مجری شبکه خبر افغانستان: یک روزی نام ایرانتان را افغانستان میکنیم

مجری شبکه خبر افغانستان: روزی که حکومت ما پرقدرت شد کشور شما را به افغانستان ملحق می کنیم و اسم کشورتان افغانستان می شود.

+45
رأی دهید
-317

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۳
  varied - ریزه، ترکیه

  اولا این قبیل تبلیغات طویله اسلامی از نوع عرق ملی میهن پرستی برای انحراف افکار عمومی از مسایل روز جامعه است فریب نخورید دوم طالبان سگ کی باشه که بتونه نام ایران را عوض بکنه سوم به طالبان باید حق داد از این دسته اخبار در تلویزیون خود پخش کند چرا که طویله اسلامی با خرج کردن میلیونها دلار در افغانستان تروریستهای زینبیون مدرسه -حوزه علمیه -جامع المصطفی ساخته که در جهت شیعه کردن سنی مذهبان افغانی است یعنی برفرض اگر جنگی هم بین ایران و افغانستان رخ بدهد مثل سال 58 مقصر اصلی طویله اسلامی ایران است که دارد صدورانقلاب میکند مطمعن باشید اگر طویله اسلامی دست از صدور شیعه بردارد طالبان غلط میکند از این گزارشها پخش کند
  12
  241
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا

  فقط همینو کم داشتیم که اینها بزامون خط و‌نشون بکشن 🤣
  6
  249
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Persian2600 - استکهلم، سوئد

  ببینید چقدر دیگه بدبخت بیچاره و فلاکت زده شده ایم که هر کس و ناکسی و هر بیسروپایی برای ما شاخ و شونه میکشه؟؟
  9
  240
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  ایران جویدان - جیبوتی، آنگولا

  حق داری تو .. افغانی تا زمانی که این وطن فروشای بی همه چیز در ایران حکومت می کنن، چیز عجیبی نیست که حتی شما .. افغانیای عصر حجریم برای ما شاخو شونه بکشید. ای تف به اون عمامهً که این بلا رو سر ایران آورد.
  18
  257
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  Mrboomi - برلین، آلمان

  همه دری وری میگن به افغان که از ما درمونده تر هستن ولی یکی نمیگه این مجری چقدر بدبخته که پاچه خوری شپشو های طالبان رو میکنه.
  4
  190
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  نیایش - تهران، ایران

  وجود 9 میلیون افغانی بدون مدرک در ایران و با زاد وولد بسیار بسیار زیاد رو هرگز دست کم نگیرید و الکی کرکری نخونید اینها کشور رو تهدید میکنند ونه میلیون مهمان سر سفره خالی از آب و نان برای مردم زجر مضاعف میاره
  8
  170
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان

  چخبرتونه دوستان؟ یه کفتار افغانی داره واستون خط و نشون میکشه؟این لواطی های عصر حجری رو بفرستید خونه هاشون. بهشون کار ندید ،خونه اجاره ندید،اینها ...بی چشم رویی هستن که هیچ قبیله ای توی آمازون زیر بارشون نمیره. اینها نقشه کثیف نظام هستش. مردم کی می‌خواهید بفهمید ،این نظام یه نظام پوشالی هستش. از اون طرف توی سوریه اسرائیل داره میزنه، از شمال اون الی بابای حرومی توی موضوع قره باغ بیلاخ رو نشون نظام داد، از اون طرف این لواطی های طلاب خط و نشون میکشن و نظام خودشو خیس کرده، چند روز پیش پرونده چند ده هزار میلیاردی آقا زاده ها رو شده ، از اون طرف عراق پولمون رو نمیده، از طرف دیگه عربستان داره بهمون میخنده، اروپا و آمریکا رو هم خودتون در جریان هستید.پولمون میره سمت فلسطین کثیف ، از این طرف بچه هامون رو میکشن و موضوع حجاب شده مسئله اصلی، از اون طرف کاری کردن که هیچ کس روی دیدن ایرانی رو نداره و همه به نوعی دشمن ما هستن، اعتیاد و بیکاری توی کشور بیداد میکنه، دزدی بیداد میکنه. بیدار شید ...بیدار شید و مملکت رو آزاد کنید
  22
  127
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  Munchen - مونیخ، آلمان

