حمله افراد ناشناس با سنگباران به خانه داور دوم دربی ۱۰۱

محمدحسین زاهدی‌فرد، داور دربی ۱۰۱ استقلال و پرسپولیس که در دقیقه ۸۲ و پس از مصدومیت اشکان خورشیدی، قضاوت فینال را انجام داد از حمله افراد ناشناس و سنگباران خانه‌اش در برازجان خبر داده است. باشگاه استقلال و هوادارانش معتقدند داوری دربی باعث شکست آنها در فینال حذفی شده است.
+5
رأی دهید
-30

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۳
  siavash786 - استانبول، ترکیه

  این داور بدترین داور لیگ بوده چون مربی استقلال را بیرون کرد ، با پایان وقت تلف شده هم بازی را ادامه داد تا بازی باخته را مساوی کنند. بعد دو تا ۱۵ دقیقه مجبور به بازی شدن که آخرش حق به حقدار رسید و پرسپولیس برنده شد. اما این فقط یک بازی ۱۲۰ دقیقه ای بود و تمام شد و داور هم رفت . قضاوتش درست یا غلط ، آیا پرتاپ سنگ قضاوت درستی بود ؟ ۴۴ سال دارند حق شماها و ورزش و ورزشکاران را درو میکنند چه کردید؟ چرا آن سنگهایی را که در ورزشگاه پرت میکنید به سوی مجلس و رهبری پرت نمیکنید ؟ حرف داور بازی را فقط برای همان مدت معین همه باید گوش بدهند . رای ، رای اوست و فقط خودش میتواند در همانموقع حکم را عوض کند و فردا هم باید جوابگو باشد. اما این رهبر و مجلس به کسی جابگو نیستند . آن اتحاد برای پرتاپ سنگ به ورزشکاران بیگناه را بسوی دیگری نشانه بگیرید که اینچنین شما را پرورش دادن
  14
  44
  شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Omide por jalal - تبریز، ایالات متحده امریکا
  siavash786 - استانبول، ترکیه
  siavash786 - استانبول، ترکیه،،درودبرشما!
  7
  20
  شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۳
  siavash786 - استانبول، ترکیه
  Omide por jalal - تبریز، ایالات متحده امریکا
  درود برشما و همه ورزشکاران ، نه آنان که در زمین ورزش قلدری میکنند ، سنگ پرتاپ میکنند و از نامهای بچه گانه برای تیمها استفاده میکنند.
  6
  2
  شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.