فیلم افشاگری سعید قاسمی؛ نظام پوشش آزاد زنان را پذیرفته است


سعید قاسمی از فرماندهان سابق سپاه وقتی در همایش عفاف و حجاب در تهران گفت که نظام تصمیم گرفته است با مساله پوشش آزاد زنان در ایران کنار بیاید، چشم موافقان حجاب اجباری را خون فرا گرفت.

قاسمی در این همایش به شدت به سران قوای سه‌گانه تاخت و از سکوت ابراهیم رئیسی در خصوص گسترش پوشش آزاد زنان در ایران انتقاد کرد.

این فرمانده سابق سپاه در بخش دیگری از سخنان خود به یک توییت عزت‌الله ضرغامی در مواجه با چند دختر با پوشش آزاد واکنش نشان و او را مورد تمسخر قرار داد.

قاسمی همچنین موضوع پوشش آزاد زنان در ایران را امری سازماندهی شده خواند و خواستار برخورد با آن شد.
+9
رأی دهید
-37

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  ساربان - نورمبرگ، آلمان

  آخه الاغ شماها که دارید مملکت رو غارت میکنید در اختلاس و دزدی و رانتخواری در دنیا اول هستید آغازاده هاتون هم با پول مفت در خارج و داخل مشغول عیاشی هستند حالا تو .....خودت رو اون بالا واسه یک تیکه لچک جر میدی که چی؟!!
  4
  31
  جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۲:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  مدافع حق - مادرید، اسپانیا
  تا ماتحت فراخت بسوزه ،به امید خدا تو و تمام دنباله روهای تند رو و سبک مغز رو تو دریاچه حوض سلطان قم دفن خواهیم کرد و کلیه اماکن مذهبی رو هم تبدیل به مکانهای تفریحی و گردشگری تغییر کاربری خواهیمداد
  0
  5
  جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Munchen - مونیخ، آلمان
  فقط لحن حرف زدن و سر و وضع این حیوان رو ببینید همون کافی هست.این قبیل جلسات این تروریستهای متحجر تندرو مثل کندوی زنبورهای وحشی هست که تنها راه آسایش و امنیت دیگران سوزاندن و نابودیش هست.
  0
  1
  شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.