سفارش آگهی

تبلیغات در سایت ایرانیان انگلستان
 صاحب یک کسب‌وکار آنلاین هستید یا قصد دارید کسب‌وکارتان را در فضای آنلاین هم توسعه دهید، قطعا به تبلیغات در فضای دیجیتال نیاز پیدا می‌کنید. با تبلیغ در سایت ایرانیان انگلستان دیگر لازم نیست نگران بازاریابی و معرفی کسب‌وکارتان باشید؛ ما کسب و کار شما را به ایرانیان سراسر دنیا نشان خواهیم داد.
تبلیغات
با استفاده از تبلیغات در سایت ما ، نه تنها می‌توانید کسب‌وکارتان را به مشتریان خود نشان دهید ، بلکه می‌توانید روز به روز فروش و ورودی وب‌سایت‌ خودتان را نیز افزایش دهید و همچنین هزینه‌های تبلیغات خود را مدیریت کنید.
همه جا دیده شوید
شاید بتوانید در سایتهای دیگری هم این تبلیغات را تجربه کنید اما به دلیل آمار بالای سایت ما نسبت به دیگر سایتهای ایرانی خارج از کشور, موفقیت را با هزینه کمتر تجربه خواهید کرد.
امکان گزارش‌گیری دقیق
از هر تبلیغ چقدر ورودی داشته‌اید؟ تمامی این گزارشها را با جزییات در اختیار خواهید داشت.
ما  کاربران را مستقیما به وب‌سایت شما خواهیم آورد
کاربر با کلیک بر روی بنر تبلیغاتی، مستقیما وارد وب‌سایت شما می‌شود.
تبلیغات بنری چیست؟
در گوشه و کنار صفحات سایت و یا داخل مطالب آن تصویرهای ثابت یا متحرکی از برندهای مختلف نمایش داده میشوند که به آنها بنر تبلیغاتی گفته می شود.
بنر تبلیغاتی شما در کدام محل های نمایش داده می شوند؟بنرهای تبلیغاتی شما در روی نسخه دسکتاپ , موبایل و تبلت سایت ایرانیان انگلستان نمایش داده میشوند. بنر شما به صورت رندُم در کلیه مکانهای سایت از جمله صفحه اصلی - کتگوری و داخل مقالات و اخبار همانطور که در تصاویر زیر مشاهده مینمایید نمایش داده خواهند شد.

محل های نمایش بنرهای تبلیغاتی در نسخه دسکتاپ با کادر قرمز رنگ در تصویر زیر مشخص شده است.


محل های نمایش بنرهای تبلیغاتی در نسخه موبایل با کادر قرمز رنگ در تصویر زیر مشخص شده است.
 


محل های نمایش بنرهای تبلیغاتی در نسخه تبلت با کادر قرمز رنگ در تصویر زیر مشخص شده است.
سایز بنرهای تبلیغاتی:

سایز بنرها  برای دسکتاپ:
سایز بنر برای موبایل و تبلت:
 
در صورتی که تمایل به تبلیع در سایت ایرانیان انگلستان دارید لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید. بعد از دریافت فرم درخواست، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
نام و نام خانوادگی: *
ایمیل : *
تلفن تماس: -
شهر محل سکونت : -
کشور محل سکونت : *
موضوع پیام: *
متن پیام: *