ردپای نظام در حمله مسلحانه به مجلس در پی افشای فیلم امنیتی‌ها پس از شش سال


با گذشت شش سال از حمله مسلحانه منسوب به «داعش» به ساختمان مجلس، نهاد‌های امنیتی فیلمی از تلویزیون پخش کردند که گمانه‌ها درباره نقش آنها در این حمله را تقویت کرد.

در این فیلم فردی با چهره و هویت نامعلوم که گفته می‌شود از کارکنان مجلس است، جلوی دوربین مدعی می‌شود که نقشه ساختمان مجلس را به یک عضو سازمان مجاهدین داده و مقدمات این حمله را فراهم کرده بود.

رونمایی کاملا مجهول از این فرد و ادعای تازه او علیه مجاهدین خلق و زنده ماندنش پس از شش سال و بی‌نتیجه بودن وضعیت کیفری‌اش، از مهمترین ابهامات این فیلم است که در تضاد کامل با مشی و روش نظام اسلامی در برخورد با چنین متهمانی است.

نظام اسلامی در بیش از چهار دهه‌ای که بر ایران حکمرانی می‌‌کند، متهمان جاسوسی و تروریستی پس از افشای هویت واقعی آنها و پخش اعترافاتشان خیلی سریع اعدام می‌کند که در این فقره، نشانی از این رفتار دیده نمی‌شود.
 
+65
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران

  اراجیف بی ارزش. سناریوسازی های بی کیفیت . طرف ارتباط گرفت و منم نقشه مجلس رو دادم… مجلس جای مخفی بوده؟ اون همه محافظ و نگهبان و امنیتی ها پس هیچکاره بودن!؟
  0
  48
  جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  saeed scotland - لاس وگاس، ایالات متحده امریکا

  تو اگر از خود حکومت نبودی الان بعد از شش سال سالم نمیتونستی اینجوری بلبل بونی کنی با پخش این ویدیو معلوم شد که کار خودتون بوده کمتر از این جرم هارو اعدام میکنند
  0
  20
  جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  Butler - سیدنی، استرالیا
  یعنی واقعا کسانی هستند که شک داشته باشند همه حوادثی که بنام حمله تروریستی در داخل کشور انجام میشود کار خود رژیم ضدبشری آخوندی نیست؟. رژیمی که از روز اول تشکیل شدنش با کشتار مردم بوده،هزاران زندانی را قتل عام کرده و پاسخ اعتراضات مردمی را با کشتار هزاران نفر داده ،کشتار مردم در دسته های صدنفری را به یک رویداد تکراری تبدیل کرده بازم احمقی پیدا میشه که اندکی شک داشته باشد که این حرکت بچه گانه در نسبت با کشتارهای گسترده این رژیم ضدبشری کار گروهی خارج از چارچوب این رژیم باشد ؟. این رژیم ضدبشری روی تمام گروههای تروریستی دنیا را سفید کرده است و تمام گروههای تروریستی دنیا با هم جمع شوند حتی انگشت کوچک یک ارگان سازمان یافته این رژیم تروریستی نخواهند شد.
  0
  19
  جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  majiddk - کپنهاک، دانمارک
  حقیقتا اینها زیادی باهوش نیستند بلکه ملت (چه ارزشی و چه مخالف) زیادی پخمه هستند که اینان هر جور دوست دارند براشون قصه بافی میکنند.
  0
  5
  جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.