با پرستوی امنیتی استاندار پیشین کهگلویه و بویراحمد آشنا شوید - تصاویر و ویدیو

«آمدنیوز»:با هدف آگاهی‌رسانی به مردم و فعالان سیاسی و مدنی برای محافظت از آبروی خود و خانواده‌شان و هم‌چنین نا امن کردن فضا برای تحرکات پرستوهای امنیتی، پس از درخواست‌های مکرر مردم برای افشای نام و تصاویر «پرستوی امنیتی جوان»، برای نخستین‌بار وی را با فیلم‌ها و تصاویرش افشا می‌کند. 
 
شورای همکاران «آمدنیوز» تصمیم گرفت برای صیانت از عفت عمومی و حفظ حیای جامعه، فیلم‌ها و تصاویر این پرستوی جوان را با کمی سانسور منتشر کند. 
 
این پرستوی جوان، «یاسمن صبوحی» متولد ۱۲ فروردین‌ماه ۱۳۷۷ و شاغل در «هواپیمایی ماهان» است که به عنوان میهماندار هواپیما، با «علی محمدی احمدی» آشنا شده و وی را به تور امنیتی انداخته بود. 
در گزارشات محرمانه‌ای که پس از انتشار فیلم استاندار سابق کهگلویه و بویراحمد برای «آمدنیوز» ارسال شده، سازمان اطلاعات سپاه، وزارت اطلاعات، پلیس اطلاعات و امنیت و... مسئولیت کارگزاری تجهیزات فیلمبرداری برای «محمدعلی احمدی» را بر عهده نگرفته‌اند. اما با اطلاعات جدیدی که به دست «آمدنیوز» رسیده، مشخص می‌شود که هواپیمایی ماهان متعلق به سپاه پاسداران است و میهمانداران و کارمندان آن، الزاما باید از فیلتر استخدامی امنیتی این سازمان نظامی عبور کرده باشند. هواپیمایی ماهان مدت‌هاست که به دلیل انجام فعالیت‌های تروریستی و انتقال مهمات و ادوات و نظامی با هواپیماهای «سیویل» (غیر نظامی)، در لیست تحریم‌های بین‌المللی قرار گرفته است. 

بر اساس آخرین اطلاعات منابع خبری «آمدنیوز»، سازمان اطلاعات سپاه تلاش دارد با پیاده‌سازی پروژه‌ی جدید تبلیغاتی کذب، ارسال پرستو برای مسئولین کشور را به «روح‌الله زم» خبرنگار آزاد و مؤسس رسانه‌ی «آمدنیوز» منتسب کند تا هم نشت اطلاعات از درون این سازمان را سرپوش بگذارد و هم آن‌چه آن را «ضد انقلاب» می‌نامد را، عامل لطمه به مسئولان کشور و خانواده‌های آنان معرفی نماید. 

مطالب مرتبط:
انتشار ویدیوهای بدون سانسور رابطه جنسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد
«افشا و انتشار فیلم فساد جنسی مدیر بانکی تأمین کننده‌ منافع سپاه»
فیلم غیر اخلاقی نماینده بیمه ایران محمد سلطانی با منشی خود
+234
رأی دهید
-29

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  RAHSHENAS - برلین، آلمان

  آقا جان هیچ جای دنیا از این خبر ها نمیگذارند این کار اصلا صحیح نیست.
  239
  114
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۴
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  با این افشاگریهاشون دست ویکیلیکس را از پشت بستند و آنانرا بیکار نمودند! پرستوی بانمک ولی ...
  19
  194
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۳
  ۵۱
  kata1379 - مشهد، ایران

  سلام . در مورد این استاندار بلاد مسلمین باور عمیق و یا فاطمه نظری ندارند؟ یا مشغول پوشش فساد هستند؟ رگ وای اسلام وای امر به معروف . خوابیده . یا فقط برای یک مشت مردم بی پناه . مشغول هزیان هستند و یاور فاسدین و اربابان خود . حالا خوبه اربابان اینها کارنامه موفقی ندارند . اگر داشتند کاسه لیسان اونها همین باور و یارانشان چه میکردند خشتک می دریدند
  11
  151
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۴
  ۴۰
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  . با پست هایی نظیر این مورد و منبعی به اسم امد نیوز تحت مدیریت اخوندزاده ای به نام زم اعتبار خودتون رو کم نکنید
  143
  48
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۸
  ۵۳
  Hatef - پاریس، فرانسه