  و هستند نادانهایی که از این وحوش و انسانهای نخستین نیمه تکامل یافته حمایت میکنند.لیاقت اینها همان طالبان و اسلام بدوی و فقر و فلاکتشان هست.
  8
  117
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  سردار سلامی هم عین کو..ن چشم دار فقط پلک میزنه! جالبیش اینجاست که اگر همین حرف رو امریکا میزد خودشون رو تا الان جر داده بودن با حیدر حیدر 😀😀
  7
  104
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Herzl - امستردام، هلند

  از فرزندان محمود افغان بعید نیست.
  18
  82
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  کافی جند ماه ایرانی ها بهشون خونه اجاره ندهند کار ندهند دکتر میرند بهشون وقت خیلی دیر بدهند خرید میخوان بکنند بهشون جنس نفروشند مجبور میشند جل و پلاسشون رو جمع کنند بروند نگین خودش تو اروپا نشسته خودش هم مهاجره؟ بله اما از روز اول ما مهاجران ثبت میشیم کوچکترین خلافی کنیم بلافاصله پیدامون می‌کنند یک یورو در بیاریم حساب همه سنت اش رو دارند و باید مطابق اون مالیات بدهیم
  10
  110
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  ایرانی دبش - تهران، ایران

  طالبان به پشتوانه آمریکا و اسرائیل هست که اینقدر دم در آورده چون آمریکا و اسرائیل به یک احمقی احتیاج داشتند که جنگ نیابتی راه بندازه چه کسی از طالبان بهتر ، هیچ کشوری که با ایران هم مرز بود حاضر نشد عروسک آمریکا و اسرائیل شود برای جنگ ، اما این رو حساب نکردن که سر دامدران طالبان همه جیره خور ایران هستند و خانودهاشون در ایران زندگی می‌کنن
  6
  68
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  مهدی52 - روتردام، هلند

  درخواست آخوندای بی وطن ایران از آخوندهای بی وطن طالبان: هر چقدر که میتوانید به ایران چ ایرانی فحش بدهید تا سرگرمشان کنید
  0
  61
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین

  با زحمت، گفتار ایشون رو متوجه شدم. ایشون بی‌دلیل این صحبت رو انجام نداد، بلکه بخاطر ارق ملی‌ که روی کشورش داره، از کارهای ایران در افغانستان انتقاد و اون‌ها رو مزاحمت برای کشورش به‌شمار می‌یاره، برای همین، با حس غیورمندی که نسبت به افغانستان داره، می‌گه هرچه بکاری همون رو برداشت می‌کنی‌، یعنی از سیاست ایران انتقاد می‌کنه که چرا ایران در امور افغانستان دخالت می‌کنه؟ -و انگار که ایران می‌خواد افغانستان رو با سیاست‌های خودش، به بخشی از ایران تبدیل و ادغام کنه- پس حالا که اینجور هست، ایشان که افقانستانی هست نیز می‌تونه بگه که آن‌ها نیز روزی با ایران چنین کاری انجام بدن. / منظور بنده این هست که این جهت‌گیری ایشان، دلیل داشته، چون ارق ملی‌ش تحریک شده، و نه اینکه بخواد بدون دلیل چنین بحثی‌ رو انجام بده. بی‌طرفانه بگم، حس وطن‌پرستی‌ ایشان جای تبریک داره، اما ایشان هم نباید یادش بره که از ۴۰ سال پیش، ایران شد محل پناه‌آوردن و جای پول‌درآوردن و نان‌خوردن افقانستانی‌ها، پس ایران نان‌و‌نمک به افغانستان داد و از رفتارهای بد و بدوی برخی‌شان هم چشم‌پوشی کرد. نمک که خوردی، نمک‌دون رو نشکن!.
  3
  55
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  juvel - اسلو، نروژ

  خفه بمیر.
  5
  65
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  افغانستان تا کسانی مثل فاطی حودمان را دارد نمی تواند یک متر از خاک ایران را از آن خود کند چون همین فاطی گوماندوها که مزدوری برای رژیم ایران میکنن از پس هم ولایتانشان بر میاند و طالبان را شکست خواهند داد و افغانستان را مستعمره ایران خواهند کرد.
  8
  39
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  فکر میکنید اگر خامه عنی و سربارای سپاه و دیگر مسئولین ریز و درشت رژیم ، حرفهای این پسره رو بشنوند ، مثلاً شاکی میشن یا از کوره در میرن ، والله کَکِشون هم نمیگزه و به روی مبارکشون هم نمیارن ، چون غیرت ندارن و مثل سیب زمینی بی رگ و بی ریشه اند ! در ضمن این پسره رو باید یک شب در اختیار سعید طوسی و یک شب هم به دست ثقتی سپردش تا حسابی از کار درش بیارن ، شاید آتیشش کمی فروکش کُنه ! دیگه کسیکه به ما ن… بود کلاغ ک… دریده بود !
  5
  47
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  وقتی به یه مشت بی همه چیز وبی وطن رو بدی همین میشه. شماها شدید آواره دنیا و هنوز تکلیف اسم و پرچم کشورتون معلوم نیست پس اول کشور اشغالی خودتونجات بده از دست یه مشت وحشی عقب افتاده بعد اسم ایرانو بیار. یادمه قدیما وافغانی که به هم میرسیدند به هم میگفتند سلام وطندار ولی این واژه خیلی وقته استفاده نشده و تبدیل شده به وطنفروش.
  6
  46
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  Blackcap - اینهوفن، هلند

