انتصاب «خواهرزاده» حسین شریعتمداری به عنوان مدیر مجموعه سعدآباد

گزارش‌ها حاکی از انتصاب حسین علوی، خواهرزاده حسین شریعتمداری، نماینده علی خامنه‌ای در موسسه کیهان، به عنوان مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد از سوی قائم‌مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است.

به گزارش خبرآنلاین، علوی مدتی را به عنوان مدیرکل تجاری‌سازی و بازاریابی معاونت صنایع دستی در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فعالیت داشته است.

رابطه سببی او با حسین شریعتمداری رو کانال تلگرامی روزنامه «مستقل» گزارش کرده است.

انتصاب او با واکنش‌های متعددی در شبکه‌های اجتماعی مواجه شده و از جمله سردبیر اسبق روزنامه‌های شهروند، با منشن کردن عزت‌الله ضرغامی، وزیر گردشگری ایران، در توئیتی نوشته که «دوستان یک فاتحه برای مجموعه کاخ سعدآباد بخوانید».
+2
رأی دهید
-43

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  دایی حُشین گفته ، ماشینا و قالیاش که به ما نرشید ، پِشر جون ، بپر برو تابلوها و قالیچه ها رو تو جمع کن بیار ، من پشتتم !!
  0
  31
  شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  دو کلمه حرف حساب - حصارک، ایران
  آفتابه دزدها دیگه از ترس رئیس دزدها دست به هیچ چیزی از کاخ ها نمیزنند. رئیس دزده همش رو تنهایی بالا میکشه.
  1
  20
  شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Munchen - مونیخ، آلمان
  اشکالی نداره،بگذارید این کفتارها و تخم و ترکه هاشون تا میتونند بخور بخور کنند،کم کم شیف کاری رو ۲۴ ساعته هم میکنند،مثل کمپهای کار اجباری در کره شمالی.شاید داخل خونه های مردم هم دوربین نصب کردن برای نظارت بر حجاب اسلامی .در عوض در فضای مجازی کاربران چپگرا دل مشغولیشون قلم فرسایی و صفحه صفحه کامنت پر از نفرت و بغض و عقده و توهین به رضا شاه هست و سعی در تخریب شاهزاده میهن دوست و آزادیخواهی که حتی نمیخواد شاه بشه یا مقامی داشته باشه.عده ای دیگر از کاربرها هم نگران اینکه روزی روزگاری اسرائیل شاید به ایران از پشت خنجر بزنه.سایبریها و اطلاعاتیهای رژیم هم مشغول تخمه شکستن و حض کردن.این ره که شما میروید به ترکستان است.
  0
  15
  شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.