مولوی عبدالحمید: بعد از مرگ برخی علما معلوم شد، حساب‌های میلیاردی دارند


مولوی عبدالحمید در نماز جمعه زاهدان با انتقاد از بودجه دولتی برای مراکز مذهبی شیعه از جمله حوزه‌ها و مساجد، گفت نباید به آنها کمک دولتی شود و بودجه‌های نجومی برای حوزه‌ها به مذهب ضربه زده است.
 مولوی عبدالحمید: بعد از مرگ برخی علما معلوم شد، حساب‌های میلیاردی دارند
مولوی عبدالحمید در نماز جمعه زاهدان با اشاره به فساد در بودجه حوزه‌های علمیه گفت برخی علما بعد از فوت‌شان معلوم شد در حساب‌شان میلیاردها تومان پول بوده و این در شان علما نیست و به مذهب ضربه می‌زند.
+70
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  جمع کردند واسه اون دنیاشون ، میخوان اگه بشه جهنم رو بهشت کنند ، بی شرفها !!
  1
  45
  جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  dannni - سوئد، سوئد

  مولوی جان کمی به این برادران طالبان هم پیامی بده که آب هیرمند برای هموطنان بلوچی واز کنن برادری فقط با زبان تیست عمل مهمه و این چیزها که می‌فرماید همه مردم آگاه ۶ستن و می‌دانند
  5
  32
  جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان

  عبدالحمید وهابی تو خودت اون همه محافط و ماشین و خونه رو از کجا آوردی؟
  33
  10
  جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  جناب مولوی عبدالحمید. داشتن پول در حسابهای بانکی این باصطلاح علما که البته بعد از سقط شدن انها مشخص و معلوم میشود بمعنای ان است که این علما از بی عرضه ترین و خیانت کار ترین مردم هستند . زیرا اگر این افراد ذره ای معرفت و درک انسانی داشتند این پول ها را در زمان عمر بی برکت خودشان صرف ساختن بیمارستان و ایجاد ساختمان و مدرسه برای کودکان بی سرپرست میکردند . همان کاری که علما سایر ادیان از جمله ادیان مسیحی می کنند.
  3
  25
  جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  اقای مولوی عبدالحمید.: این علما دینی از بی معرفت ترین و بی احساس ترین و شقی ترین و بی عاطفه ترین و قصی القلب ترین قشر جامعه هستند. این مفت خور ها ی جامعه که شما انها را علما می نامید از نا کار امد ترین موجودات طبیعت هستند که با یک بهانه یعنی داشتن ریش و محاسن اسلامی تمام مردم احمق را ببهانه تطهیر پول و سرمایه سر کیسه میکنند . شما که این قشر از افراد را بخوبی می شناسید.شما که بخوبی میدانید که سر دسته راهزنها قانون خمس و زکات را وضع کرده تا این قشر دزد و راهزن در پناه ان محاسن اسلامی بیشتر مردم را چپاول کنند.شما که بخوبی این گروه متظاهر دستکش را می شناسید.
  6
  25
  جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.