  دوستان این مهره طالبان هست کلی از جامعه افغانستان‌این‌فحش خورده خودش در المان هست
  1
  35
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا

  بقیه ایران مگه چیه؟؟آذری.بلوچ.کرد.عرب.لر.هزاره.ترکمان.و غیره.کورش بتیانگذار خونریز ایران با جنگهای بی وقفه دو سوم از کلیه خشکی‌های کره زمین رو نصاحب کرده بود که بعدها همه دوباره کشور مستقل شدن.این ذره نقشه گربه ایران هم که مونده ته مونده همون جنگها و خونریزیهاس.ا.
  62
  5
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا

  ادامه: اگه بلوجها دوباره به خویشاوندان بلوچ خودشون تو پاکستان برگردن و هزاره های مشهد به هزاره های افغانستان و کردها به کرده‌ای اون طرف مرز و اهوازی ها به خویشان خودشون تو بصره و ترکمانها به ترکمنستان اون طرف مرز و آذری‌ها به آذربایجان خودشون و....اونوقت میفهمی که از اول هم چیزی به نام ایران پارسی وجود نداشته.ایران مثل یه ماشین جمع کردنیه که تمام تیکه هاشو از تو اوراقی فروشی‌های دزدی فروشی جمع کردن.
  69
  10
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد

  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان
  ۱-گرامی: خدمتِ شریف عرض بکنم که با هیاهو و نور بالا هیچ پیشرفت مثبتی در عرصه زندگی رخ نخواهد داد. قرار هم براین نیست که تاوان نقطعه ضعفِ حکومتِ ایران و ایرانی بودن را دیگران پرداخت بکنند. اگر یک غذا شور است نباید نمکدان شکسته بشود. بلکه ایراد از آشپز است. خُب آشپز موجود در ایران کیست؟ مگر در سخاوت و بخشش سرمایه ملی کشور به دیگران چون سوریه و فلسطین و افغانستان و لبنان آنها مقصر هستند؟
  5
  25
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد

  ۲- بدون تردید گاو شیرده را هرکس میدوشد. بنابراین هتاکی به بقیه دردی را درمان نمی کند. ازنظر شما فلسطینی کثیف است. افغانستانی سگ کثیف است. علی اف حرومی است.توصیه کشتار افغانستانی ها را می کنید. آیا توصیه جنابعالی به کشتن افغانستانی ها عاقلانه است؟ در کشورهای مردم سالارچون آلمان این گونه منش ها تعقیب قانونی دارند. شما چه انتظار دارید در حکومت واپسگرایی چون طالبان گوینده اش بهتر از این سخن بگوید؟
  2
  24
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد

  ۳- امریکا میلیاردها دلار خرج کرد و طالبان را سرنگون نمود! فکر می کنید چرا مجدداً میلیاردها دلار هزینه کرد و طالبان را برسرقدرت برگرداند؟ بنده با این گفته گوینده افغانستانی موافقم که می گوید به ما درس حکومت فراگیر قومی ندهید. در امور ما دخالت نکنید! حکومت ج.ا.ناراحت است چرا شیعیان درحکومت فعلی نقشی و مقامی ندارند(باید داشته باشند).خُب طالبان هم می گویند چرا شما سُنی ها را عددی حساب نمی کنید و درعوض تحقیرمی کنید و می کشید؟ کسی شایسته دادن پند و اندرز هست که خودش کلکسیون عقل وآزادی واخلاق باشد نه ج.ا.، که کمپانی سردرگمی سیاسی و اجتماعی است.موفق باشید
  2
  26
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران

