه، کلاس را ترک کردند.»

به گفته دانش‌آموزان، مامور مرد در زمان نمایش فیلم‌های روابط جنسی با دختران در کلاس تنها بوده است، زن همراه او، به‌همراه مدیر و معاون مدرسه با خروج برخی از دانش‌آموزان که حالشان بد شده بود به کلاس رفته، در را می‌بندند و مانع خروج سایر دانش‌آموزان از کلاس می‌شوند.

گفته می‌شود مدیر مدرسه خانم «طاهری» و معاون مدرسه خانم «حمید» نام دارند.

مدرسه دخترانه دوره متوسطه دوم شاهد ریحانه‌النبی بندر ماهشهر، در مقاطع دهم، یازدهم و دوازدهم، و در رشته‌های علوم تجربی، ریاضی و فیزیک و انسانی دانش‌آموز دارد.
تصفیه حساب با دختران دانش‌آموز در تهران«نجات بهرامی»، روزنامه‌نگار و کارشناس مسائل آموزشی، گزارش‌هایی از خانواده برخی دانش‌آموزان دختر در تهران دریافت کرده که روایتی مشابه دختران ماهشهری است. به گفته او، «والدین دست‌کم ۳ دبیرستان‌ دخترانه در مناطق ۴ و ۵ تهران گفته‌اند در هفته‌های گذشته ماموران مرد لباس‌شخصی،‌ با ظاهر بسیجی و سپاهی با ریش‌ و هیکل‌ ورزیده و نوع پوشش خاص نیروهای امنیتی که دستگاه پخش فیلم هم به‌همراه داشته‌اند، خود را سپاهی و بسیجی معرفی کرده‌ و دختران دانش‌آموز را در سالن اجتماعات مدرسه جمع کردند و بدون حضور مدیر، معاون و معلم مدرسه، فیلم‌های بسیار نامناسبی از رابطه جنسی نمایش داده‌اند.»

آقای نجات بهرامی می‌گوید: «خانواده‌ها می‌گویند ویدیوها حاوی رابطه جنسی نامشروع بوده است و در خلال پخش فیلم، مرتب آن را متوقف کرده و به دانش‌آموزان گفته‌اند که معترضین افرادی لاابالی،‌ بی‌قید و بند و خراب، یک مشت معتاد و قمه‌کش هستند، عین شخصیت‌های همین فیلم‌ها و قصد به‌آشوب کشیدن کشور و گمراه کردن شما را داشته‌اند.»

خانواده‌ دانش‌آموزان ساکن تهران می‌گویند دختران نوجوان آن‌ها با دیدن این فیلم‌ها بسیار شوکه شده‌اند، خانواده‌ها نیز معترض هستند ولی با توجه به اتفاقاتی که برای دانش‌آموزان معترض در ماه‌های اخیر رخ داده است، خانواده‌ها جرات رسانه‌ای کردن این موضوع را به‌طور مستقل نداشته‌اند.

«ایران‌وایر» به درخواست خانواده‌ها و برای حفظ امنیت دانش‌آموزان، از به‌کار بردن نام مدارس معذور است.

آقای بهرامی محتوای فیلم‌های نمایش داده شده به دانش‌آموزان در تهران را اینطور تشریح می‌کند:‌ «فیلم‌هایی از جنین رها شده در خیابان نمایش داده شده و گفته‌اند دخترانی که در اعتراضات شرکت کردند، کسانی هستند که مورد تجاوز قرار می‌گیرند یا افراد لاابالی هستند که رابطه نامشروع با پسران برقرار کرده، حامله شده و جنین خود را سقط کرده در خیابان رها می‌کنند. به دانش‌آموزان توصیه کرده‌اند وارد این بازی‌ها نشوید.»

این کارشناس آموزش می‌گوید: «در فیلم‌هایی به‌طور مشخص رابطه کامل جنسی را نشان داده‌اند، با القای اینکه زنان و دختران معترض زنانی هستند که خیلی راحت تن به رابطه جنسی نامشروع می‌دهند و بدن خود را در اختیار ارازل‌واوباش قرار می‌دهند. در خلال نمایش فیلم‌ها هم مرتب از اصطلاحات و جملات بسیار نفرت‌انگیزی علیه معترضین استفاده کرده‌اند که نمی‌توان در رسانه مطرح کرد.»

