انتشار ویدیوهای بدون سانسور رابطه جنسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد

آمد نیوز :«آمدنیوز» با هدف اطلاع جامعه از مفاسد مدیران ارشد جمهوری اسلامی، برای نخستین‌بار فیلمی از «فساد جنسی» استاندار سابق کهگیلویه و بویراحمد در دولت حسن روحانی را منتشر می‌کند.
«علی‌محمد احمدی» در تاریخ ۲۲ شهریورماه ۹۶ با انتخاب هیئت وزیران به استانداری کهگیلویه و بویر احمد انتخاب شد و در تاریخ ۱۷ خردادماه سال ۱۳۹۸ برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از این سمت استعفا کرد. «احمدی» علاوه بر فساد جنسی، فساد مالی زیادی نیز دارد و سرمایه‌گذاری‌های ملکی زیادی را در کشورهای امارات متحده عربی و قطر انجام داده است. شدت مسافرت‌های وی به این دو کشور در زمان تصدی استانداری کهگیلویه و بویراحمد به حدی بود که صدای مقامات ارشد دولت را نیز درآورد. «علی‌محمد احمدی» با تأمین مالی دختران و زنان جوان، با آن‌ها ارتباط جنسی برقرار کرده و به آنان وعده‌های رنگارنگی از جمله وعده ازدواج داده است. فیلم دیگری نیز از «فساد جنسی» وی در تحریریه «آمدنیوز» موجود است که طی روزهای آتی منتشر خواهد شد. «احمدی» پیش‌تر نماینده دوره نهم مجلس از ایلام بوده و هم‌اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس و مشاور عالی وزیر نفت است. زاویه‌ی دوربین کارگزاری شده در این فیلم، کیفیت بسیار بالای دوربین و ناآشنایی «علی‌محمد احمدی» با محیط بیان‌گر آن است که وی در تور «پرستوی امنیتی» افتاده و مانند سایر مدیران جمهوری اسلامی، در این معضل همه‌گیر گرفتار شده است.
 
«آمدنیوز» با احترام به حریم خصوصی افراد و جامعه معتقد است مدیرانی که از سفره انقلاب ارتزاق می‌کنند، دست در جیب مردم و بیت‌المال دارند و سال‌هاست مناصب کشور را در اختیار گرفته‌اند، به هیچ‌وجه حریم خصوصی ندارند، زندگی آنان باید زیر ذره‌بین مردم باشد و مردم باید از مفاسد این‌گونه مدیران مطلع باشند.
+351
رأی دهید
-53

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  منکه روم نشد تا آخر ببینم، اما فکر میکنم که خانمه سردش بود و آقاهه از روی دلسوزی نقش لحاف را بازی میکرد!
  23
  233
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۳
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  البته تماشای این کلیپ از این زاویه جناب طوسی را بسیار به وجد آورد!
  18
  203
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۴
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران

