تخریب اموال ساکنان ارمنی قره باغ توسط نظامیان آذربایجان

 ویدیویی که نشان می‌دهد نظامیان آذربایجان در حال تخریب اموال و خانه‌های ساکنان ارمنی مناطق مختلف قره‌باغ هستند.
+16
رأی دهید
-95

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  Omide por jalal - تبریز، ایالات متحده امریکا

  والا ما که تعجب نکردیم ! از این مغول زاده های اسلام زده و “ الاق “ صفت ، همین انتظار میرفت ! هر چه از این ویدیو ها بیشتر پخش بشه ما ارامنه خوشحال تر میشیم ! اینجوری مظلومیت و حقانیت ما بیشتر معلوم میشه و افرادی مثل اون عکاس حـ... “ رضا بی دقتی” بیشتر رسوا میشن ! از این پان تورم‌های مولد داعش میخواهیم به خریت خود ادامه داده و بیشتر ابروی خود را ببرند !
  35
  146
  شنبه ۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  وحشی !!!
  19
  122
  یکشنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۲ - ۰۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  Omide por jalal - تبریز، ایالات متحده امریکا
  گرامی ، پاندمی کوید ۱۹ ، درس بزرگی بود و‌ آن اینکه بی توجه به ثروت ، نژاد و رنگ، هر کسی می‌تواند مبتلا به ویروس بشود ، در مورد ارامنه و آذربایجان هم داستان همینه ، هر دو طرف می‌توانند فاشیستی رفتار کنند ،و شوربختانه تمایلات ناسیونالیسم افراطی و فاشیسم در هر ۲ کشور دیده شده ، در جنگ اول که با پیروزی ارامنه بود ، خشونت وحشتناکی از افراطیون ارامنه دیده شد ، نفرتی که شاید بخاطر جنایت عثمانی نسبت به ارامنه در قرن گذشته بود ، ولی ترک های آذری مغلوب شده تاوان آن را پس دادند ( گنه کرد‌در بلخ آهنگری … ) . افراطیون آذری هم با بالا زدن آستین ها ، متاسفانه همان شیوه فاشیستی را گزینه کردند ، دوستی تعریف می‌کرد که بعد از تجاوز ‌‌و جنایات ارامنه در جنگ اول ، او‌ در باکو مورد شک قرار گرفت که شاید مسیحی باشد ، تا جایی که حتی شورتش را پایین کشاندند و ختنه او جانش را نجات داد ، یعنی نفرت فاشیستی تا حدی که حتی اگه مسیحی بودی بهت حمله می‌شد ، چه برسد اگه ارمنی باشی ، در هر حال مردم نجیب و شریف ارمنی از یک طرف و ترکان اذری باید از طرف دیگر از هر گونه جنایت علیه غیر نظامیان فاصله بگیرند
  17
  61
  یکشنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۲ - ۰۱:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  خردگرا - برن، سوییس

  ننگ بر تو علی اف و اربابت ان دوغان. چنانچه یک حکومت ملی ایرانی بر سر کار بود، شما وحشیهای مغول صفت جرات همچین کاری را نداشتید. ننگتان باد پانترکیسم.
  25
  71
  یکشنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۲ - ۰۵:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  خردگرا - برن، سوییس
  Omide por jalal - تبریز، ایالات متحده امریکا
  اون عکاس که شما بهش اشاره کردی، خودش نمادی از یک پانترکیسم نادان هست. چندین ساله که مدیای جدایی طلب، این خودفروخته را مطرح کردنند تا به اهداف پلیدشون برسند.
  22
  38
  یکشنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۲ - ۰۵:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  استانبولی - استانبول، ترکیه
  این که بیشتر از یک هولیگانیسم معمولی نیست. اگر اینها واقعا آذربایجانی باشند و این قدر احمق بوده باشند که از این قانون شکنی خود فیلم گرفته باشند، تعجبی ندارد. کثیف تر و پلیدتر کسانی هستند که درباره این موضوع نظر بدهند و آن را مقایسه نکنند با رفتار ارامنی در موقعیت مشابه سی سال پیش. که پدر و مادر را پیش چشمان پجه هایشان می کشتند. وقتل عام کمترین جنایات بود.Cognition comes through comparison هر جند هولیگانیسم هم پسندیده نیست و قابل دفاع کردن نیست، در مقام مقایسه و بعنوان جواب آن جنایات اینها باز هم خیلی انسان ترند!
  31
  39
  یکشنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۲ - ۰۵:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  hiwa68 - رتردام، هلند

  رفتارشان نسل کشی ارامنه را یادآوری میکند. از شنیدن ترکی چندشم می‌شود.
  26
  67
  یکشنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۲ - ۰۶:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۳
  varied - ریزه، ترکیه

  من این رفتار آذری ها را تائید نمیکنم اما وفتی در جنگ کشوری غالب میشه از این رفتار وحشیانه بسیار دیده میشود متاسفانه 40 یا 50 سال قبل موبایل نبود که از شورش اسلامگرایان در ایران فیلم برداری کند پدرم تعریف میکرد که در زمان شورش 57 در نجف آباد نسل کشی کردند حدود 217 نفر را 60 خانوار را در یکشب کشتند با ساطو قصابی تکه تکه میکردند خانه را آتیش زدند مکانهای دولتی را آتیش زدند جنایات اونقدر فجیع بد که هولوکاست در مقابلش ناچیز بود یا وقتی عراق خرمشهر را گرفت همه جا را ویران میکرد و همچنین تروریستهای ایرانی در کردستان نسل کشی کردند ویران کردند اگر موبایل اونزمانها بود حتما نسل کشی و غارت و تخریب اموال توسط طویله اسلام یا صدام حسین در تاریخ ثبت میشد
  1
  27
  یکشنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  غنیمت جنگی اسلامی همانگونه که رسول مقرر کرد و 1400 سال است که ادامه دارد
  4
  20
  یکشنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  antifascism - تهران، ایران
  این وسط پانفارسهای مهاجر از هند چیکاره هستن؟ از زمانی که وارد جغرافیای ایران شدید زیر چتر حکومت ها و جنگاوری ملت بزرگ و کهن تورک ایران و دلرحمی ملت بزرگ و کهن تورک قفقاز و تورکیه زندگی کردید و 2روزه دنیا صاحب دو حکومت فاشیست دوزاری پهلوی و جمهوری اسلامی شدید جفتک میزنید!
  17
  12
  یکشنبه ۰۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  machan - لس انجلس، ایالات متحده امریکا
  ارمنی های وحشی خودشون بدتر رفتار کردند. انگار یادشون رفته. برین شکر کنید مثل شما ارمنی های حیوان صفت با خودتون رفتار نمی کنیم. چقدر توی آذربایجان کشتار کردید. از هر دستی بدی از همان دست می گیرید. زنده باد آذربایجان. امیدواریم بیشتر از این ویدئوها ببینیم تا چشم ارامنه تروریست کور
  11
  6
  دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.