به گفته نجات بهرامی، جمهوری اسلامی برای توجیه کشتن و شکنجه دانش‌آموزان و کودکان در اعتراضات، به چنین حربه‌ای متوسل شده است.
شوک عصبی و انتقال به بیمارستان دختران دانش‌آموز
دانش‌آموز دیگری هم وقایع ۳۰آبان در بندر ماهشهر را اینطور بازگو می‌کند:‌ «برای ما فیلم تجاوز گذاشتند، بعد هم ازدواج انسان با حیوان و رابطه جنسی حیوان با آدم‌ها. مرد لباس‌شخصی گفت کشورهای دیگر این توطئه را چیده‌اند، می‌خواهند شما اینطوری شوید، ما داریم از این کار جلوگیری می‌کنیم. من از یه جایی به بعد سرم را روی میز گذاشتم و به فیلم و عکس‌ها نگاه نکردم، ولی سایر بچه‌ها را مجبور کردند که فیلم‌ها را ببینند. حالشان خیلی افتضاح بود.»

به گفته یکی از خانواده‌ها، ۱۶ تن از دانش‌آموزان را برای نگاه کردن فیلم‌ها  به اجبار در کلاس نگه داشتند.

مریم می‌گوید:‌ «ببینید این دانش‌آموز به قدری ساده و بی‌اطلاع است که از رابطه جنسی انسان و حیوان با عنوان "ازدواج" نام می برد. این کودکان حتی نمی‌دانند چه فاجعه‌ای را تجربه کرده‌اند.»

مریم در روایت‌هایی که از چند دانش‌آموز دارد، می‌گوید: «در ابتدا فیلم رابطه جنسی بین یک زن و یک حیوان را پخش می‌کنند، بچه‌ها از رابطه جنسی یک زن و یک سگ صحبت کرده‌اند. بعد فیلم دیگری از تجاوزی که به یک زن صورت می‌گرفته است و سریع از آن فیلم رد می‌شوند. سپس تصویر زنی که از شدت خونریزی در حال مرگ بوده است روی پروژکتور نگه داشته می‌شود. به دانش‌آموزان می‌گویند نتیجه این انقلاب و آزادی‌خواهی شما این می‌شود. شما قرار است تحت سلطه کشورهای غربی بروید و اتفاقی که قرار است برای شما رخ دهد چنین چیزی است. این اتفاقی است که مدام در کشورهای غربی در حال رخ دادن است. در نهایت، آزادی زنان مورد درخواست شما برمی‌گردد به‌اینکه شما بخواهید به‌خاطر اندام خود و به‌خاطر توانایی گفتار و زبان خود، به فروشندگی روی بیاورید. منظور ما تن‌فروشی و  فروشندگی در مغازه‌های فروش ابزار جنسی است.»

به گفته مریم، یکی از دانش‌آموزان به‌دلیل حمله عصبی شدیدا حالش بد می‌شود و دو روز هم در بیمارستان «حاجیه نرگس معرفی» بستری می‌شود. این بیمارستان یکی از بزرگترین بیمارستان‌های خیریه ماهشهر است.

فردای آن روز، از حدود ۴۰۰ دانش‌آموز، تنها ۵۰ تن در مدرسه حاضر شدند، باقی دختران به نشانه اعتراض به مدرسه نرفتند. مریم می‌گوید:‌ «دانش‌آموزان ریحانه‌النبی اکثرا دارای معدل بالا و تیزهوش هستند. یا با امتیاز ایثارگران، جانبازان و شاهد، یا آزمون ورودی مدرسه که آزمون نسبتا سختی است و طریقه سوم، با پرداخت شهریه بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان به‌عنوان کمک به مدرسه به این مدرسه وارد می‌شوند. به‌طبع، خانواده ایثارگر چندانی در شهر نیست و پرداخت شهریه بالا هم برای همه میسر نیست، دانش‌آموزان این مدرسه اکثرا دارای معدل بالا و تیزهوش هستند و بچه‌هایی نیستند که وقت‌شان به کاری غیر از درس خواندن بگذرد.»
شکایت خانواده‌ها از مدرسه و تهدید به سکوت
خانواده‌ها ابتدا به مدیر مدرسه و بعد هم به اداره کل آموزش‌وپرورش استان شکایت بردند. مدیر مدرسه را تهدید کردند که دختران خود را در مدرسه دیگری ثبت‌نام خواهند کرد. آموزش‌و‌پرورش با این کار موافقت نکرده و هیچ مدرسه دیگری دانش‌آموزان را نپذیرفته است. آموزش‌وپرورش در نهایت خانواده‌ها و دانش‌آموزان را با این حربه که به نیروهای امنیتی تحویل‌شان خواهد داد، تهدید کرده است.
+122
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۸
  sara_moshiri - برلین، آلمان