  دیدن نمایش سانسور شده اش هیچ اثری نداشت تصمیم گرفتند بی سانسورش رو بگذارند. به نظرم اگر تو سایتهای پورن بگذارند پول خوب بهشون بدن. د رهر صورت حریم خصوصی افراد باید محترم باشه ولی این آدم حتما ظلم کرده که اینطوری سرش آمده و تو این زمانه هیچ ارگانی جز سپاه و اطلاعاتی ها نمیتونند از اینکارا بکنند و آمدنیوز هم طعمه آنها شده تا با کمکش خواسته عوامل اطلاعاتی و سپاهی ها رو برآورده کنه. در هر صورت اصلا نمی فهمم که چرا آمدنیوز باید این فیلم رو پخش کنه؟ کاش یه آماری از گذشته و حال و وضعیت وابستگی این طرف هم داشتیم تا ببینیم الان این یارو کدوم طرفی هستش اگر اصلاح طلب هستش که مشخصه آمد نیوز تبدیل به بازوی سپاه برای تغییر مدیریتها شده اگر سپاهی و اطلاعاتی بوده این طرف پس مشخصه یک تسویه حساب داخلی هستش که دادگاه هم نمیتونه کاری بکنه چون فوقش میگه صیغه من هستش و خوب مشکلش چیه؟ اینا انقدر بی ناموس و بی دین و ایمون هستند که این چیزا براشون هیچه
  12
  93
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۹
  ۶۱
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. سعید طوسی با استاندار تماس گرفته و گفته حداقل پسرش را برای قرآن خوانی پیش من می فرستادی تک خور
  16
  152
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۳
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  اینها نه تنها مدیریت بلد نیستن بلکه چون به خلوت میروند انکار دیگر را هم بلد نیستن! سه سوته مارس شد که 😀. بابا یه ظرافتی چیزی به خرج بده. عین لحاف کرسی! انگار فقط قرار بوده حریف رو روی پل ببره!
  8
  145
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۳
  ۴۰
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  چیزی که بد هست بده و توجیهی نداره اما وقتی طرف اخوندزاده ای نام زم باشه سوال اینجاست ایا حاضره فیلم های مشابه یا حتی پدوفیل برخی از سیاست مداران اروپا یا امریکا رو هم منتشر کنه . قطعا نه و شما می دونین چرا . نمیصرفه
  117
  21
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۲
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  متنفرم از پیرمردهای کثیفی که با صورت چروکیده شون موهاشون رو پر کلاغی رنگ میکنن !! اگر زمان پیامبرهاشون دوربین و تکنولوژی بود فقط خدا میدونه چه چیزها که ازشون پخش نمیشد
  17
  121
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۲
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  همه چیز یک طرف این لباس زیر پرستو یک طرف. همه چیز آخوند‌ها دزدی است، انقدر دزد و خسیس. که حتا حاضر نیستند یک لباس زیر سکسی‌ و زیبا برای پرستو‌های خود بخرند. انگار از بازار سمساری این لباس زیر خریده شده. خاک بر سرت‌ای سرباز امام زمان. شما دیگر چقدر ندید بدید هستید.حالا چه کسی‌ پری بلنده دولت امام زمان است؟ بردار کجاهی ؟ علی‌ بلنده. طواب بلنده ؟ جنتی بلنده که نمی‌‌شود گفت. جور در نمی‌‌آید
  5
  85
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۰
  ۱۰۳
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  کاملا مشخص بود که زنه از وجود دوربین اطلاع داشته، فقط خوابیده بود و حتى حاضر نشده لباس زیرش رو دربیاره. ولى از طرف دیگه، حتى رو هم اینطور نمیکنن!! انگار پیاز پوست میکردن! بابا یه معاشقه اى …چیزى قبل عمل! زنه هم که نمونه بارز زن ایرانى! هیچ کارى نمیکنه و فقط میخوابه و میذاره بعهده مرد!! چیزى که شریک جنسى رو از هم متمایز میکنه همینه. فرقى هم نمیکنه چه زن و چه مرد. طرف مثل شاطر ها که با مالیدن میخوان خمیر نون رو پهن کنن دستش رو میماله رو بدن زنه!! زن باید تحریک بشه تا بتونه از معاشقه لذت ببره ولى تو اینمورد احتمالا بیشتر قلقلک شده تا تحریک.
  12
  113
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۲
  ۵۳
  Hatef - پاریس، فرانسه

  این ویدئو را گذاشته اند که آن بسیجى دلواپسى که از حضرت عظما طلبِ چیزِ آرامبخش میکرد، ببیند و آرام بگیرد! ملت را عادت میدهند به پستى و رذالت و سرگرم شدن به اموریکه نهایتا به اطاق خواب این دو نفر مربوط و خلاصه میشود ! و خود در حال تاراج و ویران کردن تمامى زیرساختهاى بنایى هستند، که یک ملت چندین هزار سال براى بنیان نهادن آن عرق و خون ریخته است.
  5
  91
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۱
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان::]. شرط میبندم که تمام مسئولین اموراقلاً یک دوره کلاس قرآن را تجربه کرده باشند.
  7
  81
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. چندو چونش را از فاطی بپرسید که تخصص اسلامی در این زمینه داره
  9
  71
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
  ۵۰
  bozurgmehr - لندن، انگلستان

