آخوند از جزئیات جشن عروسی حضرت فاطمه می گوید

در عروسی فاطمه نقل و بادام را مُشت مُشت رو سر مردم پرتاب می کردن و همچنین خدا به درخت طوبی دستور داد که میوه هایی از جنس طلا و جواهرات را بر سر ملائک بپاش.
+4
رأی دهید
-34

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  یا مهدی ادرکنی - مشهد، ایران
  واااااااای خدای من این همه جشن و سرور و شادی و پایکوبی ملایک واسه اینکه فاطی قراره شب ....بره هوا؟؟؟؟؟ چه خدای بی کاری داریم ها!!! حالا این خدای مهربان با اون درخت طوبی و اون یال و کوپال کجا بود وقتی فاطی رو عُمَر لای آستانهِ دَر دنده هاش رو به هم کوبید و خواهرشو داد دستش؟؟؟؟
  6
  15
  ‌سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۲:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  البته ملائکه فکر میکردند که دُر و یاقوت و زمرد جمع کرده اند و بعد از مدتی که نگاه کردند دیدند که همه اش پشکل بز بوده و آنگاه خداوند پوزخندی زد و گفت “ هه هه، خدعَه کردم”!
  1
  17
  ‌سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۳:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  arian1 - ابادان، ایران
  چرندیات و مزخرفاتی که به درد هیچ موجودی بغیر از خود اخوند نمی خورد چون او با این چرندیات دکان خود را رونق می دهد.
  6
  19
  ‌سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۶:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  این گونه خرافات گوئی آخوندها توهین بە شنوندگانش هست !
  1
  14
  ‌سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  ۱) اگر دروغ‌گفتن عوارض داشت، آدمی‌ که دروغ می‌گفت، قدرت تکلمش رو که از دست می‌داد، بقیه‌ی دروغ‌گوها می‌ترسیدن و دروغ ریشه‌کن می‌‌شد. ۲) هم نقل و هم بادام، سفت هستن، مثل آجیل باهم مخلوط بشن و مشت-مشت روی سر مردم ریخته بشن! - چه سرهایی که بخاطر برخورد نقل و بادام آسیب‌دیدن!. ۳) تنها قشری که در طول تاریخ همیشه هرچه خواستن در این دنیا بهش رسیدن، همین خاخام‌ها و کشیش‌ها و ملاها هستن که یک عمر با پراکندن کذب، به تمام اهداف‌شون رسیدن. چه خوش گفت آن فیلسوف امریکایی یا اروپایی، که کشیش‌ها و همکاران‌شون در دیگر دین‌ها، قطعه‌زمین‌های بهشت رو بر روی زمین به‌فروش می‌رسونن!. ۴) هفته پیش یکی‌ از همسایه‌های مسن در ورودی کناری ما فوت شد. -تابوت حاوی جسد رو می‌گذارن روبری ورودی ساختمان، آشنایان جمع می‌‌شن، و بعد می‌برن مرده‌سوزخانه یا مستقیم به گورستان-. کشیش خبر کرده بودن. کشیش که با یک ماشین خوب خارجی‌ اومد، از بس شکمش بزرگ بود، شکمش گیرکرده بود به فرمون، و بعد از کلی‌ تکون‌خوردن، تونست از ماشین پیاده‌شه.
  1
  6
  ‌سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.