  پول میگیرن که همچین حرفهایی بزنند. خخخ افغانها خودشون در کشورشون اقلیت هستند و فقط بخاطر خشونت و قصاوت حاکم شدند وگرنه اکثریت مردم اون منطقه مال خراسان بزرگ و دری و فارس هستند و ربطی به قوم افغان پشتون که در مرز پاکستان و افغانستان امروزی زندگی میکنند ندارند.
  1
  24
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  با سلام . کامنت شما رو خوندم و اینجوری متوجه شدم که شما به نوعی دارید میگید که اگر ما از داخل مشکل داریم و سرمایه ملی رو به کشور های دیگه میدیم ،بعبارتی ربطی به افغانی های غیر مجاز توی ایران نداره؟ درست متوجه شدم؟ اگر ما نخواهیم یه مشت عصر حجری حمال بیان و زیر پرچم کشورمون به خواهر و مادرمون توهین نکنن ،این حق زیادیه؟ ما نمی‌خواهیم که اینها بیان توی کشور ما. برن جای دیگه پناه ببرن. دیروز یه پلیس رو توی بوشهر کشتن همین افغانی ها. اگر راست میگید دروازه ایران رو برای متخصص های دنیا و سر مایه گذارها باز کنیم نه یه مشت طالبانی کثیف. خیلی از خانواده های شریف افغانی هستن که سالها در ایران بدون هیچ دردسری زندگی کردن ولی این عنبر نسا هایی که میان شریف نیستن و باید از کشورمون برن بیرون.
  7
  21
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان

  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا
  تو چی هستی؟ فارس، ترک ،لر؟ تو یه آدم بی ریشه هستی که با پول سوشیال داری زندگی میکنی و مواد مفت اونجا رو میکشی و سواد تاریخی تو به اندازه شپش توی کلت هستش.
  6
  31
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان

  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا
  راست میگی؟ تو پیش همون قوم و اجداد افغانی خودت باش و کم حرف بزن. امثال تو جرات نداری علنا بیای و این حرف رو بزنی چون خودت میدونی که چه آشی واست پخته میشه.
  3
  32
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Lovegod - لندن، انگلستان
  به نظر من بهتره همه خارج از کشور علیه افغان ها تظاهرات کنیم که دیگه ایران نیان
  4
  12
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان
  Blackcap - اینهوفن، هلند
  خیلی هم خوب. پس توی آلمان باید جوابگو باشه. این لواطی فکر کرده که زبان ایرانی از زبان افغانی نشات گرفته. میگه چیکار کنم که زبون شما مثل ما هست))) به هر حال این یارو حاصل بچه بازی های طلاب هستش و امیدوارم روزی رو در رو بازم جرات اینجور حرف زدن ها رو داره؟
  5
  14
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان
  ۱-با سلام مجدد: اولاً باید پرسید که چرا این همه جو افاغنه ستیزی به یکبار اوج گرفته است؟ آیا واقعاً ۹میلیون افغانستانی به تازگی وارد ایران شده اند؟ آیا گزافه گویی نیست؟ حدود ۴ تا۵ میلیون افغانستانی از سالیان دور در ایران زندگی می کنند،حدود ۱۰ تا ۱۲درصد اقامت غیرقانونی دارند.بدون شک جرم وجنایت در بین مردم جنگ زده بیشتر است،ولی نمیتوان همه را به یک چوب راند.مگر کم جانی و قاتل و دزد وکلاه بردار ایرانی درترکیه و اروپا داریم؟ باید به همه ایرانیها فحاشی و توهین کرد؟
  13
  14
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۲- فرمایش می کنید که ما نمی خواهیم مشتی حمال به ناموس ما توهین کنند.محترم: عراقی ولبنانی ناموس را بر باد میدهد یا افغانستانی؟ مگرنمی بینید که چقدر عرب عراقی ولبنانی برای تجاوز به ناموس و سکس شرعی به ایران مییایند؟مگر ندیدید که راننده تاکسی مشهدی گریه میکرد و میگفت:اعراب دیگر از زنان ودختران ما سیر شده اند حالا سراغ پسربچه ها را از ما میگیرند.فکرش را بکنید اگرما ۴تا۵ میلیون عرب در ایران داشتیم چه برسرمان می آمد؟
  2
  14
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۳- با احترام به اعراب ولی این قشر چه نفعی برای مردم وکشور ما داشته اند؟بودجه سرسام آور به جیب اعراب و زینب وکربلا وغیره می رود یا به جیبِ افغانستانی ها؟هم میهن: پناهندگی ومهاجرت با اصول وضوابط حق همه انسانهاست.اگر سیستم غلط و نابکاری توان کنترل و مهار کردن را در کشور ندارد اشکال از مهاجرنیست. وقتیکه افغانستانی مامور مرزی را به ۲۰گرم تریاک می خرد مقصر کیست؟فراموش نباید کرد که در آبادانی وامور شهرسازی وساختمانی کشور افغانستانی ها با کمترین دستمزد نقش بسزایی ایفاء کرده اند.
  2
  12
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۴-بنده خشونت را تایید نمی کنم و قتل نیروی انتظامی فاجعه است. متاسفانه این اتفاقات در جوامع ایران و افغانستان عادی است.آن افغانستانی که پلیس را در موقع تصادف کشته است روی برنامه این قتل را انجام نداده است.(کسی که درجنگ بزرگ شده است همیشه چاقو در جیبش دارد ،از چاقو بجای خلال دندان استفاده میکند)ولی جنابعالی که آلمان نشین هستید چرا آگاهانه فتوای قتل صادر میکنید؟ تاکید میکنم در این شانتاژ خبری هرروزه علیه افاغنه باید سراغ ج.ا.را گرفت.با احترام
  2
  11
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Lovegod - لندن، انگلستان
  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان
  شما باید برگردی ایران ، آلمان رو دیدم شده پر افغانی ،آدم حالش گرفته میشه
  2
  9
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Lovegod - لندن، انگلستان
  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان
  اینجا لندن هم شده پر افغانی من که حالم خیلی گرفتس
  2
  11
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا

