توضیحات عباس جدیدی درباره عکس جنجالی/ این عکس من نیست، نمی‌دانم چه کسی است!

انتشار یک تصویر عجیب از عباس جدیدی در کنار مرحوم پورحیدری موجی از عصبانیت برخی از هواداران را در پی داشته است.
قانون نوشت: بسیاری از آنها معتقدند خانواده پورحیدری راضی به انتشار تصویر منصورخان در چنین شرایطی نبودند اما جدیدی می‌گوید حضور ورزشی‌ها در بالای سر یک شخصیت ورزشی مشکلی ندارد.
گفت‌وگوی عباس جدیدی را در ادامه می‌خوانید:
* انتشار این تصویر در فضای مجازی حسابی جنجالی شده و واکنش‌های متعددی را در پی داشته است.به نظر من هیچ مشکلی وجود نداشت. ما ورزشی هستیم، ما پیش او نرویم چه کسی برود؟ آنهایی که خودشان را به ورزشکاران می‌چسبانند باید بگویند چرا این کارها را می‌کنند. منصورخان از رفقای من بوده و بارها به هیئتمان آمده است. خانواده ورزش یک بزرگی را از دست داده و عرق ورزشی ما اجازه نمی‌دهد که او را تنها بگذاریم. پورحیدری جزو مفاخر ورزش ما بود و بالاخره ما عزیزی را از دست داده‌ایم که فقدانشان را همیشه حس خواهیم کرد. از دست دادن او جبر روزگار بود. از این پورحیدری‌ها در جامعه ورزشمان کم نداریم. مگر ما نامجو را نداشتیم؟ او در خانه‌ای اجاره‌ای زندگی می‌کرد ولی وقتی درگذشت همه متوجه شدند که چه مشکلاتی داشته. پورحیدری شخصیت بزرگی بود و باید تا وقتی زنده هستند قدرشان را بدانیم. پورحیدری رفیق و دوست من بود. ما هم مثل بقیه ورزشی‌ها پیش او رفتیم. امیدوارم وزیر جدید ورزش که رای اعتماد مجلس را گرفته هوای پیشکسوتان را بیشتر داشته باشد و به مربیان سازنده بیشتر بها بدهد. او باید ببیند که این پیشکسوتان در کجا زندگی می‌کنند و چه مشکلاتی دارند. وزیر قبلی که این کار را نکرد ولی امیدوارم وزیر جدید این موضوعات را در اولویت کارش قرار بدهد. ما هم جزو پیشکسوتان ورزش هستیم و مرگ برای همه هست. ما باید جوری سیاست‌ها و اعمالمان را برنامه‌ریزی کنیم که بعد از مرگ به سراغ بزرگان نرویم.
* قبول دارید که عکس انداختن از پورحیدری در آن شرایط خیلی جالب نبود؟ به هر حال شاید خانواده ایشان راضی به انتشار این تصویر نباشند.من عکس نینداختم. این عکس من نیست. نمی‌دانم عکس چه کسی است!
* طبیعتا عکس شماست ولی شاید انتشار آن توسط شما انجام نشده.اصلا در صفحه اینستاگرامم من این عکس را منتشر نکردم. شاید پرستارها گرفته‌اند.
* البته شما هم به دوربین نگاه می کنید و مشخص است که این تصویر آگاهانه گرفته شده. حتی امروز به پیج شما در اینستاگرام حمله شده است.اصلا اینگونه نیست و پیج من باز است و اتفاقا تصویر آن مرحوم پورحیدری است. به هر حال وقتی ما وارد جایی می‌شویم پرستار و همه عکس می‌گیرند. اگر من یک غیرورزشی بودم این تصویر شائبه ایجاد می‌کرد اما من خانواده پورحیدری‌ام، من خود پورحیدری‌ام، من وصله او هستم. اگر اصناف می‌گرفتند ممکن است برداشت دیگری می‌شد ولی من ورزشی هستم. شاید بقیه می‌خواستند بهره‌برداری کنند ولی من چنین تصمیمی نداشتم.
* بحث انتخاباتی به کنار، موضوع اصلی این است که شاید خانواده ایشان راضی به انتشار تصویر با آن حال نبودند.من عکس را نگرفتم. ما که جایی می‌رویم 100 تا دوربین پشت سر ماست، نمی‌دانم شاید آنها گرفته‌اند. اگر غیر ورزشی برود و عکس بگیرد شاید مشکل داشته باشد ولی من ورزشی هستم و رفتم. اصلا در صفحه اینستاگرامم هم این تصویر منتشر نشده است.
* گفته می‌شود در کانال تلگرامی‌تان این عکس برای لحظاتی گذاشته و سپس حذف شده است.کانال من؟
* بله، کانال تلگرامی دارید؟تلگرام؟ نمی‌دانم، فکر نمی‌کنم این اتفاق رخ داده باشد.
* به هر حال این کانالی است که به نام شما فعالیت می‌کند و تصویر شما را منتشر کرد و بعد از آن هم این تصویر پخش شد.من خبر ندارم. شاید اشتباهی رخ داده ولی پورحیدری دوست ماست و چند باری به هیئتمان آمده، این وصله‌ها به من نمی‌چسبد. من هم بمیرم ورزشی‌ها می‌آیند زیر تابوتم را می‌گیرند. اگر غیرورزشی‌ها بیایند من هم ناراحت می‌شوم ولی ما که ورزشی هستیم و مشکلی وجود ندارد. من هم اگر در بیمارستان باشم و سرطان گرفته و در حال مرگ باشم، علی پروین یا منصور برزگر بیایند بالای سر من، جای گلایه‌ای باقی نمی‌ماند چون ورزشی هستند ولی کاندیدای مجلس بیاید ممکن است شائبه به وجود بیاید ولی این تصویر را من در کانال اینستاگرامم منتشر نکردم و ممکن است شیطنت‌هایی رخ داده باشد.
+9
رأی دهید
-99

