آواز خواندن دختر جوانی در مسجد شاه اصفهان


ویدیویی در روزهای گذشته از آواز خواندن دختر جوانی در مسجد شاه اصفهان در شبکه‌های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت. بسیاری از کاربران از یکدیگر خواسته بودند تا آخر این ویدیوی کوتاه را ببینید.

نیلوفر محبی،‌ نوازنده ویولن در صفحه اینستاگرام خود در مورد این ویدیو نوشته است که در مسجد شاه اصفهان یک فرد «قلدری» به او اجازه نداد که در این مکان آواز بخواند.

او توضیح داده است که این حادثه در اردیبهشت ۱۴۰۱ اتفاق افتاده است و وقتی به این نقطه از مسجد شاه  رسیده ناخودآگاه تصنیف زیبای ملکا از فرامرز پایور با صدای محمد رضا شجریان به خاطرش آمده و بدون برنامه ریزی قبلی شروع به خواندن کرده است.

خانم محبی گفته که به شیوه خودش مناجات می‌کرده که در انتها «فرد قلدری که نمی‌دانم کیست ولی می‌دانم از چه قماشی است با ادبیات مختص همان قشر فریاد می‌زند نخون هووووه.
 
+35
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  صداش بد نیست ولی شعر مداحی انتخاب کرده. یه شعر قشنگ میخوندی حداقل
  2
  15
  شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  اگر این قوم منفور و عقب مانده حجری یعنی اخوند ها توانستند از پس زنان ایرانی در رابطه با روسری و چادر و از اینگونه مزخرفات بر بیایند پس در رابطه با اواز و اواز خوانی هم خواهند توانست. اخر مرتیکه عقب مانده محمد شما نتونست بر این زنان پیروز شود. همین زنان انرا کشتند . همین زنان سنگ بر لب مبارک اقا زدند که منبعد از این غلط ها نکند. تو بزن ایرانی میگویی نخون وووهو و و و و احمق
  0
  7
  یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  ان مردیکه بی شعور نه نجیب نگذاشت این خانم خوش صدا بیشتر بخواند که در اخر صدای دادش را میشنوید!
  0
  0
  ‌سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.