عکس روز: دیوارنگاره موشکی جمهوری اسلامی در تهران با عنوان نابودسازی اسرائیل

تصاویری از بنرها و دیوارنگاره‌هایی در سطح شهر ‎تهران به زبان‌های فارسی، عبری و عربی منتشر شده که بر آن‌ها به‌همراه تصویر موشک تازه «مفتاح»، شعار «۴۰۰ ثانیه تا تل‌آویو» برای ‎تهدید اسرائیل نقش بسته است.
«سازمان زیباسازی شهرداری تهران» این بنر‌ها را طرحی و اجرا کرده است.
+10
رأی دهید
-73

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۲
  mina minavand - هانور، آلمان

  افغانستان که داره اینهارو سرویس میکنه جرئت حرف زدن رو بهش ندارن،اسراییل که کاری با اینها نداره میخوان نابودش کننند.چقدر اینها احمق هستند.
  6
  83
  ‌چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Munchen - مونیخ، آلمان

  موضوع طرفداری از اسرائیل نیست،ولی آرزوی اینکه یک کشور کوچیک و آباد که حتی همسایه ایران هم نیست رو از مردمی که سرزمین آبا اجدادیشون با تاریخ مستند هزاران سال قبل از ظهور نحس اسلام بوده بگیرند بدند دست اسلامگراهای عرب به گور میبرند.حالا بگذارید باز خیالبافی و نفرت پراکنی کنند. راستی یک عکس هم از دستکاه کرونا یاب سپاه مینداختید.
  6
  70
  ‌چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  باید استاد فرشچیان رو بیاریم یه مینیاتور مشتی زرشک زیرش بکشه
  1
  26
  ‌پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۲:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  BrainWorm - لیون، فرانسه

  روزنامه اسرائیلی هاآرتص: آمریکا و ایران به توافق بر سر احیای برجام بسیار نزدیک شده‌اند . دو روز بعد .. دیوارنگاره موشکی جمهوری اسلامی در تهران با عنوان نابودسازی اسرائیل . باز روسهای کثیف از طریق نوکران خود فروخته و خاثن سپاهی خود مشغول بهم زدن توافقی هستن که نصفشون موافقند و نصف دیگرشون به خاطر بهم خوردن بیزنیس دزدی از جیب مردم ایران موافقش نیستند. سریع هم شروع به ساخت فیلم موشک پرانی و فتوشاپ و غیره روی آورند. واقعا کمتر از تکه تکه کردن خامنه ای و کفتارهای و لاشخورهای آدمکشش مردم به چیزه دیگری راضی نخواهند شد.
  0
  26
  ‌پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۵:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  هدف فقط ایجاد بحران است! رژیم فاسد و نا کارامد خامنه ایی، فقط در سایه بحران و تنش میتواند به حیات خود ادامه دهد! درست مثل کرم مردار که در لاشه تن قربانی خود میتواند رشد و نمو کند!
  0
  33
  ‌پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۵:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  مبشر جاروندی - گتنبرگ، سوئد

  سید علی این شبیه چیزه ، همونو میگم ، حاجیه خانمت تحریک نشه ، مجتبی باهاش بازی نکنه ، یک چیزی دیگه دستش بده.
  1
  28
  ‌پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۵:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  tiger.man - آخن، آلمان
  Munchen - مونیخ، آلمان
  خاورمیانه از آن زمان به آتش کشیده شد که یه مشت عنتر از سیبری عین مور و ملخ واردش شدند . از آن زمان روی آرامش را ندید.
  17
  8
  ‌پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۶:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  sina79 - همدان، ایران
  سنگ بزرگ نشانه نزدنه.
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Munchen - مونیخ، آلمان
  tiger.man - آخن، آلمان
  خاورمیانه در آتش و بدبختی هست بخاطر اسلام.از افغانستان و پاکستان تا سوریه و لبنان و ایران..و البته مهاجران مسلمان در اروپا .یک مورد نام ببر یهودی بره حمله تروریستی کنه.یک مورد نام ببر یهودی به زور و با شلاق بخواد عقیده اش رو به دیگران تحمیل و صادر کنه.آیا اسرائیل یکبار هم خواهان نابودی ایران یا کشوری دیگه شده؟ داعش و طالبان محمد و قرآن را میپرستند یا موسی و تورات؟ بس کنید این چرندیات رو.قبل از اینکه مهاجر یهودی روس وارد اسرائیل بشه،اسرائیلیهای اورجینال که مو تیره هستند ساکن اونجا بودند.هزارها سال قبل از بوجود آمدن اسلام.۱ میلیارد مسلمان در دنیا هست،اینهمه کشور در اختیارشونه،جز عقب ماندگی ،تروریسم،بدبختی،استبداد و در مدرن ترین حالتش مفت خوری چه خاصیتی برای دنیا داشتن؟
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  tiger.man - آخن، آلمان
  Munchen - مونیخ، آلمان
  کشورهای مسلمانی ویرانه هستند که ایران در آنها نفوذ داره مهندس. نمونه اش عراق و لبنان و سوریه و. کلا هر جا ایران پا بذاره ویرانی به بار میاد حتی اگه بهشت برین باشه. امارات و قطر و عربستان و عمان و مالزی و. مگه کشور مسلمان نیستند. کلا سیستم حاکمان ایران از قدیم همین بود که از دین برای مصالح سیاسی استفاده ابزاری می‌کردند نمونه اش قتل‌عام و زنده به گور کردن صدها هزار مزدکی بدست انوشیروان باصطلاح عادل یا کشتار و قتل عام مسیحیان به دست شاپور دوم در سال 334 میلادی، جهت اطلاع شاپور جهت پیشبرد تفکر زرتشتی به پیشنهاد مغ بزرگ جناب کرتیا دستور داد تمام مسیحیان در امپراطوریش و مشخصا بین النهرین قتل عام شوند دید نمیشه کوتاه اومد دستور داد فقط راهبان و مسیحیان موثر جامعه قتل عام شوند که نتیجه قتل عام نزدیک 20 هزار انسان.یا قتل عام مسیحیان اورشلیم بدست خسروپرویز که از قتل عام 70 هزار انسان گزارش شده یا کشتارهای مذهبی بلاشو. لیست طولانیه. هیچ ملتی مثل فارس جماعت در طول تاریخ از دین و مذهب جهت مصالح دنیوی استفاده ابزاری نکرد.
  0
  0
  یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  tiger.man - آخن، آلمان
  جهت اطلاع یادبود سربریدن هزاران مسیحی عراق بدست یزدگرد پسر بهرام گور ساسانی تا همین الان در میان مسیحیان عراق و بخصوص در کلیسای کرکوک گرامی داشته میشه.
  0
  0
  یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.