فال روز پنجشنبه ۱ ژوئن - ۱۱ خرداد

فروردین
 
 با انرژی و انگیزه آغاز کنید و مطمئن باشید این روحیه همراه شما خواهد بود.  اهمیت بیشتری به دوستان و اطرافیان بدهید و در حل مشکلات از آنها کمک بگیرید. پول خوبی به دست شما می‌رسد و نگرانی‌های مالی‌تان نیز خاتمه پیدا می‌کند. نقشه‌های زیادی در سر دارید اما اکنون زمان مناسبی برای اجرای این نقشه‌ها نیست و بهتر است صبر کنید، سپس دل‌تان را به دریا بزنید و مطمئن باشید این نقشه‌ها تمام‌و‌کمال اجرا خواهند شد.  مطمئن باشید تلاش‌های شما بیهوده نخواهد بود و مزد زحمات شبانه‌روزی‌تان را دریافت خواهید کرد.
مطلب طاعت و پیمان و صلاح از من مست***که به پیمانه کشی شهره شدم روز الست
من همان دم که وضو ساختم از چشمه عشق***چارتکبیر زدم یک سره بر هر چه که هست
تعبیر:با یک عذرخواهی همه چیز درست می شود و انشاالله از بند غم رهایی خواهی یافت. خداوند از تو حرکت می خواهد و خود برکت عطامی فرماید. روی به آستان حق بیاور تا به مقام عالی برسی. نذری کرده ای که اگر از این ورطه ی غم نجات پیدا کنی تا دم مرگ از راه راست برنمی گردی.

اردیبهشت
 
اهل انجام کارهای هیجان‌انگیز و مخاطره‌آمیز نیستید و به همین دلیل احساس کسالت می‌کنید، اجازه ندهید این روحیه روز شما را خراب کند و با انجام کاری هیجان‌انگیز و جذاب، روزتان را بسازید و تا می‌توانید خوشحالی کنید. اهمیتی به زمان نمی‌دهید و روزهای زندگی شما مانند برق و باد از پیش‌روی‌تان گذر می‌کند، فراموش نکنید که هر کسی تنها یک بار به دنیا می‌آید و به جای اینکه عمرتان را به تفریح و سرگرمی تلف کنید، وقت گران‌بهای خود را به کارهای مهم‌تری اختصاص دهید و نبض زمان را در دست بگیرید. امروز یکی از اعضای خانواده شدیدا به کمک شما نیاز دارد و در اولین فرصت به درخواست کمک ایشان پاسخ دهید و هرکاری که از دست‌تان برمی‌آید را از وی دریغ نکنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان قدر لحظه‌لحظه‌های بودن در کنار شما را می‌داند و امروز ثابت خواهد کرد که قدردان زحمت‌های‌ شما است.
صوفی ار باده به اندازه خورد نوشش باد***ور نه اندیشه این کار فراموشش باد
آن که یک جرعه می از دست تواند دادن***دست با شاهد مقصود در آغوشش باد
تعبیر:ایمانت را قوی تر کن تا از رنج ملامت نجات یابی. گرفتاریت برطرف می شود. اگر در عین غمگینی خندیدی شاهکار کرده ای. کسانی که طرفداری تو را می کنند و از آشوب و غوغا نجاتت می دهند. تغییری در خود و افکارت بده. بدی ها را آتش بزن و بخشندگی را در خود پرورش بده.

خرداد
 
رویای بزرگی در سر دارید و این آرزو خواب و خوراک را از شما ربوده است، امروز شرایطی برای تحقق این رویا فراهم خواهد شد، این شرایط را به فال نیک بگیرید و به رویای دیرینه خود جامه عمل بپوشانید. انسان احساساتی هستید و با کوچکترین برخوردی از کوره در می‌روید. این رویکرد باعث شده تا اطرافیان شما را به‌عنوان فردی عصبانی و زودرنج بشناسند، اجازه ندهید آشنایان به شما چنین دیدگاه پیدا کنند و با کنترل بیشتر بر اعصاب و رفتار خود، ثابت نمایید که به این راحتی‌ها آزرده نمی‌شوید و دلی دریایی دارید. به لحاظ مالی روزی را شروع کرده‌اید که در این روز احتمال رسیدن پولی به دست شما بسیار است، اما این پول به شما وفا نمی‌کند و خرج هزینه‌های زندگی خواهد شد. فردی قصد دارد میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان فاصله بیاندازید و آتش عشق شما را خاکستر کند، این فرد را هرچه سریع‌تر شناسایی کنید و به ایشان بفهمانید که آتش عشق شما به این راحتی‌ها خاکستر نخواهد شد. لحظه‌ای از کمک به دیگران در محل کار یا منزل دست نمی‌کشید و کمکی که مدتی پیش به فردی کرده‌اید، امروز در نظر اطرافیان جلوه می‌کند و برای این کمک از شما تقدیر و تشکر به‌عمل خواهد آمد.
ساقی به نور باده برافروز جام ما***مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما
ما در پیاله عکس رخ یار دیده‌ایم***ای بی‌خبر ز لذت شرب مدام ما
تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

