حمله رحیم پور ازغدی به هنرمندان قبل از انقلاب: همگی اهل فساد و زنا بودند


حسن رحیم‌پورازغدی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی: همه سلبریتی‌های قبل انقلاب الکلی و اهل فساد جنسی بودند؛ افتخار هم می‌کردند

حسن رحیم‌پور ازغدی، عضو شورای‌عالی انقلاب فرهنگی، در مراسمی که روز چهارشنبه ۱۰ خردادماه به مناسبت سالروز مرگ خمینی در حسینیه جماران تهران برگزار شد، اظهارات توهین‌آمیز و بدون اساسی به هنرمندان قبل از انقلاب کرد و آنها را اهل مواد مخدر، الکل، قمار و فساد جنسی دانست.
رحیم‌پور ازغدی گفت: این کشف حجاب‌ها و سلبریتی‌سازی‌ها برای این است که می خواهند ما را به دوران قبل از انقلاب برگردانند.

اعتمادآنلاین - حسن رحیم‌پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در مراسم دانشجویی که به مناسبت سالمرگ خمینی برگزار شد، با بیان اینکه الان در همه کشورها جز ایران کاپیتولاسیون وجود دارد، گفت: در گذشته اگر یک آشپز آمریکایی یک مرجع تقلید و سرلشکر ایرانی را می کشت هیچ کس حق اعتراض نداشت.

وی با اشاره به اهمیت مطالعه، ادامه داد: دانشجویان اگر مطالعه نداشته باشند جای شهید و جلاد را عوض می کنند.

رحیم‌پور ازغدی: این کشف حجاب‌ها و سلبریتی‌سازی‌ها برای این است که می خواهند ما را به دوران قبل از انقلاب برگردانند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: از سلبریتی های زمان قبل از انقلاب برای نسل امروزی قهرمان می سازند.

همه سلبریتی های قبل از انقلاب الکلی و اهل مواد مخدر و و اهل فساد جنسی بودند و به آن افتخار می کردند.

وی گفت: سلبریتی های قبل از انقلاب دنبال این بودند که برهنگی و کشف حجاب و مشروب خوری و زنا و روابط نامشروع را نهادینه کنند که تقریبا موفق هم شدند و آثار آن را الان نیز مشاهده می کنیم.

وی ادامه داد: برخی جسما کنار امام بودند اما نمی‌دانستند او چه می‌گوید. ایرانی بودن قبل انقلاب ننگ بود و ایران یک کشور در لیگ دسته سه بود.

تعیین همه مسئولین حتی دانشگاه ها باید با نظر سفارت آمریکا صورت می‌گرفت. رژیم پهلوی نمی‌دانست چقدر نفت صادر می‌شود.
+7
رأی دهید
-43

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  ای زنا زاده ، از کجا فهمیدی !؟
  3
  46
  ‌چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  خدا شاه میهن - ایروان، ارمنستان

  با درود به تمامی هموطنان، موافق و مخالف. جناب حسن رحیم‌پور ازغدی، لطفاً، جسارتاً، از کادر گرامیتان بپرسید در زمان شاه کجا مشغول بکار بوده اند و با استوار دوم کیهانی، به چند شهر ایران بازایشان بمسافرت رفتند، با گروهبان یکم ستوده به چه جاهایی رفتند و وقتی که در شمال بودند، در کجا اسکان داشتند و مشغول چکاری بودند. جواب را نزد خود نگه دارید، چون فکر نکنم شهامت این را داشته باشید تا راز مادرتان را برملا کنید، فقط خواستم ارادت خودم را به شما رسانده باشم از نوع محصوص که اینجا نمیشود نثارتان کرد، هر چند که خواننده اصل مطلب را گرفته، اما از قدیم گفته اند یک سوزن بخودتان و یک جوالدوز به مردم. هنرمندتن قدیمی همه سر سفره پدر و مادر نشست و برخواست کرده بودند و ریشه دار بوده اند، اصل و نصب دار بودن را شما هنوز نه و بلکه هیچوقت درک نمیکنی، مقصر هم نیستید چون هنوز نمیدانید پدر گرامیتان چه کسی هست. کلاهتان را یک کم بگذارید بالاتر. سلام همشیره و همسر رو برسونید از نوع مخصوص، این نظر نه من، بلکه همه هموطنان موافق با نظر حقیر هست.
  3
  37
  ‌پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  تا ثانیه ۴۸ بیشتر نتونستم ببینم!. کذب و تهمت تا چه حد؟!. / فردین، همانگونه که هنرمند بود، به‌همان نسبت هم انسان والایی بود. در زندگی‌ ۲ یا ۳ بار ازدواج کرد، و هر بار، با همسر خودش ازدواج کرد (یعنی‌ مراسمی که در دنیا هم هست -ترتیب‌ش رو دقیق به‌یاد ندارم- که یک زوج، پس از ۱۰ یا ۲۰ سال زندگی‌، دوباره جشن عروسی‌ برپا می‌کنن، و سپس پس از گذر یک یا دو دهه نیز به‌همچنین. / فردین با شهرت خوب خویش، سرپرستی مالی‌ بسیاری از بچه‌های یتیم رو، از کلاس اول دبستانشون تا گرفتن مدارک دکترا و مهندسی‌شون رو در داخل و سپس خارج از ایران تامین می‌کرده، فردین برای عروس‌ها جهاز تامین می‌کرده و کلی‌ کارهای نیک دیگه. امثال فردین، در سینمای قبل از ۵۷ ایران کم نبودند، چه بین بازیگران مرد و چه بین بازیگران زن. زنده‌یاد ملک‌مطیعی‌ نیز به‌همچنین./ زنده‌یادان حمیده خیر‌آبادی، مهین شهابی، رقیه چهره‌آزاد و بسیاری دیگر از بانوان هنرمند و بازیگر که در دوران قبل از ۵۷ به‌شهرت رسیده بودند، همگی‌ تبارمند و نجیب بودند. / مادر پدربزرگم، همیشه می‌گفت؛ *دروغ نگید، که دروغ، عرش خدا رو می‌لرزونه*
  0
  12
  ‌پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان
  تو هم نمیگفتی خوب بودن دیگه اون زمان، تو فیلماشون زمان قدیم همه زیر لحاف بودن 🤣
  10
  0
  ‌پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  تو اون موقع و‌الان چی هستی؟ عرق خور بودن یا هر چی زندگی شخصیشون بود و به اسلام و شیعه و امام فلان آویزون نبودن و دستشونم تو جیب خودشون بود ولی تو و امثال تو حرامخوار چی؟ جز منبر رفتن و حقوق حرام مفت گرفتن کار و هنر و ارزش تو برای جامعه چی بوده؟ اینکه متابها و تالیفات بقیه دانشمندان داخلی و‌خارجی رو بخونی و منبر بری و تفسیر حرف بقیه رو با عقل ناقص خودت بکنی شد کار؟ کاش تو و امثال تو هم اهل عرق و همه اونایی که میگی بودی ولی هنری داشتی چیزی تولید میکردی دلی رو شاد میکردی و دستت تو جیب خودت بود و پول حلال درمیاوردی. حرامخوار فاسد نمیتونه واسه بقیه قاضی باشه و این مردم هستند که باید بعنوان حق الناس درباره افراد نظر بدهند و اون خداوند هستش که قاضی هر دو عالمه. بهشتی که تو و امثال تو حرامخوار بی منفعت و هرزه توش باشه یکصدم جهنمی که جای مردم زحمتکش و تلاشگر و حلال خور ارزش نداره.
  0
  6
  ‌پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.