عذرخواهی عباس جدیدی از خانواده پورحیدری

قهرمان سابق کشتی ایران از خانواده مرحوم پورحیدری عذرخواهی کرد.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛روز گذشته عکسی از عباس جدیدی در کنار مرحوم منصورپورحیدری منتشر شد که بازتاب های زیادی را در فضای مجازی به همراه داشت.خیلی ها انتقاد کردند و خیلی ها گفتند که چنین کارهایی به دور از انسانیت است.
 
البته جدیدی ساعاتی پس از این اتفاق همه چیز را تکذیب کرد و گفت که عکس منتشر شده مربوط به او نیست و جدیدی نمی داند که آن،عکس چه کسی است!با این شرایط این نماینده شورای شهر امروز در صفحه رسمی اش در اینستاگرام از خانواده پورحیدری عذرخواهی کرده و نوشته است:«از جامعه داغدار ورزش،هواداران استقلال،خانواده محترم منصور پورحیدری بابت عکسی که از من پخش کردند عذرخواهی می کنم.»
 
+29
رأی دهید
-72

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  shahab46 - هانوفر، آلمان

  آخه از این مردیکه تسبیح بدست چیز دیگه انتظار میره. کسیه که تسبیح دستش میگیره مغزش اندازه همون دونه تسبیح هست
  48
  128
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  haftsang - انتورپن، بلژیک

  تو یه کثافتی
  35
  66
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  دژمن الله - روسیه، روسیه

  دروغگو! اولش می گه عکس من نیست بعدش اعتراف می کنه و عذرخواهی می کنه! بعضی ها فقط عین گاو هیکل گنده کردند نه شرافت دارند و جوانمردی! آدم شریف و جوانمرد دروغ نمی گه و مسئولیت کاری رو که انجام داده می پذیره
  41
  75
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  صد سال تنهایی - تهران، ایران

  فقط محض اینکه شخصیت این بابا رو بشناسیند یه خاطره بگم که ایشون دقیقا دم مسابقات جهانی به برادر خانمش یک چک داده بود که اونهم رفته بود برگشت زده بود و درست موقع رفتن فرودگاه حکم جلب گرفته بود!!!!!! فدراسیون هم مجبور شد مبلغ چک رو همونجا بپردازه آقا تشریف بردن البته بی مدال هم برگشتن...از جنس پهلوانان پرورش داده شده در دامن مقدس جمهوری اسلامی......
  41
  68
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Imod.barbekan - منامه، بحرین

  چندى پیش هم یه خانم با بچه اش میره شوراى شهر و داد و بیداد میکنه که این آقا(عباس جدیدى) قفل در خونه رو عوض کرده که من و بچه اش نتونیم بریم خونه.بنده خدا زن صیغه اى این آقا بوده و اون بچه هم بچه همین آقاست.خلاصه با وساطت اعضاى شورا شهر این قضیه رو ماست مالى میکنن و زنِ بنده خدا رو میفرستن بیرون و این آقا هم براى اینکه آبروریزى بیشتر از این نشه خونه رو میزنه بنام اون خانم.این مردک به بچه خودش رحم نکرده و از خونه بیرونشون کرده واى به حال این مردم که این عضوى از شوراى شهرشه
  4
  37
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  آقا من همچنان برام جای سواله که چرا فیلم و عکس های عادل فردوسی پور را در مراسم منصورخان پورحیدری پخش نمی کنید؟ این عوضی یک غلطی کرد اما در برابر کرکر خنده فردوسی پور و بازار عکس انداختن وسط مراسم که کار جدیدی هیچی نیست. از همه خواهش میکنم ورزش 3 فیلم "سلفی هواداران با عادل فردوسی پوردر مراسم منصور پور حیدری" را تماشا کنند. علی کریمی فقط جلوی درب زمین ایستاده که یکوقت باعث بهم ریخته شدن مراسم نشه، علی دایی که داد و بیداد گذاشته سر سلفی بگیرها، قلعه نویی و برومند هم که رفتن زیر تابوت و گرفتند. منصوریان و نوازی و موسوی و فردوسی پور و را خواهشا دنبال کنید. همگی کرکر خنده و عکس بازی. منصوریان با تیپ پارتی و ژست، نوازی و موسوی نیش تا بناگوش باز، فردوسی پور هم به همین شکل.
  13
  6
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  دم علی کریمی و علی دایی و سلطان پروین و ژنرال امیر قلعه نویی و پرویز برومند گرم. فرهاد مجیدی هم که ازش خوشم نمیاد سنگین رفتار کرد و از سلفی گرفتن ها شاکی بود. اخبار فردوسی پور هم بعنوان شاکی و فرار از سلفی ها بعد از گندکاریش توسط همکاران و دوستانش داره ماستمالی میشه. خواهشا تا این فیلم را هم پاک نکردند سایت ایرانین یوکی برای افشا کردن چهره حقیقی این لاشخورها اقدام بکنه و فیلم را پخش بکنه.
  8
  4
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  dektstier - استند، بلژیک
  من نفهمیدم مگه این عکسو تو اینستاگرامش نذاشته بوده ?حالا میگه من نمیدونم این عکسو کی گذاشته.این گامیش رو جطوری تو شورای شهر تحمل میکنن ?
  2
  20
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  kasra persia - لندن، انگلستان
  هم وطنان عزیز تلفن بدست ، سلفی گیر ، هفتاد رنگ. فرصت طلب
  2
  6
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.