تیر
 
روز خوبی را شروع نکرده‌اید و در بستر بیماری افتاده‌اید و درد و ناراحتی امان شما را بریده است. اما جای نگرانی وجود ندارد، چرا که با استراحت و رعایت دستورات پزشک، بر بیماری غلبه خواهید کرد و در طول چند روز آینده از بستر بیماری رها می‌شوید. رعایت حال اعضای منزل را نمی‌کنید و با گفتار و رفتار خود، زمینه ناراحتی و دلخوری اهل منزل را فراهم کرده‌اید. این رویکرد را تغییر دهید و طوری در منزل رفتار کنید که آب در دل کسی تکان نخورد. نگرانی‌های زیادی در زندگی دارید و این دلمشغولی‌ها خواب راحت را از شما ربوده است، فراموش نکنید که نگرانی دردی از دردهای شما دوا نمی‌کند و با تلاش و امید به زندگی، اجازه ندهید نگرانی‌های بی‌مورد در دل و ذهن شما ریشه بدواند. انسان نکته‌سنج و دقیقی نیستید و کارها را سرسری انجام می‌دهیم، این روحیه امروز کار دست شما می‌دهد و کاری که سرسری انجام داده‌اید آبروی شما را پیش همکاران در محل کار یا اعضای منزل می‌برد، از این اشتباه درس بگیرید و در آینده دقت بیشتری برای انجام کارها به‌خرج دهید. به لحاظ کاری اوضاع خوبی ندارید و به‌رغم اینکه انسان تلاش‌گری هستید، دستاورد چشمگیری نداشته‌اید، امروز زمان خوبی است که رویکرد خود را در انجام کارها تغییر دهید و با ایجاد تغییرات در محل کار، شرایط را برای افزایش درآمد مهیا کنید.
تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد***وجود نازکت آزرده گزند مباد
سلامت همه آفاق در سلامت توست***به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد
تعبیر:بخت بسیار خوبی نصیبتان شده که از خوبی زبانزد خاص و عام است. او در همه حال با شماست و لحظه ای از شما جدا نمی شود. دل ویرانه تان را سامان می بخشد. محبت خودتان را از او دریغ نکنید. در ایام بهار بشارتی به شما می دهند که لیاقت این بشارت را دارید چون مقامتان نزد خداوند بسیار بالاست.

مرداد
 
روز خوبی را شروع کرده‌اید و کارهای زیادی برای انجام‌دادن ندارید، چنین روزی را به فال‌نیک بگیرید و تا می‌توانید استراحت کنید. به لحاظ مالی اوضاع خوبی ندارید و به هرچیزی که دست می‌زنید خاکستر می‌شود، برای حل این مشکل، امروز با بزرگ‌ترهای فامیل یا افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند صحبت کنید و با انجام راهنمایی‌هایی که در اختیار شما قرار می‌دهند، وضعیت مالی خود را در آینده بهبود بخشید. مدتی است که وقتی را در کنار اعضای خانواده سپری نکرده‌اید، امروز زمان خوبی است که با اهل منزل بنشنید و به آنها ثابت کنید که از بودن در کنارشان لذت می‌برید. امروز به مهمانی مهمی دعوت هستید و نگرانی‌های زیادی برای حضور در این مهمانی دارید، اما غم به دل خود راه ندهید، چرا که در این مهمانی به شما حسابی خوش خواهد گذشت و با افراد مهم و سرشناسی آشنا خواهید شد. روز خوبی برای عاشقی است و فرصت را غنیمت بدانید و با همسر یا عشق‌زندگی‌تان گل بگویید و گل بشنوید.
روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست***منت خاک درت بر بصری نیست که نیست
ناظر روی تو صاحب نظرانند آری***سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست
تعبیر: تنهایی کاری از پیش نمی بری، احتیاج ب یک همکار و همدل داری که در ضمن راز تو را فاش نکند. گرمای عشق تو بدون کمک دوست سرد می شود و به یر نمی رسد. آسوده خاطر باش که او تکی گاه خوبی برای رسیدن تو به حاجاتت می باشد و راه را برایت میسر می سازد.

