بعد از ساعت میرسلیم حالا ساعت رئیس ستاد ارتش جمهوری اسلامی خبرساز شد

توانا - ساعت حبیب‌الله سیاری(رئیس ستاد ارتش جمهوری اسلامی) گران‌تر از قیمت نخستین محصول الگوریتم پردازش کوانتومی(!)

امروز بعد از انتشار خبر «رونمایی از نخستین محصول الگوریتم پردازش کوانتومی در نوشهر» توسط حبیب‌الله سیاری( رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی)، این تصویر تبدیل به سوژه کاربران در فضای مجازی شد.

این هدر برد که حبیب الله سیاری در دست دارد و به عنوان محصول الگوریتم پردازش کوانتومی توسط رسانه‌های داخلی معرفی شده، در حقیقت با قیمت کمتر از ۵۰۰ دلار در بازار قابل تهیه و خرید است.

اما در این تصاویر، ساعت حبیب الله سیاری مورد توجه برخی از کاربران قرار گرفته است. حامد توکلی که به عنوان یکی از علاقه‌مندانی که در حوزه ساعت فعالیت می‌کند در توئیتی نوشته:

«قیمتِ ساعتی که آقای حبیب‌الله سیاری رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری‌اسلامی پوشیده، از قیمتِ «نخستین [به‌اصطلاح] محصول الگوریتم پردازش کوانتومی» در بازارهای جهانی بیشتر است: ۱۷۰۰ دلار برای مدل True Jubilé از رادو با سرامیک سفید.»
+34
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۴
  romano - تهران، ایران

  قبل از توهین به این مرد بزرگ در موردش تحقیق کنید و بخوانید. ایشان یک فرزند خادم شجاع و وطن پرست است. من احترام ویژه برای این تکاور پیر حبیب‌الله سیاری یارانش ناخدا صمدی قائلم دنیای کثیفی شده.امثال ایشان اگر نبودند صدام تا شیراز را هم گرفته بود. اینها مردانی نبودند که از رژیم نان بخورند. ویدیوی انتقاد صریح و بی سابقه این سرباز شجاع را از سپاه و سیستم ببینید. اتفاقا مچ کردن ساعت با لباسش و نداشتن شکم قلمبه مفتخوری در این سن نشان از دیسیپلین نظامی او دارد. ایشان،تکاوران نیروی زمینی وتکاوران دریایی و نیروی دریایی شاهنشاهی در عملیات مروارید برتری ایران را تثبیت کردند اگر نیروهای بی پدر آمریکایی کمک اطلاعاتی و تسلیحات روز به کمک عراق نیامده بودند عراق ساقط میشد. همینطور برای نبرد شجاعانه این آریو برزن های زمان آمریکایی ‌ها هیچوقت جرات نکردند به آبهای ایران نزدیک بشوند. خیلی زمانه کثیف و دوره کثیفی داریم.
  1
  23
  ‌سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  مدافع حق - مادرید، اسپانیا
  واقعا از متن خبر هیچی متوجه نشدم ،حالا یکی بگه این ساعت گرونیه یا ارزون ،و ما چه موضعی باید در قبال این خبر بگریم؟
  1
  10
  ‌سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.