  [::RAHSHENAS - برلین، آلمان::]. هدف از گذاشتن این نوع "مثلا" اخبار، که در حد روزنامه ها و جرائد زرد است، تلقین این فکر به خواننده است که مشکلات جزئى و در حد فساد اخلاقى چند مدیر و نماینده است. هرگز از این سخن نمیگویند که این اشخاص محصول همین منجلاب و لجنزارى هستند که ایدئولوژى دینى و بویژه شیعه اصلاحشرى!که الگوى تمام پیکر نفاق و ریا و جانماز آب کشیدن است، باعث و بانى آن شده است. میخواهند فراموش کنیم که دخترکانى که لقب پرستو بر آنان نهاده اند، طعمه ها و قربانیان همین سیستم فاسد هستند. حقیقت اینست که این سیستم ذاتا کثیف و ضد بشریست . تمامى مصائب و مشکلاتى که چهل سال است متوجه این کشور است و یک ملت بابت آن هزینه اى نجومى میدهد، محصول همین سیستم است و تا زمانیکه این نظام وجود داشته باشد، یقینا بر این هزینه ها افزوده خواهد شد و نیز باید به این مسئله إیمان راسخ داشت که هیچگونه اصلاحى بر این حاکمیت قابل تصور نیست.
  15
  117
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۴
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان

  گرچه حکومت اسلامی آخوندی کثیف ترین نوع حکومت است ولی چنین ویدئوهایی به نمایش گذاشتن درست نیست، سوالی که پیش می آید چه کسی دوربین ها را وصل کرده و چرا؟ چرا همان موقع افشاگری نکرده ممکن است این خانم را به اجبار وارد بازی خودشان کردند بنظر من وزارت اطلاعات این کلیپ ها را پخش می کند و بدست زم میرساند، ما وارد بازی آنها نمشویم و فقط بدنبال سرنگونی حکومت جنایتکار اسلامی علی خامنه ای و پسران هستیم
  28
  118
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۸
  ۳۵
  komohammadd - اردبیل، ایران

  این کار کاملا درسته باید ابروی این دختر 20 ساله بره که امده با یک مردی 35 سال بزرگتر خوابیده
  105
  47
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۳
  ۵۱
  kata1379 - مشهد، ایران

  [::komohammadd - اردبیل، ایران::]. سلام . همیشه یک موضوع اولویت داره ولی برخی موضوعات اولاتره دوست عزیز اونی که میگه سیاست ما عین دیانت ماست و دیانت ما عین سیاست ماست مسئوله بعلاوه در تمامی ادارات و سازمانهای حفاظتی . روحانی ناظر وجود داره شما در زمینه دین بهتره میفهمی یا اونها . پس بهتره در این باب از بکار گیری دین و مذهب برای مقاصد سیاسی شاکی باشی و شیادان دین ستیز با چهره مذهبی و دین داری که سارقین دین هستند .
  4
  47
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴
  ۴۹
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا
  اگر پرستو بود که فیلمش همه جا پخش نمی‌شد زشت هست این کار پخش کردن عکس
  67
  56
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲
  ۴۲
  behran - کردستان، ایران

  این آدمهای تنِ لَش و بی خاصیتی که در سطوح مدیریتی کشور هستند، فاقد هرگونه تخصص و هوش بالایی هستند که نیاز به تخلیه اطلاعاتی داشته باشند و فساد و هرزه گریهای لجام گسیخته خود را پشت این واژه سازیها پنهان میکنند، تنها نفعی که این زنان و دختران از این اوباش میبرند، وصل بودنشان به منابع ثروت و قدرت است!
  8
  80
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
  ۴۱
  Zaall - اصفهان، ایران

  من از این قانون غرب سر در نمی آورم ولی مطمئن هستم پخش این عکس بدون پوشش، هم غیرقانونی هست و ضد قوانین حریم شخصی!
  90
  39
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹
  ۵۳
  RAHSHENAS - برلین، آلمان