  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان
  تموم‌اجداد من همینجا تو نیمکره غربی هستن.زبون فارسی یکی از هفت هشت زبونی که من بهش مسلط هستم.در ضمن پول مفت خور اونایی هستن که خونه ی مردم رو مصادره میکنن به بهونه اینکه .....بیچاره .تو هویت داری که بخوای ازش پاسداری کنی؟؟؟!!!! افتخارات قوم تو خیلی زیادتر از ایناس.میخوای برات بیشتر بشمارم؟؟؟
  26
  4
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا

  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان
  فیلم جومونگ که بچه یه مردی بود و یه مرد دیگه رو پدر خودش میدونست و سه تا رفیقای لات کوچه بازاریش که با شمشیر و خونریزی شدن امپراطور و وزرای ارشد امپراطوری رو دیدی؟؟؟ کورش و امپراطوری ایران از پایه گذاری تا محو کاملش رو دیدی دیگه.همش رفت دنبال همون گوگوریو و لاتهای خیابونی که امپراطور شده بودن با شمشیر
  22
  1
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  ایران جویدان - جیبوتی، آنگولا
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا
  چهار شنبه احتمالا تو ایرانو با ... جونتو ... یعنی هر کی که سیبل داشت بهش .. می گفتی اشتباه گرفتی. میگن کوروش کبیر اتفاقا خیلی به افغانیای مقبول علاقه خاصی داشته.
  1
  15
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا
  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان
  جرات؟؟ اگه برگشتم چیکار میکنی؟؟ .....مگه ۵ سال اونجا نبودم و نمیشناسمت؟؟؟
  18
  1
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان
  Lovegod - لندن، انگلستان
  اونجا که خیلی بیشترن)
  0
  4
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا
  کن نمیدونم که شما کجایی هستی و ریشه شما چیه؟ اما وقتی فتوای تاریخی میدی و میگی که ایرانی وجود نداشته ، من از شما عذر میخوام که کوروش بزرگ ۲۵۰۰ سال پیش طبق گفته های شما که ایران الان رو با جنگ و خونریزی از پدرانتون گرفتن. ببخش اگر ما وارث میراث پدری شما هستیم. شما توهین به خاک ایران نکن و ادای تجزیه طلب ها رو هم در نیار چون ما خون دادیم و خون هم میدیم. در جواب کامنت دیگه شما میتونم بگم که اگر لبنانی و . میاد و حرف میزنه و تا مشهد میان ،از طرف دیگه نظام هم دهنشون رو سرویس کرده. ولی طالبان چی؟ این بوگندوها همین طوری طلب کارن. ...درود و پاینده ایران و ایرانی. جانم فدای ایران
  4
  12
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا

  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان
  امپراطوری ایران هیچ وقت دستش به خاک من و اجداد من نرسید.آخرین قلمروهاش تا مصر امروز بیشتر پیش نرفت
  25
  2
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا

