فال روز یکشنبه ۴ ژوئن - ۱۴ خرداد

فروردین
 
روز خوبی را شروع کرده‌اید و سرحال و غبراق هستید، این روحیه را به فال‌نیک بگیرید و کارها را سریع‌تر از همیشه به پایان برسانید. روحیه‌ای بشاش دارید و انسانی خنده‌رو هستید، به لطف چنین روحیه‌ای دوستان زیادی پیدا کرده‌اید و اعتماد‌به‌نفس سرشاری دارید، در نتیجه برای حل مشکلات با سختی روبرو نخواهید شد و مشکلی که امروز به آن برمی‌خورید را با کمک دوستان پشت‌ سر بگذارید. امروز میان اعضای خانواده مشاجره‌ای در می‌گیرد، در این مشاجره دخالت نکنید و اجازه دهید اهل منزل این مشکل را خودشان حل کنند. ارزش وقت و زمان را نمی‌دانید و فراموش کرده‌اید که وقت طلا است، در نتیجه وقت زیادی را تلف می‌کنید و همیشه از کارهای‌تان عقب هستید، از امروز تصمیم بگیرید که بیشتر از همیشه چشم‌تان به ساعت باشد و بیشتر از گذشته قدر لحظه‌های ارزشمند زندگی خود را بدانید.
دل می‌رود ز دستم صاحب دلان خدا را***دردا که راز پنهان خواهد شد آشکارا
کشتی شکستگانیم ای باد شرطه برخیز***باشد که بازبینیم دیدار آشنا را
تعبیر:دارید خودتان را خسته می کنید و کاری از پیش نمی برید. هر چه شما در فکر وصل یار هستید او در حال فرار است پس خودتان را آزار ندهید و پافشاری تان بی مورد است.قسمت اینطور بوده.فقط دست به دعا بردارید و متوسل به قرآن شوید و مرادتان را از حق تعالی بخواهید. انشاالله که خیر است.

اردیبهشت
 
اعتمادبه‌نفس سرشاری دارید و از رویارویی با مشکلات نمی‌ترسید، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و مشکلی که در سر راه دارید را راحت‌تر از چیزی که فکرش را بکنید حل خواهید کرد. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان برنامه‌ای خاص برای شما تدارک دیده و شما را حسابی شگفت‌زده خواهد کرد. موقعیتی برای شراکت یا همکاری در پیش‌رو دارید، امروز زمان خوبی برای آغاز این شراکت است و مطمئن باشید سود سرشاری از این مشارکت روانه حساب‌های بانکی شما خواهد شد. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از همسایه‌ها وجود دارد، در این مشاجره کوتاه بیایید، چرا که در غیر این‌صورت این مشاجره بالا می‌گیرد و دردسرهای زیادی گریبان شما را خواهد گرفت.
به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست***که مونس دم صبحم دعای دولت توست
سرشک من که ز طوفان نوح دست برد***ز لوح سینه نیارست نقش مهر تو شست
تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

خرداد
 
اهل شادی و خنده نیستید و همیشه از شرایط گله دارید، این روحیه شما را به فردی عبوس و نارحت تبدیل کرده است و اطرافیان تمایلی به هم‌صحبتی با شما ندارند، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که با خنده و گشاده‌رویی به استقبال زندگی بروید و فراموش نکنید که خنده بر هر در بی‌درمانی دوا است. احساس می‌کنید عشق میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان کم‌رنگ شده و مانند سابق عاشق یکدیگر نیستید، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با عشق‌زندگی‌تان صحبت کنید و به فکر راه چاره‌ای باشید. انسان زحمت‌کشی هستید و احساس می‌کنید که اهل منزل قدر تلاش‌های شما را نمی‌دانند، اما این احساس نادرست است چرا که امروز اعضای خانواده بابت زحمت‌های شبانه‌روزی‌تان از شما قدردانی می‌کنند. امروز بخت با شما یار است و کارها راحت‌تر از همیشه انجام خواهد شد.
اگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما را***به خال هندویش بخشم سمرقند و بخارا را
بده ساقی می باقی که در جنت نخواهی یافت***کنار آب رکن آباد و گلگشت مصلا را
تعبیر: اینقدر ظاهربین نباش. ظواهر تو را فریب داده اند و بابت این مسئله از تو سوئ استفاده می کنند. فکر می کنی اگر جواب رد بشنوی میمیری و شفای دردت را فقط رسیدن به یار میدانی. هر چند که او کوچکترین توجهی به تو ندارد. خودت را خسته نکن.