شهریور
 
مواظب سلامتی خود نیستید و ادامه این رویه شما را به دردسر می‌اندازد و سر از بستر بیماری درمی‌آورید، در نتیجه از امروز قول بدهید که بیشتر هوای خودتان را داشته باشید و از سلامت وجود نازنین‌تان غافل نشوید. امروز یکی از دوستان یا آشنایان پیشنهاد وسوسه‌برانگیزی را با شما در میان می‌گذارد، این پیشنهاد را انجام دهید و مطمئن باشید اوضاع مالی‌ شما بهبود چشمگیری پیدا خواهد کرد. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و یکی از همسایه‌ها یا همکاران وجود دارد، اجازه ندهید این مشاجره روز شما را خراب کند و قبل از اینکه مشاجره بالا بگیرید، قائله را ختم‌به‌خیر کنید. رابطه شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان به سردی گراییده و برای اینکه فاصله‌ای میان شما نیافتد، از امروز تصمیم بگیرید که اهمیت بیشتری به عشق‌زندگی‌تان بدهید و با نوشداروی محبت، دل ایشان را بدست آورید. استعداد‌ و مهارت‌های زیادی دارید اما این توانایی‌ها تاکنون به نظر دیگران جلوه‌ای نداشته و اطرافیان قدر مهارت‌های شما را نمی‌دانند، امروز فردی سر راه شما قرار می‌گیرد که قدر استعداد شما را می‌داند، با این فرد ارتباط بیشتری برقرار کنید و مطمئن باشید که ایشان زمینه اثبات توانایی‌ها شما را فراهم می‌کند.
سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***که هر چه بر سر ما می‌رود ارادت اوست
نظیر دوست ندیدم اگر چه از مه و مهر***نهادم آینه‌ها در مقابل رخ دوست
تعبیر:در انجام کاری که در پیش داری درنگ و شتاب نکن. عشق و محبت و ایمان به هدف تو را بهتر و زودتر به هدف می رسانند. در امر ازدواج موفق خواهی شد.

مهر
 
به‌هیچ‌وجه حواس‌تان به خرج‌های زندگی نیست و سبک‌زندگی مصرف‌گرایانه و پرخرجی دارید، قبل از اینکه ولخرجی‌ها شما را به مخمصه مالی بیاندازد، جلوی خرج‌های گزاف زندگی را بگیرید و جانب احتیاط را در هزینه‌های زندگی نگه‌ دارید. انسان عجولی هستید و بی‌فکر و اندیشه درخصوص رفتارهای دیگران قضاوت می‌کنید، قبل از اینکه این رویکرد شما را به فرد منفوری تبدیل کند، از امروز به خودتان قول بدهید تا جایی که امکان دارد، رفتار دیگران را با قضاوت‌های عجولانه خود زیر سوال نبرید. مهر فردی در دل شما افتاده و شب و روز در فراق یار، مانند شمع می‌سوزید. اما فردی که عاشق‌اش شده‌اید علاقه‌ا‌ی به شما ندارد و این وضعیت شما را در عشقی بی‌حاصل فرو برده است، امروز تکلیف‌تان را با این عشق روشن کنید و اجازه ندهید بیش از این آتش عشق دامان شما را بسوزاند. روز خوبی را برای کار و کاسبی آغاز کرده‌اید و کارها راحت‌تر از چیزی که فکرش را بکنید یکی پس‌ازدیگری انجام می‌شود. امروز متوجه می‌شوید که همسر یا عشق‌زندگی‌تان در مورد موضوع کوچکی به شما دروغ گفته و واقعیت را از شما پنهان کرده است. این اشتباه را به روی عشق‌زندگی‌تان بیاورید و علت چنین رفتاری را از ایشان جویا شوید.
دارم امید عاطفتی از جانب دوست***کردم جنایتی و امیدم به عفو اوست
دانم که بگذرد ز سر جرم من که او***گر چه پریوش است ولیکن فرشته خوست
تعبیر:آنقدر پیشرفت می کنی که نامت بر سر زبان ها می افتد. در علم و تحصیل بکوش که در این راه با تو قیاس نیست. اما هوشیار باش حسد ورزان زیر پایت را خالی نکنند. با خدا باش، نمازت را به موقع بخوان تا او هم کمکت کند.

