ویدیویی از دوربین مداربسته؛ تیراندازی مرگبار بین یک مسافر و راننده اتوبوسمقامات محلی گفتند که یک راننده اتوبوس و یک مسافر پس از تیراندازی به یکدیگر در یک اتوبوس در حال حرکت در شارلوت آمریکا مجروح شدند.

دوربین مداربسته یک راننده اتوبوس و یک مسافر را نشان می‌دهد که در اوایل ماه می‌ در کارولینای شمالی هنگام حمل و نقل به یکدیگر تیراندازی می‌کنند.

به گزارش فرارو، فیلم منتشر شده توسط سیستم حمل و نقل منطقه شارلوت (CATS) نشان می‌دهد که مظنون عمری شریف توبیاس و راننده دیوید فولارد درگیر تیراندازی می‌شوند که پلیس می‌گوید توبیاس از راننده می‌خواهد او را در یک ایستگاه تعیین‌نشده پیاده کند.

ویدئو نشان می‌دهد که توبیاس و فولار اسلحه‌های خود را با شلیک چندین گلوله بیرون می‌آورند و سپر شفاف اطراف راننده نابود می‌شود.
زاویه دیگری نشان می‌دهد که توبیاس می‌خزد و به سمت وسط اتوبوس، نزدیک یک در حرکت می‌کند. پس از تیراندازی اولیه، ویدئو نشان می‌دهد که راننده، توبیاس را دنبال می‌کند که به وضوح مجروح شده بود. راننده پس از پیاده شدن توبیاس از اتوبوس به تیراندازی  ادامه داد. رسانه‌های محلی گفتند که هیچ مسافر دیگری آسیب ندیده است.

توبیاس به حمله با سلاح مرگبار که جراحات جدی وارد کرده و حمل اسلحه گرم متهم شده است.

پلیس هنوز نگفته که آیا قصد دارد راننده اتوبوس را که از آن زمان از کار خود اخراج شده است، متهم کند یا خیر.

رسانه‌های محلی گزارش دادند که در پی این حادثه، توبیاس با چندین اتهام مواجه شد و پس از ۶ روز بستری در بیمارستان  به زندان افتاد، در حالی که راننده اتوبوس از وظایف خود برکنار شد. رسانه‌های محلی گفتند که سیستم حمل و نقل منطقه شارلوت در بیانیه‌ای اعلام کرد که داشتن اسلحه در خانه یا در حین انجام کار توسط یک کارمند، خلاف سیاست شرکت است.
+34
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  جالبه کا لین وحشیهای خودشیفته که به خودشون رحم نمی‌کنند ۸۰ سال است دمکراسی صادر میکنند. شروع این صدور دمکراسه کردن از قتل و عام و نسل کشی بومیان امریکا شروع شد با پرتاب دو بمب اتم روی ژاپن تا استفادا از سلاح شیمیایی ایجنت اورانج در ویتنام و سلاخی میلای تا دمکراسی ابوغریب و گوانتانامو
  21
  18
  جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.