  آمد نیوز تبدیل به سایت پورنو شده، از فردا داستان سکسی هم میزارن! و ایرانیان یوکی هم بازنشر میکنه.
  63
  25
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
  ۲۷
  boysboys - مونیخ، آلمان

  ا ا ا..این‌چی بود..همه‌ چیز رو‌نشون داد‌ که..😱
  2
  54
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  عجله نکنین تو قضاوت!. فاطی مون در حال تحقیقات عمیق موشکافانه است!. در مورد فیلم اول خبرگزاریهای بزرگ دنیا بالاخص اسوشیتدپرس پیش بینی کردن که فاطی نظر قطعیش٫ فشار کاری و جهادگرانه مسیولان نظام مقدس ایجاب میکنه که از مواد مغذی و ویتامین دار صرف کنند و همانطور که میبینین این خدمتگذار امت اسلام در حال مصرف شیر هستند!. خبرنگاران مشهور جهان قلم به دست٫ بازارهای بزرگ بورس خیابان پنجم نیویورک٫ نازداک و داوجونز٫ توکیو و لندن منتظرند فاطی!
  3
  46
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
  ۲۷
  boysboys - مونیخ، آلمان

  [::raha1984 - هامبورگ، آلمان::]. [::raha1984 - هامبورگ، آلمان::]. همه بدشون‌میاد اما از کجا فهمیدی استاندار پر کلاغی کرده زیاد پیر نیست انگار
  2
  38
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
  ۲۷
  boysboys - مونیخ، آلمان

  [::ایرانفردا - لندن، انگلستان::]. شما شرلوک‌هلمز نشدی خوبه این که نشد دلیل مگه ندیدی دست استاندار کجاهای زنه بود هم پشت هم‌جلو،دیگه تو اینجور حالتی فرقی هم میکنه اون یک تیکه لباس زیر باشه یا نه؟ آب که از سر گذشت چه یک‌ وجب چه صد‌ وجب.بعدم بقیه فیلمو که پخش نکردن عملیات اصلی رو..
  0
  37
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  رهبر عمامه بالاتر
  5
  51
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۹
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::Hatef - پاریس، فرانسه::]. بسیجی‌ آرام گیرد؟ شما دیگر چگونه فکر می‌‌کنید.؟ بسیجی‌ آتش گرفته. تمام برادران بسیجی‌ از جمله سروان.باور .فاطمه.میرزا . آنکارا یک نامه دست جمعی به رهیس ارگان سایبری نوشته. متن نامه هم آشکار شد. سروان داد بیرون .این هم متنش" بسم لا رهمن رحیم. با نام امام امت و اقامون. بردار عزیز رهیس سایبری. خدا وکیلی خیلی‌ ضایع است. این سایت کافران هی‌ از این فیلم‌ها می‌‌گذارد.از یک طرف ما چیزی برای گفتن نداریم از یک طرف آب دهان ما سرازیر شده. برادران می‌‌پرسند .یعنی‌ چه ؟ این سوسیالیسم علی‌ نیست. چرا سران نظام صیغه اینجوری و پشت هم پرستو؟ ولی‌ به ما تابلت می‌‌دهید ؟ تازه سامسونگ نیست. چقدر ما فیلم اینجوری ببینیم و با تابلت به توالت برویم؟ دست کم تعداد توالت‌ها زیاد کنید. که ما اینقدر توی صف نباشیم" من کافر هم می‌‌گویم خدا وکیلی ظلم است به این برادران. پرستو که هیچ .یک کلاغ سیا ۷۵ ساله در جلوی حرام آقا رضا. پس چه شد این حکومت مستزفین؟
  5
  33
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::آزاذه - تهران، ایران::]. والا من از فاطی دیگه میترسم! این ها خطرناکند، به هم رحم نمیکنند چه برسه به من مظلوم!
  5
  43
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۹
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  اوضاع سران ،سیاستمداران ، نظامیان عالی رتبه ،خیلی خراب تر از این حرف هاست. اصولا یک نظام سرمایه داری چه تئوکراسی باشه چه لاییک و چه دموکراتیک باشه و چه دیکتاتوری پیآمدش همین فساد و تباهی است.
  1
  34
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰
  ۱۰۳
  ایرانفردا - لندن، انگلستان