آبان
 
به همراه دوستان یا آشنایان عازم سفری تفریحی هستید، در این سفر حسابی به شما خوش خواهد گذشت و خاطره‌های فراموش‌نشدنی از این سفر به یادگار خواهد ماند. رازسربه‌مهری در سینه دارید، اما می‌خواهید مهر سکوت را بشکنید و این راز را با یکی از آشنایان یا اعضای منزل درمیان بگذارید، برملا کردن این راز با فردی که سنگ‌صبور شما است، هیچ اشکالی ندارد، به شرط اینکه اطمینان‌خاطر حاصل کنید که این راز هرگز به بیرون درز پیدا نخواهد کرد. روحیه‌ای خلاق دارید اما خبری از خلاقیت در شغلی فعلی‌ شما نیست و این قضیه باعث شده تا علاقه‌ای به کارتان نداشته باشید. در اولین فرصت به فکر شغل جدیدی باشید که در این شغل شرایطی برای بروز خلاقیت‌های شما را فراهم کند. عادت به استعمال دخانیات یا خوراکی‌های مضر دارید و با این کار نه‌تنها سلامت خود را به‌خطر انداخته‌اید، بلکه پول زیادی نیز به هدر می‌دهید، از همین امروز تصمیم بگیرید که این عادت‌های ناپسند را کنار بگذارید و وجود نازنین‌تان را از هرگونه آلودگی پاک کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز برنامه‌های خاصی برای شما تدارک دیده و کاری خواهد کرد که بیشتر از همیشه عاشق وی شوید.
المنه لله که در میکده باز است***زان رو که مرا بر در او روی نیاز است
خم‌ها همه در جوش و خروشند ز مستی***وان می که در آن جاست حقیقت نه مجاز است
تعبیر:در کاری به رقابت پرداخته ای ولی پشت پرده کار اجام می دهی. نکند که در این راه خوی دیو پیدا کنی و فرشته بودن را فراموش کنی. هیچ گلی بی خار نیست، تو هم مستثنی نیستی. کار دیگران را بی ارزش نکن تا کار خودت پر بهاء شود که این دور از ادب است.

آذر
 
شخصیت جذابی دارید و مانند آهنربا افراد را به خود جذب می‌کنید، این رویحه امروز به کمک شما می‌آید و مشکلی که با آن روبرو شده‌اید را از سر راه برخواهید داشت. به لحاظ مالی روز خوبی را شروع نکرده‌اید و بدهی یا قسطی پرداخت‌نشده‌ای دارید، در چنین شرایطی از یکی از دوستان نزدیک خود که بضاعت مالی خوبی دارد کمک بگیرید و مطمئن باشید که ایشان دست رد به سینه شما نخواهد زد. زبان‌ تند‌وتیزی دارید و اطرافیان از گوشه‌و‌کناره‌های شما در امان نیستند، قبل از اینکه بیشتر از این زمینه دلخوری دیگران را فراهم کنید، به جای زبانی تند و آزاردهنده، گفتاری نرم و محبت‌آمیز درپیش بگیرید و اجازه ندهید کسی از سخن‌های تند شما دلخور شود. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز هدیه‌ای برای شما گرفته و قصد دارد با تقدیم این هدیه به شما، ثابت کند که جای خاصی در قلب وی دارید. با فرد یا افراد جدیدی آشنا شده‌اید که به لحاظ تجارت و کاروکاسبی ارتباطات خوبی در بازار دارند، این رابطه را حفظ کنید و مطمئن باشید دوستی با این افراد در درازمدت سود چشمگیری روانه جیب شما خواهد کرد.
روزگاریست که سودای بتان دین من است***غم این کار نشاط دل غمگین من است
دیدن روی تو را دیده جان بین باید***وین کجا مرتبه چشم جهان بین من است
تعبیر:کاری را که می خواهید انجام بدهید پنهان کنید. کار را هر چند کوچک است بزرگ بدانید، خیال پردازی را کنار بگذارید و وقت را غنیمت شمارید تا صاحب مقام و منزلت شوید. روزگار تنگدستی به پایان رسیده و زمان آسایش است. عمرتان طولانی است وضعیت فعلی تان تغییر می کند.

