۴۴ سال در یک دقیقه !!

 44 سال در یک دقیقه !!
+64
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  مردم پاک و ساده بودند و به همین خاطر فریب شایعات دروغی که کمونیست ها و آخوندها منتشر میکردند را خوردند. حالا اگر آن چپ احمقی که فریاد خمینی ای امام سر میداد امروز ابراز پشیمانی بکند شاید بخشوده شود اما وقتی با بیشرمی هنوز ابراز ندامت نمیکند باید هم منفور ملت واقع شود.
  3
  60
  ‌چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  حاج مهدی مین روب - تهران، ایران
  متاسفانه در ایران حکومت دموکراتیک و مردمی جواب نمیده و حتما باید حکومت مستبد حاکم باشه ، شاه چون کمی نرمش از خودش نشون میداد به خاطرهمین نتونست حکومت کنه و ملاها به خوبی به این موضوع واقفن و با زور مردمو سر جاشون نشوندن ، بعد از تغییر رژیم فعلی قطعا حکومتی بهتر حاکم نمیشه ،
  15
  21
  ‌چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۷:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  آلترناتیو - فرانکفورت، آلمان
  حاج مهدی مین روب - تهران، ایران
  مکارم شیرازی: تا وقتی "اینترنت" = [خدای آنها] و گرانی هست احتمال آشوب هم هست! 🤦🏻‍♂️😤🤦🏻‍♀️ دانش پژوهی، اینترنت و انتقاد در شبکه‌های اجتماعی ست که در حال پیشروی بر ضد اسلام رسمی ست! هرروز بر تعداد ریزشیها در دنیای اسلام اضافه میشه با روشنگری در فضای مجازی! لوتر در تاریکی مذهبی و دوران قرون وسطی دست به اعتراض در جامعه دینی و اصلاح دین در خانه زد، امروز در دوران اطلاعات و عصر اینترنت، مصلح مذهبی نه‌تنها کاری پیش نمی‌برد بلکه با استمرار حکومت دینی مردم‌سالاری را مخدوش می‌کند!..... در هر حال ما در دنیای پیشرفته‌تری از دوران ۵۰ سال پیش هستیم و دموکراسی به طرق مختلف قابل ایجاد است وقتی دانش در حال پیشرفت برای توسعه‌های اجتماعی واقتصادی همچنین فرهنگی نقش بسزایی بازی می‌کند!
  0
  19
  ‌چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.