  [::Hatef - پاریس، فرانسه::]. دوست عزیز خیلی ممنونم از توضیح منطقی تون.
  7
  31
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
  ۵۱
  kata1379 - مشهد، ایران

  [::RAHSHENAS - برلین، آلمان::]. همیشه کسانی هستند که دفاع از خدا را وظیفه ی خود می دانند، انگار که واقعیت مطلق، چهارچوب نگهدارنده ی وجود، چیزی ضعیف و بی دفاع است!. این آدم ها از کنار بیوه ای که بر اثر جذام از شکل افتاده و چند سکه گدایی می کند رد می شوند، از کنار کودکان ژنده پوشی که در خیابان زندگی می کنند رد می شوند اما اگر کمترین چیزی علیه خدا ببینند داستان فرق می کند! چهره هایشان سرخ می شود، سینه هایشان را بیرون می دهند، کلمات خشم آلودی به زبان می آورند. میزان خشمشان حیرت انگیز است؛ نحوه ی برخوردشان هراس آور است. این آدم ها نمی فهمند که باید در درون از خدا دفاع کرد، نه در بیرون. آن ها باید خشمشان را متوجه خودشان کنند..!. دوست عزیز وقتی ناموس مردم و دختر مردم رو با باتوم تو خیابان کتک میزدند خوب بود حالا بد شده ؟ این مکافات عمل هست . در اسلام تنها چیزی که به ان توصیه شده افشاء فساد حاکمان است .
  3
  29
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
  ۷۲
  samson - استکهلم ، سوئد
  بنظر من او با این موهای سیاهش بیشتر شبیه بچه کلاغه تا پروستو
  40
  27
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
  ۴۶
  Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  چه روزی هم بدنیا اومده 12 فروردین که روز جمهوری اسلامیه
  6
  44
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
  ۴۶
  Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  [::samson - استکهلم ، سوئد::]. پدرجان خوب بیست سالشه جوونه موهاش سیاهه مثل منو شما نیست موهاش سفید شده باشه همون سامسون که تو داستان سامسون و دلیله بود قدرتش تو موهاش بود که سیاه و بلند بود وقتی بریدند ضعیف شد
  4
  18
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱
  ۳۵
  kadash - استکهلم، سوئد
  [::samson - استکهلم ، سوئد::]. همین نزدیکت بود براش له له میزدی.
  8
  19
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳
  ۳۰
  tiger.man - لوبومو، کنگو
  Hatef - پاریس، فرانسه . خواستم نظر خودمو بنویسم دیدم مال شما کاملتر و واضح تر بود بجز انجا که گفتید این هم قربانیه. بنظرم نیست چون اینجور اشخاص را تمام سازمانهای امنیتی بلا استثناء‌ دارند و از دید انها این تا زمانی که لو نرفتند شغل است ولی این بیچاره لو رفت و زندگیش رسما تباه شد.
  3
  19
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
  ۵۱
  Mehran Ca - اتاوا، کانادا
  سلام به همگی. امد داداش این چی بود گذاشتی وزود هم برشداشتی? اولا که این دختر اون زنی نیست که در فیلم اول بود دوما فیلم دوم از این دختر که خودارزایی میکنه کجاش مخفیانه هستش خودش داره از خودش فیلم میگیره در حمام ودر اطاق
  2
  19
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::Zaall - اصفهان، ایران::]. اینکه بزور حجاب سر مردم میکنید و اگر کمی مو هاش پیدا بود به صورتش اسید میپاچید ضد “قوانین حریم شخصی” نیست؟ یا ما رو گاگول فرض کردی؟
  9
  59
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵
  ۵۵
  ایرانی‌ دبش - تهران، ایران

