دلقک بازی و گافهای ابراهیم رئیسی و همراهانش در نیویورک

ابراهیم رئیسی و همراهانش که  برای  شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل به نیویورک سفر کرده‌اند  در ساعات اخیر با دلقک بازی‌هایشان سیرک بینظیری را  در این شهر به راه انداختند.
 
ایران اینترنشنال: سفر ابراهیم رئیسی به نیویورک و سخنرانی او در هفتاد و هشتمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد در برخی رسانه‌های خارجی بازتاب‌ یافت؛ از جمله گاردین که واکنش نماینده اسرائیل را هنگام صحبت‌های رئیسی برجسته کرد و به آن پرداخت.

این روزنامه بریتانیایی در سایت خود درباره واکنش گیلاد اردان، سفیر اسرائیل در سازمان ملل، پس از آغاز سخنرانی رئیسی نوشت و تاکید کرد که اردان با نشان دادن تصویری از مهسا ژینا امینی در کنار جمله «زنان ایرانی هم اکنون شایسته آزادی هستند»، اعتراض خود را به سخنان رییس‌جمهوری ایران ابراز کرد.

نیویورک تایمز نیز نوشت تنها یک روز پس از مبادله زندانیان میان تهران و واشینگتن و آزادسازی شش میلیارد دلار از پول‌های بلوکه شده ایران، رئیسی از تریبون سازمان ملل متحد به تهدید مقام‌های آمریکایی پرداخت.

به نوشته نیویورک تایمز، رئیسی بار دیگر کشته شدن قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس، در عراق را «اقدامی تروریستی» خواند و تاکید کرد جمهوری اسلامی انتقام خود را از آمران و عاملان کشته شدن سلیمانی خواهد گرفت.

به گزارش این رسانه آمریکایی، سخنان رئیسی امیدهای به وجود آمده برای بهبود روابط بین دو کشور پس از مبادله زندانیان و آزادسازی بخشی از پول‌های بلوکه شده ایران را کم‌رنگ کرد.

تایمز اسرائیل نیز سخنرانی رئیسی در مجمع عمومی سازمان ملل را پوشش داد و نوشت رئیسی از آمریکا خواست برای نشان دادن «حسن نیت» خود، به توافق هسته‌ای با ایران بازگردد.

اتهام رئیسی به آمریکا مبنی بر پیچیده‌تر کردن جنگ روسیه علیه اوکراین نیز از دیگر مواردی است که مورد توجه این رسانه اسرائیلی قرار گرفت.

فاکس نیوز اما برای بررسی سفر رئیسی به نیویورک با لیزا دفتری، سردبیر فارین دسک، مصاحبه کرد.

دفتری در این مصاحبه دولت جو بایدن را به دلیل صدور ویزا برای رئیسی هدف انتقاد قرار داد. او گفت این اقدام تنها منجر به مشروعیت‌بخشی به چهره‌ای خواهد شد که اعدام معترضان و حمایت از تروریسم را در کارنامه خود دارد.

دفتری از ابراهیم رئیسی با عنوان «قصاب تهران» یاد و تاکید کرد دست او به خون بی‌گناهان زیادی آلوده است.

سخنرانی رئیسی در مجمع عمومی سازمان ملل در حالی انجام شد که تعدادی از ایرانیان با حضور در مقابل مقر سازمان ملل در نیویورک، شعارهایی اعتراضی مانند «زن زندگی آزادی» و «زندانی سیاسی آزاد باید گردد» سر دادند.
+72
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  elnazpishu - لندن، انگلستان

  یعنی دست هربچه دبستانی این کاغذ رو میدادید راحت تر و روون تر از روش میخوند!
  1
  48
  ‌چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  arian1 - ابادان، ایران

  ایرانی چه بدبخت شده که این آخوند احمق و بی سواد بایستی به عنوان نماینده اش در سازمان ملل حضور داشته باشد.‌لعنت بر دین و اسلام تان.
  12
  43
  ‌چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  زودتر برگرد اول مهر باید بری کلاس هفتم.
  2
  45
  ‌چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  elnazpishu - لندن، انگلستان
  شما چرا نق می‌‌زنید؟ مگر ۵۷ انتخاب شما نبود؟ کلا شما‌ها منجمله ضد بشر و شرکا انگار همه مرض فراموشی گرفته. ۵۷ نعره می‌‌زدید شاه کافر است و مسلمان نیست.باید برود،امروز عقیده شاه مذهبی بود و عامل آوردن آخوند. ۵۷ نعره می‌‌کشید.شاه جنایت کار بود و کشت. امروز عقیده شاه ،ترسو بود نماند با آخوند‌ها و شورشی‌ها مبارزه کند. ۵۷ فریاد که شاه نوکر آمریکا بود.امروز عقیده شاه نباید با قدرت‌ها بزرگ در درگیری ایجاد می‌‌کرد.خود بزرگ بینی‌ داشت. خوب دیگر چه می‌‌خوای .همان چیز‌ها که می‌‌خواستی‌ یک به یک در رئیسی می‌‌بینی‌.
  6
  33
  ‌چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  همان زمان که رئیسی نماز جعفر طیار میخوند اردوغان با ایلان ماسک برای تولید تسلا در ترکیه مذاکره میکرد.
  1
  13
  ‌چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  حضرت جان، اینجانب و شرکای 57 تی اهل نق زدن نیستیم. ما اهل عمل هستیم. خدایگانت را انداختیم ظرف مزبله و بزودی این بیشرفان را خواهیم انداخت. پیش بسوی آزادی و دموکراسی. تو و وکیلت هم دست از طرفداری دیکتاتوری و استبداد بردارید و به ما طرفداران انسانیت و ارزشهای انسانی بپیوندید.
  4
  5
  ‌چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  elnazpishu - لندن، انگلستان
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  چته چرا پاچه میگیری. زده به سرت کامل
  1
  2
  ‌پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.