اولین اظهار نظر آلپاچینو پس از انتشار خبر بارداری دوست دختر ۲۹ ساله‌اش

پاچینو و نور که ظاهرا در ماه هشتم بارداری به سر می‌برد، از آوریل ۲۰۲۲ رابطه عاشقانه‌ای با هم داشتندایندیپندنت فارسی: آل پاچینو ۸۳ ساله بالاخره در مورد بارداری دوست دختر ۲۹ ساله‌اش سکوت خود را شکست و از اینکه در اواخر عمر دوباره پدر می‌شود، ابراز خوشحالی کرد.

این ستاره مشهور سینما روز دوشنبه ۵ ژوئن، در حال پیاده‌روی در خیابان‌های لس‌آنجلس نظر خود را در مورد تولد قریب‌الوقوع چهارمین فرزند خود به اشتراک گذاشت. او در پاسخ به سوال یک عکاس پاپاراتزی که از او پرسید آیا از اینکه فرزند دیگری خواهد داشت، «هیجان‌زده» است، گفت: «خیلی خاص است» و ادامه داد که من بچه‌های زیادی دارم، اما این یکی در این زمان واقعا خاص است.
در ویدیویی که دیلی میل منتشر کرده است، این هنرپیشه نامدار سینما می‌گوید که هنوز جنسیت نوزاد را نمی‌داند.

از زمانی که خبر بارداری نور الفلاح، دوست دختر ۲۹ ساله آل منتشر شد، شایعات زیادی مطرح شدند مبنی بر اینکه ستاره فیلم «صورت زخمی» فکر می‌کند شریک زندگی‌اش او را فریب داده و خواستار تست دی‌ان‌ای است اما یکی از نزدیکان پاچینو در گفت‌وگو با دیلی میل این شایعات را «مزخرف محض» نامید و تاکید کرد که مرد ۸۳ ساله نمی‌تواند از این خوشحال‌تر باشد؛ چیزی که اکنون خودش هم تایید کرده است.

آل پاچینو از روابط قبلی خود سه فرزند دارد. بزرگ‌ترین آن‌ها، جولی ماری، ۳۴ ساله است که دختر او از  یان تارانت، مربی بازیگری، است. او همچنین یک جفت دوقلو به نام‌های آنتوان جیمز و الیویا رز از بورلی دی‌آنجلو، هنرپیشه هالیوود، دارد که در سال ۲۰۰۱ به دنیا آمدند. این دو از ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۳ با یکدیگر در رابطه بودند.

پاچینو هرگز ازدواج نکرده است.

پاچینو و نور که ظاهرا در ماه هشتم بارداری به سر می‌برد، از آوریل ۲۰۲۲ رابطه عاشقانه‌ای با هم داشتند و آخرین بار در ماه مه هنگام صرف شام در رستوران مجلل «ای‌بالدی» لس‌آنجلس با هم دیده شند.

پس از اعلام خبر بارداری نور، نشریه تی‌ام‌زد گزارش داد که آل ابتدا باور نمی‌کرد این کودک متعلق به او است زیرا مشکلات پزشکی‌ داشت که «معمولا مانع از این می‌شوند که مردی بتواند یک زن را باردار کند».

منبع این خبر به تی‌ام‌زد گفته بود که آل از شنیدن این خبر شوکه شده و از نور خواسته تا قبل از تولد نوزاد تست دی‌ان‌ای بدهد تا او مطمئن شود که نوزاد متعلق به او است.

 به گفته این منبع، پاچینو تا دو ماه پیش چیزی از بارداری دوست‌دخترش نمی‌دانست. ظاهرا سرانجام نور برای آزمایش دی‌ان‌ای موافقت کرده و تایید شده که آل واقعا پدر نوزاد است.
دوست دختر ال پاچینووب‌سایت شوبیز۱۱ نیز به نقل از یک منبع نزدیک به پاچینو نوشته بود که آل در حالی که وضعیت را «به هم ریخته» توصیف می‌کند، فکر می‌کرد رابطه آن‌ها «مدت‌ها پیش» به پایان رسیده است.

در مقابل، یکی از نزدیکان این زوج به دیلی میل گفتند اگرچه آل از شنیدن این خبر «متعجب» بود، «بیش از این نمی‌توانست خوشحال باشد». به گفته این منبع رابطه این زوج علی‌رغم اختلاف سنی ۵۴ ساله هنوز بسیار عاشقانه است و نور در مورد بارداری پنهان‌کاری نکرده است.

نور فلاح، تهیه‌کننده کویتی‌ــ‌آمریکایی سینما و دوست‌دختر آل پاچینو، قبلا با میک جگر، رهبر گروه رولینگ استون، و نیکلاس برگروئن، میلیاردر نیکوکار، در رابطه بود. به همین دلیل برخی خبرنگاران او را یک «جوینده طلا» لقب داده‌اند که در روابطش به دنبال ثروت است؛ چیزی که دوستان او رد می‌کنند و معتقدند نور نه‌تنها خانواده ثروتمندی دارد که خود نیز در سال‌های گذشته ثروت زیادی به دست آورده است.
+12
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  Hassan1479 - تهران، ایران
  نور منور ....ال را .
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۵:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.