  [::Zaall - اصفهان، ایران::]. تو چقدر پاچه خاری آخوند رو میکنی‌ !!!!!! این مرتیکه کثافت می‌تونه به جای پدر پدر بزرگ این دختر باشه ،این یارو ۶۵ سالش هست
  6
  54
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا::]. [::Zaall - اصفهان، ایران::]. کاری با خوب یا بد ندارم. شما برادران ارشادی. همه یک دفعه مخالف دخالت در زندگی‌ خصوصی دیگران شدید. یا جای دگر می‌‌سوزد. ؟ عجب روزگاری از زبان کسانی‌ که ۴۰ سال است در رنگ شرت ما هم دخالت می‌‌کنند. و در خیابان اسید به صورت زنان .به خاطر دو تار مو. شما دخالت نکنید. روزی ۶ بار طوسی سفارش دهید.اگر کسی‌ یک کلمه سخن گفت ،بد داد و قال کنید. ۱۵۰۰ سال است که از حربه سکس استفاده و مخالفین این دین پلید را سرکوب. "خرم دینان شب‌ها زنها بین خود قسمت می‌‌کردند. افشین و مازیار همچنین. حتا دست از سر یعقوب لیث صفاری بر نداشتید.که خود یک مسلمان دو آتشه بود.ولی‌ پوزه خلیفه عرب شما را به خاک مالید. و گفتید. بین خود زن تقسیم می‌‌کنند. خیام را گفتید بچه باز. شمس تبریزی و مولوی را همجنس باز کردید.پای چیز خود که وسط آید.یک دفعه همه مخالف دخالت در زندگی‌ خصوصی. چرا تعارف می‌‌کنید؟ خوب رک و پوست کنده بگوهید. ما دیگر مدافعه حرم نیستیم. مدافعه چیز آخوند و توله آخوند هستیم.عجب از این پس مانده بشقاب آخوند. که از ما چه می‌‌کند.
  6
  44
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۳
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::Hatef - پاریس، فرانسه::]. گرامی. زمانی که نه دولت اقتدار داشته باشد و نه مردم نظام را قبول داشته باشند ؛ رژیم فرو می پاشد. جمهوری اسلامی دهها سال است که در بین طبقه روشنفکر ؛ متوسط ؛ و بطور کلی ساکنان کلان شهرها از اعتبار افتاده . اما رژیم با عوام فریبی ؛ تبلیغات ؛ تظاهر ؛در حاشیه نشینان شهرستانها و روستاییان همچنان اعتبار داشت . اما برای اولین بار در ۴۰ سال گذشته اتفاق بی سابقه ای رخ داده ؛تا حدی که حتی اطلاعات رژیم شگفت زده و دستپاچه شدند و آنهم خیزش اعتراض در دهها شهرستان کوچک بود . یعنی همان مردمی که برای احمدی نژاد ها شادی میکردند و در سالگرد انقلاب به تهران فرستاده میشدند . اتفاقا این گونه فیلم ها بیشتر در قشرهای سنتی مردم اثر میگزارد تا بحث های روشنفکری . خشم این اقشار دیگر به بد حجاب ها و جوانان به اصطلاح سوسول شهری نیست . بلکه به اون سید های ته ریش دار و مسعولین هرزه میباشد
  2
  21
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۸
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  بسه دیگه انقدر نه من قریبم برای فاحشه های پولپرست حکومتی نکنید. این دختره بی شرف میخواسته با دستگاه پوزی که داره مثل کردم در بدنه حکومت بلوله. خدا میدونه به چنتا پسر باشرف هم نارو زده. اگه آبروی این دوتا رفته خواست خدا بود. دختری با این سن به خاطر پول و موقعیت با یه گودزیلا بخوابه کمترین چیز براش رفتن آبروشه.
  21
  22
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۲
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::Zaall - اصفهان، ایران::]. حاضری خواهرت برای اسلام و اقتدار جمهوری اسلامی ایران و سیانت از قدرت جمهوری اسلامی با عمال جمهوری اسلامی با هر سن و قیافه و شخصیتی بخوابه؟! .
  13
  39
  ‌چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۴
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  چطور میتوانند بچه های بیست سال باین صورت هرزه و حرفه ای بار بیاورند؟؟!!واقعا این نظام مظهر فساد و خلاف میباشد
  2
  21
  ‌پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۸
  ۵۳
  Hatef - پاریس، فرانسه
