برگهایی از زندگی جان باختگان سقوط هواپیمای اوکراین (بخش پنجم) :پونه گرجی و آرش پورضرابی( زوج نابغه دانشگاه شریف)

«آرش پورضرابی»، برنده المپیاد جهانی کامپیوتر و فارغ‌التحصیل دانشگاه «آلبرتا» در کانادا، به همراه همسرش «پونه گرجی» که او هم از همین دانشگاه فارغ‌التحصیل شده بود، از دیگر مسافران  این پرواز بودند.  
 
آرش و پونه چهار روز قبل مراسم عقد و ازدواج خود را جشن گرفته و عازم کانادا بودند.
یکی از معلمان پونه در صفحه فیس‌بوک خود برای او نوشته است:«پونه عزیزمان (یکی از شاگردان خوب ایران زمین در مدرسه فرزانگان در سانحه هواپیما به پرواز ابدی رفت. با دلی غمگین و زبانی بریده و به کنجی نشسته صم و بکم، فقط شعر حافظ در ذهنم مرور می‌شود :
دلا دیدی که آن فرزانه فرزند
چه دید اندر خم این طاق رنگین
به جای لوح سیمین در کنارش
فلک بر سر نهادش لوح سنگین»
 
آرش و پونه با امید به آینده، برای همراهی و هم‌سقفی به ایران سفر کردند تا نزدیکان و عزیزان‌شان را در شادمانی این اتفاق شریک کنند. یکی از نزدیکان آرش پورضرابی در روز ازدواج آن‌ها، تصویری از عروس و داماد به اشتراک گذاشته و نوشته است: «بیاید با قشنگ‌ترین عروس و دوماد دنیا آشنا بشید. ایشون که توی عکس می‌بینید، وقتی راهنمایی بودم، دبیرستان بود. تا من دبیرستانی شدم رفت دانشگاه. تا رفتم دانشگاه، اپلای کرد و رفت. خلاصه که همیشه خیلی دور بوده ولی همیشه نزدیک‌ترین بوده به من. من قلبم از شدت ذوق داشت از جا در میومد تو این روز. شما نه تنها دوست داشتنی‌ترین زوجی هستین که تو دنیا دیدم. بلکه قشنگترین و بهترین آدمهای زندگی منید.»
+37
رأی دهید
-4

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.