دی
 
فشار کاری بسیار زیادی را تحمل می‌کنید و این فشارها شما را به فردی کم‌حوصله و زودرنج تبدیل کرده است، فراموش نکنید که سلامتی شما از همیشه چیز مهم‌تر است و در اولین فرصت فشارهای کاری را کاهش دهید و بیشتر به فکر سلامت اعصاب و روان خود باشید. به لحاظ مالی روز خوبی را در پیش ندارید و تا می‌توانید برای امور مالی و عقد‌قراردادهای کاری دقت کنید، در غیر این‌صورت، ضرر هنگفتی را متحمل خواهید شد. برنامه‌ای برای اجرای کار جدیدی در سر دارید و امروز اجرای این کار را آغاز کنید و مطمئن باشید زودتر از چیزی که فکرش را بکنید این کار به ثمر خواهد نشست. امروز مهمان ناخوانده‌ای به منزل شما می‌آید، از این مهمان پذیرایی درخور و شایسته‌ای به‌عمل‌ بیاورید و در کنار مهمان‌تان حسابی خوش بگذرانید. امروز حال و حوصله چندانی ندارید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که همسر یا عشق‌زندگی‌تان متوجه بی‌حوصلگی شما خواهد شد و برنامه‌هایی برای تفریح و خوشحالی شما تدارک می‌بیند.
زان یار دلنوازم شکریست با شکایت***گر نکته دان عشقی بشنو تو این حکایت
بی مزد بود و منت هر خدمتی که کردم***یا رب مباد کس را مخدوم بی عنایت
تعبیر:به عهدی که بسته ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می رود و جای آن را شادی می گیرد. همت داشته باش. طالع تو بسیار روشن است. شکر خدا را بجا بیاور زیرا خزان به زندگی تو راه ندارد. و از این فرصتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را ببر.

بهمن
 
خانواده متشنجی دارید و مشاجره‌های اعضای خانواده، امروز شما را حسابی نگران و مضطرب کرده است، اجازه ندهید روزتان با این اضطراب به پایان برسد و در اولین فرصت با اعضای خانواده صحبت کنید و شرایط را به گونه‌ای پیش ببرید که بین اهل منزل صلح و صفا برقرار شود. پولی از کسی قرض گرفته‌اید و امروز این فرد انتظار بازپرداخت این پول را دارد، در نتیجه اگر از زیر سنگ‌ هم شده، این پول را فراهم کنید و دِین خود به مردم را بپردازید. دلباخته کسی هستید و مانند شمع برای عشق دلدارتان می‌سوزید. شاید بهتر باشد بیش‌از‌حد برای این عشق مایه نگذارید چرا که احتمال دارد محبوب‌تان در آینده دل شما را بشکند و تنها و بی‌کس بمانید. به لحاظ کاری روز بسیار خوبی ر ا شروع کرده‌اید و اعضای منزل یا همکاران برای کمک به شما در انجام کارها داوطلب خواهند شد و سریع‌تر از چیزی که انتظارش را دارید، کارهای روزانه را به پایان خواهید رساند.
تا سر زلف تو در دست نسیم افتادست***دل سودازده از غصه دو نیم افتادست
چشم جادوی تو خود عین سواد سحر است***لیکن این هست که این نسخه سقیم افتادست
تعبیر:به عهدی که بسته ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می رود و جای آن را شادی می گیرد. همت داشته باش. طالع تو بسیار روشن است. شکر خدا را بجا بیاور زیرا خزان به زندگی تو راه ندارد. و از این فرصتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را ببر.

اسفند
 
امیدتان به آینده را از دست داده‌اید و مانند سابق برای رسیدن به موفقیت تلاش نمی‌‌کنید، به خاطر داشته باشید که راز موفقیت در استمرار و پشتکار نهفته است و اگر امروز دست از امید بکشید، هرگز به آرزوهای‌تان نخواهید رسید. امروز یکی از دوستان یا آشنایان پیشنهاد خوبی برای کمک در کارها به شما می‌دهد، این پیشنهاد را قبول کنید و مطمئن باشید با این پیشنهاد نه تنها کارهای شما سریع‌تر انجام خواهد شد، بلکه در درازمدت سود چشمگیری نیز به جیب خواهید زد. وعده‌ و وعید‌های زیادی به اطرافیان می‌دهید که قادر به انجام این قول‌ها نیستید، این روحیه شما را به فردی بدقول در نزد اطرافیان تبدیل کرده است، در نتیجه از امروز طوری زندگی کنید که اگر سرتان رفت، قول‌تان نرود. مدتی است که اهمیت خاصی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان نمی‌دهید و این رفتار زمینه دلخوری ایشان را فراهم کرده‌،‌ اجازه ندهید این دلخوری ریشه‌دار شود و در اولین فرصت توجه بیشتری به عشق‌زندگی‌تان داشته باشید. انسان خلاقی هستید و همیشه با خلاقیت و نوآوری کارها را به پیش می‌برید، امروز مواظب این روحیه باشید چرا که ممکن است خلاقیت شما کار دست‌تان بدهد و آبروی حرفه‌ای شما زیر سوال برود.
اگر به مذهب تو خون عاشق است مباح***صلاح ما همه آن است کان تو راست صلاح
سواد زلف سیاه تو جاعل الظلمات***بیاض روی چو ماه تو فالق الاصباح
تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است..
+9
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.