  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. هموطن بزرگوار؛ سپاسگزارم از اینکه حوصله کرده و نقد بلند مرا خواندید. با تفسیر شما موافقم، ولى با نتیجه گیرى شما اختلاف نظر دارم. هدف این سیستم از درز دادن این نوع فیلمها و تصاویر، چند منظوره است که من قبلا در کامنتهاى دیگر تعدادى از آنها را برشمرده ام. اما در خصوص اینکه نمایش این صحنه هاى کریه از زندگى انگل وار و کثیف چند تا مدیر و نماینده ( منصوب) ، اقتدار حکومت در اذهان عوام خدشه دار میشود، تصور میکنم نتیجه کاملا معکوس است و سیستم هم اینرا میداند. هدف از نمایش عمدى ( فراموش نکنید که سیستم اطلاعاتى رژیم عامل ضبط و درزدادن آنهاست!) فیلمهایى از چند نفر، که بیقین فاسد بوده و باید رسوا شوند،اینست که به همان مردم عادى القاء بکند که، ببینید چگونه خودیهایى را که مرتکب فساد اخلاقى و یا جرم میشوند، شناسایى و مجازات میکنیم! و در واقع این ایده را جا انداخته که خود سیستم "مقتدر" و "سالم" بوده و قابلیت برخورد با مفاسد را دارد، در حالیکه هدف من از نوشتن نقد قبلى دقیقا این بود که ذات سیستم پلید و اصلاح ناپذیر میباشد.
  2
  11
  ‌پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۶
  ۷۲
  samson - استکهلم ، سوئد
  [::kadash - استکهلم، سوئد::]با درود بر شما من نظر خودم را نسبت به شباهت دو پرنده نوشتم عاشق پرندگانم و بچه کلاغ را نیز خیلی دوست میدارم ولی نه به حد له له زدن.
  0
  9
  ‌پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳
  ۳۲
  soroshkhani - توکیو، ژاپن
  [::samson - استکهلم ، سوئد::]. موهای خودت چه رنگیه؟. این چند وقته شدیدا احساس میکنم بعضیا فکر میکنن مو و پوست مردم یه کشور تو خاورمیانه به اسم ایران سفید و بوره. شما اون خانومایی که موهاشون رو بور میکنن یا صورتشون رو با هزار قلم ارایش سفید میکنن رو نبین. اونا رنگه الکیه. گول نخور. مردم این کشور خاورمیانه به اسم ایران موهای مشکی و پوستی تیره دارن.
  5
  9
  ‌پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
  ۴۸
  natasha1 - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  دیگه عکس شناسنامه اش را چرا گذاشتین ؟ بدبخت پدر مادرش . این فقط ۲۰ سالشه خوب فریبش دادن از بدبختی اون نظامه استاندارش با زن و بچه میره با این دختر یا این دختر در اول جوانی به فحشا کشیده شده....این فاجعه اون نظامه به جای این٬ عکس لخت دختر خامنه ای وزنش و زن مجتبی را بذارین که کل ملت را ویران کردن و میلیونها جوان را به فساد کشیدن.......
  5
  21
  ‌پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::Hatef - پاریس، فرانسه::]. کامنت شما منطقی و احتمالا شاید فرمایشات شما درست باشد ، البته من کل داستان را از یک زاویه دیگر میبینم ، به باور من اطلاعات رژیم جهت کنترل سران کشور ، اداره جات و غیره بطور سیستماتیک مدارک و فیلم تهیه کرده بود ، اما اینکه این همه فیلم در فضای مجازی پخش میشه ، شاید بخاطر نفوذ سرویس های امنیتی خارجی در اطلاعات ایران باشد ، همان کسانی که هزاران تن مدرک را به اسراییل فرستادند ، همان کسانی که دانشمندان هسته ای را ترور کردند ، و اکنون مشخص شده که مسئول کل تحقیقات و بازجویی متهمان ترور ها ، خودش مامور موساد بوده ، و با پرونده سازی به چند جوان بیگناه و اعترافات اجباری ، زمینه های فرار و پاک کردن شواهد را برای تیم های اصلی ترور را بوجود آورد و بعد هم به گفته عبدالله شهبازی خود همان فرد به اسراییل فرار کرد ، بنابراین این احتمال هم وجود دارد که این گونه فیلم ها با هدف رسانه ای شدن تهیه نشده بود و از در واقع از آرشیو سپاه دزدیده شده اند .
  0
  9
  ‌پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۹
