عکس یادگاری عباس جدیدی با جسم نیمه جان پورحیدری! / آقای جدیدی این رسم پهلوانی نیست

بازنشر عکس یادگاری عباس جدیدی در کنار جسم نیمه جان منصور پورحیدری واکنش بسیاری از عموم را برانگیخته است.
 
به گزارش جام جم آنلاین ، این عکس مدام در فضای مجازی دست به دست می شود. بسیاری از کاربران نسبت به این عکس واکنش شدیدی نشان داده اند و این کار کشتی گیر سابق را به شدت تقبیح کرده اند.
 
البته به دنبال واکنش های منفی نسبت به این عکس، عباس جدیدی این عکس را از صفحه خود حذف کرد.
آقای جدیدی این رسم پهلوانی نیست؛ عکس یادگاری با جسم بی‌جان منصورخان؟
ساعاتی پس از مرگ یکی از با وقارترین و با شخصیت ترین چهره های فوتبال ایران. عباس جدیدی قهرمان سابق کشتی دنیا و عضو شورای شهر تصویری از خود و منصور پورحیدری در کانال تلگرامی اش منتشر می کند که بسیار غم انگیز و تلخ است. چهره بی جان منصور پورحیدری با چشم های نیمه باز. بیهوش و در آستانه کوچ. او در منطقه ممنوعه که حتی خانواده اش اجازه ندارند بروند ایستاده و عکسی به یادگار می گیرد. عکسی از جنس همان عکس هایی که در این چند هفته خیلی ها با منصورخان انداخته اند تا بگویند به عیادت او رفته اند. تا بگویند مثلا کنارش بوده اند و تنهایش نگذاشته اند. عکس هایی که انگار بیش از آنکه در آن لحظه کاربرد داشته باشد، بیشتر برای آینده است و اینکه ثابت کنند در شرایط سخت و حساس هستند. ولی بی شک مردم معنای این عکس ها را بهتر از هرکس دیگری می دانند.
اما تصویری که عباس جدیدی از مرحوم پورحیدری منتشر کرد، بی شک تلخ ترین تصویری است که در این هفته ها از آن مرحوم منتشر شد. خیلی از کانال ها مجبور شدند چهره منصورخان را مات کنند تا مخاطب او را در این حالت نبیند. جالب اینجاست که جدیدی این عکس را از کانال تلگرامی اش پاک نکرد تا در فاصله ای کوتاه موضع گیری ها علیه این چهره شورای شهر آغاز شود. به دلیل تلخی این عکس مجبور هستیم چهره مرحوم پورحیدری را از آن حذف کنیم....
آقای پهلوان! با نشان دادن تن بیمار پورحیدری، رایی به‌دست نمی‌آوری!
 ستار همدانی بازیکن سابق استقلال که بخشی از بازی های فیکس ملی اش را در دوران منصور پورحیدری سپری کرده است ، می گوید
«دوستان سیاسی ، آقایان پهلوان! به قرآن مردم منصورخان را با آنچهره خندان و بشاش و سرحالش دوست داشتند ، دیدن تصویرتان ، کنار تن رنجورش ، هیچ آورده و رایی برای تان نخواهد داشت. واقعا باید برای چنین رفتارهایی تاسف خورد و ناراحت شد و مطمئن باشید شما با این رفتارها برنده نیستید. اتفاقا مردم چنین چیزهایی را خیلی خوب در یادشان نگه می دارند.»
واکنش شاگرد پورحیدری به عکس تلخی که از او منتشر شده/ آدم‌های بزرگ چنین کارهایی نمی‌کنند
 سیروس دین محمدی درباره عکس گرفتن بعضی شخصیت های ورزشی و سیاسی با پورحیدری گفت: «من معنی این رفتار را متوجه نمی شوم. شما اگر می خواهی عیادت کنی برای چی با خودت عکاس می بری؟ هواداران استقلال من را در خیابان می دیدند از این موضوع ناراحت بودند که عکس منصورخان در آن وضعیت در فضای مجازی پخش می شد. من در این مدت چند بار به دینش رفتم ولی شما یک عکس از من دیدید؟ مردم دوست دارند منصورخان را همانطور سرحال و سرزنده به یاد بیارند و انتشار این عکس ها غیر اخلاقی است. خیلی ها به خاطر شهرت این عکس ها را گرفتند و من خیلی از این بابت ناراحت شدم.»
روز گذشته عکسی از یکی از قهرمان های کشتی در کنار پورحیدری روی تخت بیمارستان منتشر که با واکنش هایی روبرو شد. این عکس را برای دین محمدی فرستادیم و او پس از دیدن این عکس گریه کر و نتوانست صحبت کند. پس از چند دقیقه دوباره با ایشان تماس گرفتیم و او گفت: «واقعا نمی دانم چه باید بگویم. افرادی که این عکس ها را می گیرند انسان های بزرگی نیستند. انتشار این تصاویر غم از دست دادن منصورخان را برای ما بیشتر می کند.»
+17
رأی دهید
-123

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  اصحاب کهف - بروکسل، بلژیک

  این مردک آدم معمولی‌ هم نیست چه برسه به پهلوون...!
  4
  181
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۲:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  لعنت بر ذات پلید - ملبورن، استرالیا

  خیلی وقته که متاسفانه هیچ کدوم از کارهای شخصی واجتماعیه اکثر ما ایرانیها شبیه آدمیزاد نیست
  12
  176
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۲:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  اقا بع بع - شهرکرد، ایران

  فرم کله و پبشونیش مثل ادمهای ما قبل تاریخه . مغز هم اندازه یه نخود
  2
  40
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۵:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  محسن احمد علی - دبی، امارات متحده عربی

  از امثال شما دون صفت ها، میخوام بپرسم اگه اینکار ریا و خودنمایی نیست، پس چیست؟؟ چرا وقتی که طرف زنده و سرپا هست، نمیروید و عکس نمیندازید؟؟؟. لعنت برشما عوام فریبان و پست فطرتان
  2
  36
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  kasra persia - لندن، انگلستان

  متاسفانه خیلی وقته که معیار ها عوض شده .
  1
  36
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  siavash33 - کردستان، ایران

  خدابیامرزه اخلاقیاتو 37سال عقب گردفرهنگی تبریک داره
  2
  41
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Nama777 - مک دونالد، جزایر مک دونالد

  فکر کرده این تشک کشتیه اونم حریفشه که ضربه شده،،، عزیزم اون تشک بیمارستانه، اون مرد هم یک إنسان هست که هیچ وقت خودشو به سیاسیون نفروخت ،مثل تو که،،،،
  2
  46
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.