تیر
 
شخصیتی جذاب دارید و در اولین برخورد، اطرافیان را جذب خود می‌کنید. از این روحیه برای حل مشکلات کمک بگیرید و دامنه دوستان خود را گسترش دهید. پولی از کسی قرض کرده‌اید یا وامی گرفته‌اید و امروز زمان پرداخت این قرض فرا رسیده است، به هر قیمتی که شده این قرض را پرداخت کنید و اجازه ندهید که اطرافیان شما را به عنوان فردی بد‌حساب بشناسند. فردی به شما قولی داده و قرار است امروز کاری برای شما انجام دهد، اما این فرد به شما بدقولی خواهد کرد و مجبور خواهید شد که تنهایی این‌ کار را به پایان برسانید. امروز روز عاشقی شما است و اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، امروز با فردی روبرو خواهید شد و در اولین نگاه، به ایشان دل می‌بازید، اما این عشق یک‌طرفه است و ادامه آن شما را به دردسر بزرگی خواهد انداخت. انسان باوجدان و درستکاری هستید و کارها را با دقت و ظرافت تمام انجام می‌دهید، این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید مزد درستکاری‌های خود را خواهید دید. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان حال و روز خوشی ندارد و به بستر بیماری افتاده است، تا می‌توانید از عشق‌زندگی‌تان پرستاری کنید و به ایشان ثابت نمایید که در خوشی‌ها و گرفتاری‌های زندگی همیشه کنارش هستید.
چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست***سخن شناس نه‌ای جان من خطا این جاست
سرم به دنیی و عقبی فرو نمی‌آید***تبارک الله از این فتنه‌ها که در سر ماست
تعبیر:زمانه روی بد خود را به تو نشان می دهد. همه چیز را از تو پنهان کرده به فتنه ها توجه نداشته باش فعلا" سیر نزولی را طی می کنی و این برایت دردآور است. برای رهایی از این ورطه، دست به دعا بردار. نمازت را سر وقت بخوان. متوسل به ائمه شو تا نجات پیدا کنی.

مرداد
 
روز را با کسالت و بیماری شروع کرده‌اید و حال خوشی ندارید، اما غم به دل‌تان نباشد چرا که این بیماری شما را زمین‌گیر نخواهد کرد و با استراحت و مصرف دارو، در کمتر از زمانی که فکرش را بکنید، از بستر بیماری بلند خواهید شد. روز خوبی را به لحاظ مالی شروع کرده‌اید و چندین موقعیت سودآور در انتظار شما است، اجازه ندهید این موقعیت‌ها از بین برود و با ذکاوت و هوشیاری، قدر این موقعیت‌های سودآور را بدانید. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان به محبت شما نیاز دارد، این نیاز را بی‌پاسخ نگذارید و فرصتی را برای بودن در کنار عشق‌زندگی‌تان مهیا کنید. سفری در پیش دارید و در این سفر بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت. اهمیتی به نظر بزرگ‌ترهای فامیل نمی‌دهید و قبل از اینکه کم‌محلی به ریش‌سفید‌های خاندان، شما را به فرد منفوری در میان اعضای خانواده تبدیل کند، این رویکرد را تغییر دهید و فراموش نکنید که احترام به بزرگ‌ترها واجب است.
صبحدم مرغ چمن با گل نوخاسته گفت***ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت
گل بخندید که از راست نرنجیم ولی***هیچ عاشق سخن سخت به معشوق نگفت
تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

