توضیح چگونگی دزدی های میلیاردی شرکت های دولتی که هوش از سرتان می پراند


سحام نیوز - ایشان یکی از نزدیکان به دولت ابراهیم رئیسی است که در پخش زنده سیما پرده از رانتخواری عظیم برخی شرکت های دولتی بر می دارد که هوش از سر می پرد!

ببینید چگونه این شرکتهای مافیایی از جیب من و شما و ۸۵ میلیون ایرانی دیگر، پولهای میلیاردی به جیب می زنند و ما بیخبر هستیم!
 
+83
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۳
  varied - ریزه، ترکیه

  در زمان پیامبر شارلاتان اسلام نیز چنین بود توضیح میدهم بازار بنی قینقاع در مدینه یثرب آنزمان در دست یهودیان بود و یهودیان از بازار بنی قینقاع مالیات میگرفتند که به صندوق دولت میرفت اما پیامبر شارلاتان اسلام چیکار کرد در راستای همون بازار بنی قینقاع بازارهای دیگری برگزار کرد بنام بازارهای عشاران و خفیرانی و حباشه که در آنها کسبه مالیات نمیدادند اما پیامبر هرومزاده(حر...) از سود کسبه به نفع خودش خمس میگرفت یعنی یک پنجم سود کسبه به جیب این لقمه حرام میرفت
  5
  64
  ‌سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۰
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک

  خرج فاطی کابلی و چلی و ضد انسان میشه البته سر همشون تو یک آخور هست
  4
  54
  ‌سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  در اسلام نام دزدی و چپاول و راهزنی شده است غزوات مقدس!!!
  2
  31
  ‌سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  دو کلمه حرف حساب - حصارک، ایران
  این بابا رفت اوین بند ۵. بتو چه که میگی مسئولان دزد و هرومزاده هستند. دزدی و غارت در دین اسلام گناه نیست. تو هم میتوانی بکن. اصلا این پول های دلاری حق اولاد های پیغمبر هست. اصلا خود ملت آمدند دلار و طلا ها شون را به آقایون دادند.
  3
  20
  ‌سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  ماینر - اسن، آلمان
  مگه مردم‌ ایران کم از این گونه دزدی ها بیخبرند؟. قبح این مسئله در ایران شکسته اگه کسی زیر میلیارد تومان دزدی کنه میگن ابله بود،در ضمن باعث چه واکنشی در مردم‌ ایران میشه؟هیچی به همین سادگی یکمی نوچ،نوچ،و چهارتا فحش و چهارتا نفرین والسلام.
  0
  8
  ‌سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  فساد سیستماتیک. فکر کردی وارد کننده ها در شرایط تحریم کیا هستند؟ سپاه و شرکتهای اقماری! شرکتهای صادرکننده اقلامی که به نفت و گاز ارزان مرتبط هستند کیا هستند و مدیرعاملاشون و اعضا هیئت مدیره شون کیا هستند؟ برادران قاچاقچی و اطلاعاتی های گمنام… سیستم قضایی دستش تو دست کی هست؟ عمده این افراد از افراد سیستم قضایی و امنیتی های مرتبط با سیستم هستند. در نتیجه عاقای الدنگ خر خودتی انقدر هی دزدها و اختلاسگرهای ناشناس آدرس نده اساس فساد سیستم قضایی فاسد مملکت هستش که کنترل کننده فسادها در همه زمینه هاست چه اقتصادی چه اجتماعی چه فرهنگی و مردم رو با اعدام ها و مبارزه با آمریکا و حجاب سرگرم کردن و قشر حاکم مذهبی فقط پول رو پول میذارن و مزدور میخرن.
  0
  7
  ‌سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.