  ۵۴
  ادوینو - گوالف، کانادا
  این چیزها پیش پا افتاده ودر واقع گمراه کننده افکار مردم است اخبار درستو حسابی به نظرمن لو رفتن ایلو تبار برادرانه لاریجانیاست که به گفته دکتر خزعلی یک دنبشون به یهودی انگلیسی بر میگرده که چطور نفوذ کردن شاهد این قضیه پاسپورت این جهادگرانه یهودیست که میدن انگلند است باریکلاه به شما قیافشون هم به یهودیها شبیه واز نظر دینی اسلام کپیست از دین یهود واین ماجرا را تکمیل میکنه.
  0
  6
  ‌پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۸
  ۴۱
  Zaall - اصفهان، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. شما گاگول تشریف داشتید و ....
  12
  2
  ‌پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۲
  ۴۱
  Zaall - اصفهان، ایران
  [::ایرانی‌ دبش - تهران، ایران::]. نادان من از این شخص به قول شما ۶۵ ساله دفاع نکردم، منظورم این است چرا عکس طرف را پخش کردند، البته از بی سوادی شما هست و .....
  12
  5
  ‌پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۰
  ۴۱
  Zaall - اصفهان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. فرهنگ ایران و ایرانی بالاتر است که مسلمانان بتوانند این صحبت های که فرمودید نسبت بدهند، و همچنین فرهنگ ایرانی بالاتر است که شما به ظاهر روش ان فکر بتوانید با خزعبلاتتان اعزراییل و عرعر و عمریگا را رو سپید کنید
  9
  0
  ‌پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۷
  ۴۱
  Zaall - اصفهان، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. مطمئن باش نه من نه هیچ ایرانی با غیرتی حاضر به این کار نیست، ولی کسی که برای حمله به کشورش روز شماری می کند، این کا را خواهد کرد، دفعه بعد خواستی کامنت بنویسی یه تنگر به خودت بزن
  12
  7
  ‌پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۱
  ۵۰
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک
  [::Zaall - اصفهان، ایران::] تو خجالت نمیکشی از اینهمه فریب و دروعگویی و پاچه خوری؟ اخه ادم باید خیلی بیوجدان باشه وقتی ارباب خودش چنین کثافتکاری ای میکنه از «حریم خصوصی» حرف بزنه ولی بره تو خیابون یقه دختر مردمو بگیره که چرا مانتوت این رنگیه یا حجابت اینجوریه ، شبها بریزن تو خونه مردم که چرا رقصیدین یا دهن مردمو بو کنن که چی خوردن !!! بعد برای فساد و دزدی و بچه بازی امثال این بیغیرت و سعید طوسی از «حریم خصوصی!!!» حرف بزنن! نمیمیری از خجالت تو؟.
  1
  15
  جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸
  ۱۹
  yasharkhan - کرج، ایران
  به ادمینهای سایت پیشنهاد میکنم که از کانال زرد و بی اعتبار آمدنیوز مطلبی نگذارند. این کانال مملو از اخبار دروغین هست.
  2
  9
  شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۴
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  از کجا معلوم این یه دختر بیگناه باشه که بیخودی عکسش رو زدند؟ دوستان میدونید توی خطوط هوایی همه خلبانها و مهماندارها همدیگر رو میشناسند و راجع به هم حرف میزنند؟ با اینکار صددرصد هم شغلش رو از دست میده هم عفتش از بین میره و همه میخوان باهاش یه جور دیگه تا کنند!! یه عده بدجنس هم توی سایت بخاطر لذت بردن از خراب شدن یه دختر مردم هورا میکشن الان خانوادش داره غذاب میکشه و ممکنه بگیرند اینرو بکشند
  2
  7
  یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۷
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  این زال را جدی نگیرید آمین آباد قسمت تخلیه سرنگ ها مشغوله خخخخخ
  1
  3
  جمعه ۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹
  نظر شما چیست؟