شهریور
 
انسان حساسی هستید و با کوچکترین مشکلات ناراحت می‌شوید، این روحیه باعث شده تا به جای رویارویی با مشکلات، همیشه به دنبال فرار از سختی‌های زندگی باشید. با چنین رویکردی به جایی نخواهید رسید و از امروز تصمیم بگیرید که با شجاعت و عزم‌راسخ مشکلات را یکی‌‌پس‌از دیگری از سر راه بردارید. روز خوبی را به لحاظ مالی شروع نکرده‌اید و اگر مواظب مال‌و‌اموا‌ل‌تان نباشید، احتمال سرقت دارایی‌های شما وجود دارد. اهمیتی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان نمی‌دهید و این روحیه ایشان را حسابی دلخور کرده است، اجازه ندهید این دلخوری ادامه پیدا کند و اهمیت بیشتری به عشق‌زندگی‌تان بدهید. به لحاظ مالی وضعیت خوبی ندارید و دنبال راهی برای افزایش درآمد می‌گردید، در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم با اطرافیان و دوستانی که تخصص بیشتری از شما دارند و قواعد بازار را می‌شناسند مشورت کنید و راه چاره‌ای برای افزایش درآمد پیدا نمایید. امروز احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و فردی وجود دارد، از این مشاجره برحذر باشید و کسی را از گفتار و رفتار خود نرنجانید.
روی تو کس ندید و هزارت رقیب هست***در غنچه‌ای هنوز و صدت عندلیب هست
گر آمدم به کوی تو چندان غریب نیست***چون من در آن دیار هزاران غریب هست
تعبیر:خداوند نعمت و رحمت زیادی به تو ارزانی داشته و آنچه را که احتیاج داری فراهم نموده است، پس مغرور نباش. او از حال تو خئب آگاه است. روزی تو قطع نمی شود. در زندگی به پستی و بلندی اعتقاد داشته باش قبله ی معبود تو فقط و فقط خداوند باشد.

مهر
 
انتظار دارید اعضای خانواده طبق نظر شما رفتار کنند و این روحیه شما را به فرد مستبد و خودخواهی درمیان اهل منزل تبدیل کرده است. امروز زمان خوبی است که این اخلاق را کنار بگذارید و فراموش نکنید که دیگر اعضای خانواده نیز باید فرصت اظهار نظر داشته باشند. انسان ولخرجی هستید و علاقه زیادی به خرید کالاهای لوکس و گران‌قیمت دارید، قبل از اینکه این رویکرد شما را به مرز ورشکستگی ببرد، ولخرجی را کنار بگذارید و با خرید کالاهای خوش‌قیمت و مناسب، ثبات مالی خود را تضمین کنید. امروز با فردی ملاقات می‌کنید و اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، به این فرد دل خواهید باخت. از شغل فعلی‌تان رضایت ندارید و به دنبال کار جدیدی می‌گردید، امروز زمان خوبی است که خلاقیت بیشتری در انجام کارها به خرج دهید و با نوآوری و ایده‌های و تازه، زمینه شغلی جدید را برای خودتان فراهم نمایید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان را عاشقانه دوست دارید، اما این عشق را به زبان نمی‌آورید و این روحیه باعث شده تا عشق‌زندگی‌تان به محبتی که به ایشان دارید شک کند. اجازه ایجاد چنین باوری را به عشق‌زندگی‌تان ندهید و امروز با رفتار و گفتار ثابت کنید که عاشقانه دوستش دارید.
زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست
تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست
تعبیر: کارهای مهم را بازیچه نگیر چون خطا می کی. حرفی را زده ای که عدهای از تو رنجیده اند، دل آنها را بدست بیاور، چون د زمان پیری و تهایی کسی نیست که دیگر با او همدلی کنی و هم سخن شوی. ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. الان همدیر نیست. طبیب تو خداوند است روبه سوی او آور تا تو را شفا دهد و از مشقات رهایت سازد.