  ایران جویدان - جیبوتی، آنگولا
  بیچاره ی بی ههویت بی ریشه.برو بر برا خودت یه اصل و نصب درست کن تا منقرض نشدی
  25
  2
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا

  ایران جویدان - جیبوتی، آنگولا
  منم تو یه روستای ۶۰۰۰نفره ایران بودم مدتی و در خدمت بچه های کورش.۱۰۰ تا پسر و ۷۰۰تا خانمی .جانت فدای ایران.
  27
  0
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  اشکان۱۹۰۳ - بیرمنگهام، انگلستان
  فکر کنم شب قبل از این خبر با یکی از مقامات طالبان همخوابگی کرده و از بس فشار به ماتحتش اومده اراجیف بافی میکنه. اخه بیشعور اخرین مهارت تاکتیک نظامیتون انتحاری است حالا هم که امریکا از افغانستان رفته تو تخت خواب انتحاری میزنید با هم.....
  6
  10
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Chokam - ری، ایران
  اتفاقا خودشون از این اسم بیزارن. فکرکردم بخاطر واحد پولشان افغانی است که نباید اینها را واحد پول(افغانی) نامید. اما گفتن نه ، بلکه بخاطر اینکه این نام یه قوم است که گذاشتن روی کل یه کشور. میگفتن تبعیض هستش،
  1
  1
  ‌چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  با مرام - زوریخ، سوییس
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا
  ایران یکپارچه و فقط با ایرانی‌ها آباد می‌شود وبس
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  با مرام - زوریخ، سوییس
  دوستان و هموطنان درود به یکایک شما من جدیدا وارد سایت ایرانیان شدم .
  0
  1
  ‌چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  یکروز تمام سرزمینهایی که در ۱۰۰ یا ۱۵۰ سال اخیر از ایران جدا شدند مانند افغانستان ترکمنستان پاکستان (بلوچستان ایران) آذربایجان ارمنستان بحرین کردستان (که امروز قسمتی از عراق است) و آسیای صغیر را به ایران بر می گردانیم
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۰۶:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا
  با مرام - زوریخ، سوییس
  شبها زودتر بخواب که خوابای رنگی بیشتری ببینی
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  خوبه خودت هم میدونی که از اولش هم چیزی به نام ایران پارسی وجود نداشته
  1
  0
  ‌پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا
  Lovegod - لندن، انگلستان
  ولی اگه لندن بشه پر از ایرانی حالت خوب میشه نه؟؟
  1
  0
  ‌پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا
  جدی فکر کردی میشناسی؟))) تو برگرد اونوقت مبینی که چیکارت میکنم))) تو یه بدبخت هستی که کشورت رو گذاشتی و رفتی به امان خدا. تو هیچی نیستی بجز یه آدم بدبخت و ترسو
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا
  راجع به کدوم خاک و اجداد حرف میزنی؟ خودت خنده ات نمیگیره؟ مرد حسابی دی ان ای شما از غرب هند تا مصر و از امارات تا منطقه کریمه و از شمال تا روسیه ایرانی هست. چی میگی واسه خودت
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا
  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان
  حون بکن بیچاره.ملیت هزار پارچه جعلی تو نمیتونه تو سایه من واسه خودش کارت هویت درست کنه
  1
  0
  ‌پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا
  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان
  چیکار میکنی؟؟ ......تا خاک اون کشور رو به توبره اسب پدرم نکشم یک لحظه هم نمیخوابم.تا الانشم که دنیا دیده و تایید کرده
  1
  0
  ‌پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  خنده داره که تو ایران رو یه کشور و متلق به ایرانیان میدونی مغز فندقی.در مورد همون سرزمینی صحبت میکنی که از اسکندر مقدونی تا چنگیز مغول و اشرف افغان و بریتانیا و خمینی هندو و خامنه ای عراقی و ........بهش حکومت کردن؟؟؟؟ آخه قومی تو تاریخ بوده که مدعی مالکیت این..سر محل نبوده و مدتی هم باهاش سواری نکرده؟؟ هاهاها
  2
  0
  ‌پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا
  از خواندن اظهرات عجیب و شرم آور شما واقعا شرمسار شدم. براتون متاسفم
  0
  0
  یکشنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  GORG AMERICAN - بالتیمور، ایالات متحده امریکا
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  ایرج میرزا تو کتاب شعر غیر مجازش یه شعر داره که میگه:((معنی خلق در ایران این است#بد بود هر که به ما بد بین است))....
  0
  0
  دوشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۲ - ۰۳:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.