رئیس صداوسیما فردوسی‌پور را وطن فروشی خواند که به نظام لگد زده!


پیمان جبلی، رئیس صداوسیما، عادل فردوسی‌پور، مجری سابق برنامه نود را وطن فروشی خواند که به نظام لگد زده است.

ایسنا: رییس سازمان صداوسیما که در جمع دانشجویان دانشگاه امام صادق  حاضر شده بود، گفت: سلبریتی واژه مطلقا منفی نیست. ما در درجه اول باید رابطه‌مان را با چهره‌ها و افرادی که رابطه خودشان را با فرهنگ خودشان، تاریخ و مردم کشورشان قطع کرده‌اند، قطع کنیم. تعارف هم نداریم. نمی‌خواهند دیگر باشند خب نخواهند.

به گزارش ایسنا، پیمان جبلی،رییس سازمان صداوسیما در پاسخ به پرسشی از دانشجویان درباره‌ی بازگشت برخی برنامه سازان و چهره ها به تلویزیون، تصریح کرد: بالاخره وقتی این آدم در برنامه‌ای می‌آمده برای خودش خِیلی از مخاطبان را داشته است. اسمش می‌آمده، برنامه با خودش مخاطب می‌آورده است. اسم آن آدم روی شبکه‌ای می‌آمد، آن شبکه خودش را بالا می‌کشید. خب حالا به نظام، مردم و اعتقادات خودش لگد زده است. لگد زده به نمکدان، نمک را ریخته و نمکدانی را شکسته است.
آیا از من انتظار دارید برای اینکه من پرمخاطب بشوم بروم خواهش و التماس کنم که تو رو خدا بیا؟! حالا ما چشممان را می‌گذاریم روی هم انگار ندیده‌ایم، اصلا شما (دانشجویان) و مردم اجازه می‌دهید ما این کار را کنیم؟ آیا ما می‌توانستیم برنامه‌هایی را بدون عز و التماس و بدون پذیرش ذلت در برابر افرادی که پشت پا زدند به اعتقادتشان، تاریخشان، فرهنگ و مردمشان و نظامی که تا به حال از آن ارتزاق کرده بودند که با آن تا به اینجا رسیده بودند، بسازیم؟ پاسخ این است" نه می‌توانیم و نه خواهیم توانست که این کار را انجام بدهیم.

رئیس صداوسیما گفت: پس کار کمی نیست که ما شب عید و نوروزمان را بدون التماس به چهره‌های این چنینی پشت سر بگذاریم تا اثبات کنیم صداوسیما وابسته به چهار سلبریتی وطن فروخته نیست.
+5
رأی دهید
-69

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  خدا شاه میهن - ایروان، ارمنستان

  کاشکی میشد مشل چاه مستراح که درب داره، دهن تو و امثال تو هم درب داشت، چون بوی لجنش تا فرسنگها میره. وقتی میخوای اسم بیاوریدباید دو سال از قبلش دهنت رو با آب و صابون و گلاب بشوری بعد بگی جناب آقای عادل خان فردوسی پور محترم. کاشکی تمام وطن فروشها از جنس عادل فردوسی پور بودند، نه مثل شماها که نمیدونید پدرتون کی هست و مادرتون با چند نفر رابطه نا مشروع داشته. تو و امثال تو از اون خمینی گور بگور شده تا خودت و اون رهبر الدنگ چلاقت، همگی نتیجه همبستری با مادرانتان با مردانی هستند که فقط برای رفع شهوت همبستر شده بودند. گرفتی چی نوشتم برات. پس ببند درب اون مستراح رو. نوبت تو هم میرسه آشغال هرزه تر از هرزه
  4
  34
  ‌پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Munchen - مونیخ، آلمان

  از کی تا بحال نظام متعفن و ضد ایرانی شما با وطن یکی شده؟ فردوسی پور به نظام لگد زده چون یک شخصیت مردمی هست که پته باندبازیهای اراذل سپاهی در فوتبال رو روی آب میریخت.
  4
  33
  ‌پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  mina minavand - هانور، آلمان

  ما ایرانیها رابطمون با فرهنگ و کشورمون هیچ وقت قطع نمیشه مردیکه مغز نخودی،ما می‌خواهیم رابطمون با تو و امثال تو قطع کنیم.
  3
  31
  ‌پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  اگر فردوسی پور متانت بخرج داد و تنها لگد زد به این رژیم جنایتکار و فاسد و دست نشونده ، زنها و دخترامون که با بی اعتنایی به حجاب اجباری تِر زدند به این نظام فریبکار و متعفن مذهبی ! آفرین به هر کس که وقعی به این رژیم خائن به ایران و ایرانی نذاره و لگد که هیچ حسابی تِرمالی کُنه !
  3
  25
  ‌پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  این نظام مگه لگد زدن داره؟ باید به این نظام ر..د نه اینکه لگد زد!!
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.