  محمد بزنه به کمر الله با این دین کثیف شیطانی تون. شیطان در لباس روحانی. مرگ بر ......
  8
  172
  ‌سه شنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۶
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  عالیه، ابگذارید این ها نقاب را از چهره پلیدشان بردارند و هر چه هستند رو میز بگذارند، اینجوری نجاست اونا برای همیشه در زباله دان تاریخ میره. ناگفته ماند که فیلم های فاطی و دارر و دسته اش هم در مدارس پخش شده، جناب سروان هم مفعول فعالیت داشته
  1
  67
  ‌سه شنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  وقتی رهبر مفعول که بالا پایینش رو توی حموم یکی کردن میگه ما رکورد زدیم، منظورش اینه که یه وقت فکر نکنین ما همین کثافت و لجنی که میبینن هستیم. همیشه از اونی که نشون میدیم قابلیت رکود زنی و کثافت تر و لجن تر شدن رو داریم. (البته جای کثافت و لجن، فحشهای مناسب گذاشتم منتها مجبور به خود سانسوری هستم!)
  2
  59
  ‌سه شنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  freedom of the press - تهران، ایران

  مشکل خود ما هستیم. این مردم هر کشوری هستند که سیستم حاکمیت کشورشان را انتخاب می کنند و نوع برخورد اجتماعی را. بچه ها را مسموم می کنند و بهشون فیلم پورن نشان می دهند و ما باز هم به نفرین و فحش و ناسزا اکتفا می کنیم و این اوج هنرمان است. درود بر نسل جوان ایران که این انقلاب را کلید زدند و ننگ برما که حمایتشان نکردم و فقط به دعا و توسل و تشویقشان بسنده کردیم ولی هیچ حمایت نکردیم
  2
  59
  ‌سه شنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Aztek - قم، ایران

  احمق ها برای اینکه مردم را بترسانند حیوان انداختن به جون خواهر و مادر خودشون فیلم گرفتن. حتی گفته شده از بیت رهبری هم کمک گرفتن.
  3
  63
  ‌سه شنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  siavash786 - قلب نگین، هندوستان

  sara_moshiri - برلین، آلمان
  اشتباه میکنی دوست عزیز ، اینها خود شیطان هستن و برای نابودی این شیاطن باید متحد شد و بپا خاست
  4
  56
  ‌چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan1326 - تهران، ایران

  دروغ و تحریف اسلامی است ، هدف وسیله را توجیح میکند. برای حفظ بیضه اسلام هر کاری مباح است ، آخرینش هم بگفته خمینی، امام زمان را هم میتوان فدای ج.ا نمود.
  2
  47
  ‌چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۵:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  chaghalo - برلین، آلمان

  به امید روزی که اکثریت مردم ایران سیر تکاملی مسل غرب اروپا را پیش ببرن و چهره اصلی دین را ببینید
  2
  38
  ‌چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  فرید1614 - بروکسل، بلژیک

  احتمالا هنرپیشه پورن اسلامی بوده که فاطمه و زهرا نقش افرینی کردن
  2
  33
  ‌چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  چیزی عجیبی‌ نیست در بین این ها. شما همین بسیج سایبری این سایت را در نظر بگیرید.همه از دم از ضد بشر گرفته تا قوقولو قو و این و آن. همه رابطه معنوی با حیوانات دارند. به مصداق دین مبین و انقلاب با شکوه سال ۵۷. مثلا مولا صدرا که امام می‌‌گفت فیلسوف مورد علاقه من .ابراز فرمودند. خدا حیوان را به شکل زن آفرید تا ما بدون اکرا با او همخوابگی کنیم. البته امام امت فرمودند مولا صدرا خیلی‌ خوب که گفت ولی‌ لاکن یک اشتباه دارد. حتما نباید به شکل زن باشد. و در رساله جهانی‌ خود که حتی ۵۷ اتی ما افسون این کتاب ضد امپریالیست شده بود مثلا پیرزن خودمان. امام فرمودند .اگر ما آلت تناسلی خود را به مرغ فرو کنیم .این مرغ حتما اتوماتیک حرام نمی‌‌شود. لذا به سایبری این سایت می‌‌گویند مرید آقا و کباب مرغ. هم سکس است هم کباب.اول سکس بعد می‌‌زنند به سیخ کباب. امام گفته ، البته یک خطبه صیغه قبل از به سیخ کباب زدن لازم است.مگر مرغ کافر باشد. ضد بشر نظر شما در باره سکس با مرغابی. کفتر کوهی . بوقلمون چیست؟ تازگی‌ها شما متخصص ما شده. التماس ارشاد
  1
  12
  ‌چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.