آبان
 
اهل تفریحات بیرون از منزل هستید اما روزمرگی‌های زندگی فرصتی برای تفریح در اختیار شما قرار نمی‌دهد، خوشبختانه امروز بخت با شما یار است و فرصتی برای گردش و تفریح در بیرون از منزل پیدا می‌کنید. امروز یکی از دوستان یا آشنایان از شما درخواست پول می‌کند، روی این فرد را زمین نیاندازید و مطمئن باشید پولی که به ایشان قرض می‌دهید را زودتر از چیزی که فکرش را بکنید، بازپس خواهد داد. مشکلی میان شما و اعضای خانواده یا همکاران پیش‌آمده و راه‌حلی برای برطرف‌کردن این مشکل پیدا نمی‌کنید. در چنین شرایطی از بزرگان فامیل یا ریش‌سفید‌های محل کار کمک بگیرید و خاطرجمع باشید که پادرمیانی بزرگ‌ترها، مشکل میان شما و اعضای خانواده را برطرف خواهد کرد. کارهای عقب‌افتاده زیادی دارید و اهمیتی به انجام کارها نمی‌دهید، قبل از اینکه این رویکرد شما را به فردی بی‌مسئولیت تبدیل کند، از امروز کارها را اولویت‌بندی کنید و کا‌رهای عقب‌افتاده را به آینده موکول نکنید.
روزه یک سو شد و عید آمد و دل‌ها برخاست***می ز خمخانه به جوش آمد و می باید خواست
نوبه زهدفروشان گران جان بگذشت***وقت رندی و طرب کردن رندان پیداست
تعبیر: توکل به خدا کن. در کاری که انجام می دهی بدی وجود ندارد و عاقبت بسیار خوبی دارد. قبول کن چیزی را از دست نمی دهی. غصه نخور. شاد باش که به مقام و پول یکجا دست پیدا می کنی. از پند دیگران ناراحت نشو. عمرت هم طولانی است.

آذر
 
 فردی انسان‌دوست و با محبت هستید ، این روحیه بیشتر از همیشه به کار شما خواهد آمد و با فرصت‌هایی روبرو خواهید شد که با نوع‌دوستی و محبت، گره از کار دیگران باز کنید.  سایه همای سعادت که پیش‌روی شما قرار دارد بر سر شما خواهد افتاد و  با موقعیت‌های زیادی روبرو هستید. این موقعیت‌ها را به فال نیک بگیرید .  اجازه ندهید این مشکلات شما را به مخمصه بیاندازد، زمان اوج کار شما است و تا می‌توانید تلاش کنید و مطمئن باشید که زحمت‌های شما بدون پاداش باقی نمی‌ماند.
آن پیک نامور که رسید از دیار دوست***آورد حرز جان ز خط مشکبار دوست
خوش می‌دهد نشان جلال و جمال یار***خوش می‌کند حکایت عز و وقار دوست
تعبیر:از در آشتی درآی، وگرنه ایام جوانیت خراب می شود. کاری نکن که در زمان پیری افسوس جوانی را بخوری. در همه حال به خدا پناه ببر. مواظب باش در راهی که قدم گذاشته ای به خطا نروی. به هشدار پیران گوش کن. فریب ظواهر را نخور و فقط بنده ی خداوند باش.

دی
 
روز را با نگرانی و اضطراب شروع کرده‌اید، برای کاهش این نگرانی‌ها با فردی که او را به عنوان سنگ‌صبور زندگی‌تان می‌شناسید، صحبت کنید و بار این اضطراب را زمین بگذارید. کار نادرستی انجام داده‌اید و امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان از این کار باخبر خواهد شد،‌ قبل از اینکه عشق‌زندگی‌تان برای انجام این کار نادرست با شما دعوا و مرافه راه بیاندازید، از ایشان دلجویی کنید و قول بدهید که در آینده هرگز چنین کاری انجام نخواهید داد. اعضای خانواده نقش مهمی در موفقیت‌های شما دارند و اگر به دنبال موفقیت‌های بیشتر هستید، امروز از اعضای خانواده قدردانی نمایید و به آنها ثابت کنید که قدر حمایت‌های آنها را می‌دانید. به لحاظ کاری روز خلوتی را شروع‌ کرده‌اید و اوقات فراغت خود را به تنهایی اختصاص دهید و با خودتان خلوت کنید.
بی مهر رخت روز مرا نور نماندست***وز عمر مرا جز شب دیجور نماندست
هنگام وداع تو ز بس گریه که کردم***دور از رخ تو چشم مرا نور نماندست
تعبیر:به هر کس وفا کردی جفا دیده ای. سینه ای مالامال از درد داری. تا کی می خواهی پریشان حال باشی. دست از غم بردار. توبه کن تا دلت صاف شود. انتظارات بیجا را کنار بگذار. رویا و خیال را فراموش کن و به واقعیات بپرداز و از آنچه تا کنون نصیبت شده لذت ببر و عقل را به پای دل هدر نده.