  [::boysboys - مونیخ، آلمان::]. دوست عزیز منظور اینه کسى که دوربین کار گذاشته و این خانم همکار بودن وگرنه دست حاجى کجا رو میماله و چرا بقیه ماموریت بقول شما نشون داده نشده که اگه تشریف ببرید تو سایت پورن میتونین با کیفیت بالا از اول تا هم فیها خالدون عمل رو هم ببینین!!
  3
  36
  ‌چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۸
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  جاهای خوب خوب این فیلمها مانده که نشان دهند ولی نشان ندادن چون ابرو اسلام میرود !زنه میرود دستمال کاغذی میاورد که بعداز عملیات ولفجر , خودشان را با ان تمیز کنن ولی نه عملیات را نشان میدهد نه خود تمیز کردن را ! عجب فیلم ناقصی هستند.
  4
  36
  ‌پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
  ۶۰
  zavareh - رودسر، ایران

  هم میهنان گرامی بیدار باشید، حکومت اشغالگران اسلامی خودشان کاملا آگاهانه این کلیپها و عکسها را برای منحرف کردن اذهان عمومی همه رسانی می کنند...
  2
  49
  جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
  ۵۷
  naderali63 - گوتمبر، سوئد

  مردم ایران بعد اینحکومت متوجه میشون این فساد در مقامات رهبر هزار برابر بیشتر هست با فیلم ولی کسی جرعت رو کردن . را ندارن میبیند بنام خدا چه گثافت بازیها را پشت پرده . انجام میدادن
  1
  33
  شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۷
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  من موندم که این دو ذوب شده گان رهبر؛ چرا نماز را برعکس و وارانه اعمال میکنند . ایشالله قبول باشه. التماس و دعا
  3
  41
  دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۲
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  آقا ویدئوی بدون سانسور چه معنی داره؟ مگه مردم هدفشون دیده صحنه های مربوطه هست که خودشون رو تحریک جنسی کنن؟
  6
  20
  ‌سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸
  ۵۴
  ادوینو - گوالف، کانادا
  درسته که اینها هنرپیشه پورنو نیستن اما این آقا دفعه اولش نبوده که با زنی سکس داشته اولین چیزی که مشکوکه این آقا از روی سینه بند میخواد حس کنه سینه زنرا اگه کور هم بود دست میکرد از زیر سینه بند این نکته کوچولورا گفتم که فیلم مسخره را برداید خواهشن
  10
  5
  شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴
  ۵۱
  kata1379 - مشهد، ایران
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. سلام . دوست خائن من ظاهر بینی و عدم درک کلیات مسبب بسیاری کج رفتاری است . مردم به سلیقه حضرتعالی که نیستند قطعا از شرح ماوقع باید مطلع شوند . باز بیا بگو که نگفتی . در ضمن صبح شد . و خبری از وعده سحر جنابتان نشد . ؟
  0
  10
  دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
  ۵۴
  ادوینو - گوالف، کانادا
  یک کمی درباره دختر چارلز پرنس انگلستان که تازگی لو رفته میتونید خبری بدید این اخبار د رباره این مقامها که نه شاه بودن نه شاهزاده چیزه قابل توجه ای نیست در برابر خیانت چارلز به همسر مقتولش بگو چرا پرنسس دایانا را کشتن روحش شاد.
  1
  4
  شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۷
  نظر شما چیست؟