عربستان انتقام اعدام حبیب اسیود را گرفت؛ آغاز قتل‌عام شیعیان در سکوت علی خامنه‌ای


عربستان سعودی در واکنش به اعدام حبیب اسیود، پنج شیعه مورد حمایت رژیم علی خامنه‌ای را به دار آویخت و قصد دارد در آینده شیعیان دیگری را به چوبه دار بسپارد.

نهاد‌های امنیتی و قضایی خامنه‌ای با پرونده سازی علیه حبیب اسیود به بهانه و اتهام «جاسوسی» به نفع ریاض او را به دار آویختند.

مقام‌های ریاض هم در واکنش به این اعدام، اجرای احکام اعدام زنجیره‌ای شیعیان مورد حمایت رژیم خامنه‌ای را از سر گرفته‌اند و تهران هم چشم خود به این اعدام‌ها را بسته است.

در پی این بی‌تفاوتی و سکوت خامنه‌ای، گروهی از شیعیان عربستان سعودی در نامه‌ای خطاب به مراجع تقلید شیعه در قم و نجف از آنها خواسته‌اند که جان آنها را نجات دهند.

مراجع تقلید و سایر مقام‌های رژیم خامنه‌ای هم از کنار این درخواست‌ها گذشته و چشم فرو بسته‌اند تا مبادا رابطه تهران و ریاض دوباره سرد یا قطع شود.
+79
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  chi begam ke nagoftanesh - در ماموریت، نورد

  پس حتما این تجزیه طلب انگی به دنگش بوده، که عربستان میخواد انتقام بگیره ، تجزیه طلبی که بر علیه ایران کار کنه و مردم ایران ، سزاش کمتر از حبس و زندانی نیست. کاری به جمهوری فساد اسلامی ندارم، اون هم جای خودش
  22
  55
  ‌چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  گنده گوی پخمه منطقه. قابل توجه بسیجی و سپاهی بی وطن و امت خاکستری که نشستن بقیه نجاتشون بدن.
  9
  74
  ‌چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  ابن ملجم(ع) - مونیخ، آلمان

  دست عربستان درد نکنه نباید مثل شاه باشه باید نثل شیعه را برای اسایش جامعه منقرض کنه.رحم کردن بر مردار پرست شیعی تروریست خیانت به انسان و جامعه است همانطور که در ایران تجربه کرده و میکنیم.
  13
  67
  ‌چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  sahandogli - لندن، انگلستان
  دمش گرم . هر جا مسلمان باشد بخصوص شیعه آنجا را به فساد و کثافت می کشاند. زمانی که می خواستند در اسلام هر غلطی دلشان خواست بکنند شیعه را درست کردند
  4
  13
  ‌چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.