مافیای نظامی بانکداری جمهوری اسلامی برای خامنه‌ای خط و نشان کشید

بانک‌ها و مافیای اقتصادی و نظامی در ایران، دیوار‌نگاره  میدان «ولیعصر» تهران که حاوی خط‌ونشان علی خامنه‌ای علیه بانک‌ها  بود را پائین کشیدند.

این دیوار‌نگاره در روز‌های اخیر با این سخنان خامنه‌ای مبنی بر اینکه «بانک‌ها غلط می‌کنند با پول مردم بنگاه‌داری کنند» نصب شده بود که خیلی زود پائین کشیده شد.

گزارش شده که برخی نهاد‌های نظامی صاحب بانک و موسسه‌های مالی  در این اقدام نقش داشته‌اند که می‌تواند به منزله خط‌ونشان آنها برای خامنه‌ای هم باشد.
+37
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  antifascism - تهران، ایران

  کدوم خط و نشون! بیت رهبری و سپاه در اکثر بانکهای خصوصی سهمام بالا دارن. بطور مثال مهم 40درصد بانک پاسارگاد مال بیت رهبری هست. یکی از اختاپوسهای بانکی هم مجید قاسمی مدیرعامل بانگ پاسارگاد و احتمالا برادرزن جنتی هست. بانک پاسارگاد و پارسیان و امثالهم هیچ سرویس وامی به مردم نمیدن و فقط کارمندای خودشون عشق و حال میکنن. این بانکها شدیدا بنگاه داری میکنن و عامل اصلی تورم هستن. نون کارمندای بانکهای بنگاهدار و ملاک و رباخور کاملا حرومه. مفت خورهای بی خاصیت رانتی.
  3
  53
  جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  Hassan1479 - تهران، ایران

  بنظرم یو کی اشتباه می‌کند، بیش از ۹۰ در صد اقتصاد اقتصاد ایران توسط خامنه ای و بیتش و سپاه اداره می‌شود و بانک های ایران که از اساس جزو ارکان سرمایه داری میباشد ، دو لا پهنا در این چپاول منابع ایران نقش مستقیم داشته ، توسط خامنه ای و بیتش و سپاه اداره میشود . من خبر موثق دارم که مردم غیر خودی نباید ثروت بیش از ۲۰۰ میلیون دلار را بطور مستقل داشته باشند ، یعنی اگر ثروت فردی از ۲۰۰ میلیون دلار تجاوز کرد حتما باید یک شریک مفتخور وابسطه بنظام را در ثروتش سهیم کند
  0
  22
  شنبه ۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۰۴:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.