بهمن
 
به لحاظ مالی اوضاع خوبی دارید اما اهل کمک به دیگران و انجام کارهای خیریه نیستید، قبل از اینکه این رویکرد شما را به فردی پول‌دوست تبدیل کند، امروز قسمتی از درآمد خود را برای کمک به دیگران و کارهای خیریه کنار بگذارید و به لحاظ ذهنی آرامش‌خاطر پیدا کنید. همسر یا عشق‌‌زندگی‌تان توقع‌های زیادی از شما دارد و به رغم اینکه می‌دانید از عهده انجام تمام خواسته‌های ایشان بر نمی‌آیید، وعده‌های پوشالی به عشق‌زندگی‌تان می‌دهید، از امروز به بعد به عشق‌زندگی‌‌تان قول‌هایی بدهید که از تحقق آنها مطمئن هستید. روحیه‌ای خستگی‌ناپذیر دارید و به رغم این‌که کارهای زیادی روی سر شما تلنبار شده است، امروز بدون اینکه خستگی به روی خود بیاورید، این کارها را یکی‌پس‌از‌دیگری انجام خواهید داد.
درد ما را نیست درمان الغیاث***هجر ما را نیست پایان الغیاث
دین و دل بردند و قصد جان کنند***الغیاث از جور خوبان الغیاث
تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

اسفند
 
مشکلات مالی زیادی دارید و این وضعیت امروز زمینه ایجاد مشاجره‌ای را میان شما و عشق‌زندگی‌تان فراهم می‌کند، اجازه ندهید مشکلات مالی فاصله‌ای میان شما و عشق‌زندگی‌تان بیاندازد و از امروز با پس‌انداز و صرفه‌جویی، اندوخته‌ای را برای روز مبادا کنار بگذارید. امروز یکی از دوستان قدیمی که خاطره‌های خوشی با ایشان دارید به شما سر خواهد زد، این ملاقات را به فال نیک بگیرید و خاطره‌های خوش گذشته را زنده کنید. در محل کار یا منزل به اطرافیان سخت می‌گیرید و همیشه آنها را تحت‌فشار قرار می‌دهید. امروز ادامه این روحیه مشاجره‌ای را میان شما و همکاران یا اعضای خانواده به دنبال خواهد داشت. روز شلوغی را دارید و اگر حواس‌تان را جمع نکنید، امروز به جای رسیدن به کارهای مهم، سرتان گرم کاری پیش‌پاافتاده خواهد شد و کارهای مهم امروز به آینده موکول می‌شود.
مدامم مست می‌دارد نسیم جعد گیسویت***خرابم می‌کند هر دم فریب چشم جادویت
پس از چندین شکیبایی شبی یا رب توان دیدن***که شمع دیده افروزیم در محراب ابرویت
تعبیر:به لطف و عنایت خداوند و با همت بلند به آرزوی دیرین خودتان خواهید رسید. غرور را کنار بگذارید و پیشنهاد خودتان را عنوان کنید. در کارتان مشورت نمائید و امیدتان را از دست ندهید. تکیه بر ظواهر ننمائید. دست به دعا بردارید. با توکل به حق هر کار غیرممکن ممکن می شود..
+6
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.