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  کمپین های زیادی برای گرفته نشدن عکس سلفی برگزار شد اما همین امروز و همین چندی پیش عکس عادل فردوسی پور هم در سایت ورزش 3 پخش شده که در حال گرفتن سلفی با هواداران است و هیچ تلاشی هم برای جلوگیری انجام نداده. منتظر میمونم ببینم سایت آزاد شما این عکس را انتشار می دهد یا خیر! یا بازهم برخی افراد بنا به تشخیص شما باید در مصونیت باشند.
  7
  21
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  ایرانی‌ دبش - تهران، ایران

  یکی‌ از کسانی‌ که تهران رو غارت کرد و می‌خواسته با این عکس کاری کنه که بازم برای شورا انتخاب بشه اما نتیجه بر عکس داده
  3
  72
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  haftsang - انتورپن، بلژیک

  کثافت دزد .ریا کار
  2
  58
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران

  :( :( :( :( :( :( توضیحات جلیلی من عکس ننداختم عکس از من انداخت . خاک بر سر ازگل تو و خاک بر سر مردمی نفهمی که به خاطر دوبنده آبی و قرمزی که می پوشیدی و خشتکش هم پاره بود بهت ....تخیلی رای دادند و تو گاری چی را فرستادن شورای شورت (البته شهر) بدبختی ملت ایران اینه که به هر ازگلی اعتماد می کنند اطمینان می کنند و هر روز خاک بر سر تر از دیروز میشن .
  4
  62
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  محسن احمد علی - دبی، امارات متحده عربی

  همچین خودشو به خریت زده که آدم بخودشم شک میکنه. من؟؟ عکس؟؟؟ تلگرام؟؟ اینستگرام.. ؟؟؟
  6
  69
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Iran e forozan - لندن، انگلستان

  مرد بودن به قد و وزن نیست.تو رو خدا اسم مردانگى و پهلوانى رو خراب نکن ,پهلوانى تو فرهنگ ما حرمت داره .
  2
  59
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  جوابگو - مالمو، سوئد

  این پفیوز تازی پرست پاچه خور عرب ،عمدا این کار را کرده مثل داداشی طرف داران استقلال ترتیبشو میدن که آبروی این بدبخت را برده،اشغال.
  4
  45
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  آقا فدام - دوسلدورف، آلمان

  آخه یابو عباس چرخنده که مغزت اندازه یک کرم خاکی هم کار نمیکنه تو برو همون .... رهبرت را دستمال بکش.
  2
  54
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  پوفیوز این همونی نیست که تتلو را آزاد کرد
  2
  23
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  koros_nl - امستردام، هلند
  [::محسن احمد علی - دبی، امارات متحده عربی::]. چرا تو خبرهای عراق و شکست داعش دیگه از ....عربهای وحشی خبری نیست ؟!!!...؟!! این مشکل ما ایرانی هاست , به تو چه .... !! اینجا.... پخش نمیکنند با سوسمار و ملخ اضافه !!
  4
  7
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  koros_nl - امستردام، هلند

  [::sama128 - شیراز، ایران::]. مجید جان جلیلی یه اشغال دیگه است از نزدیکان تمساح یزدی , این کفتار دزد جدیدی است !!.
  1
  21
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  Bornfree - لندن، انگلستان

  ایشالا یکی‌ با بابای خودت اینجوری عکس بگیره تا بفهمی چقدر حروم لقمه هستی‌.
  0
  21
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  dektstier - استند، بلژیک
  آقا ایشون نبیده ما بیدم.هر چی عکس از ایشون گذاشتن ما بیدم.الدنگ
  0
  7
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.