هجوم کاربران ارزشی به صفحه قهرمان اوکراینی؛ تهدید با نام شاهد

ایران وایر: پس از آن‌که «ایوان چوپرینکو» قهرمان پرس سینه جهان حاضر نشد با «امیررضا مس فروش» نماینده ایران که به مقام سوم دست یافته بود روی سکوی قهرمانی دست بدهد، برخی از کاربران ایرانی در صفحه اینستاگرام این ورزشکار، او را تهدید کرده‌اند.

در رقابت‌های قهرمانی پرس سینه جهان، ایوان چوپرینکو نماینده اوکراین پس از ایستادن روی سکوی قهرمانی، حاضر به دست دادن با نماینده جمهوری اسلامی نشد. این رفتار او، نشانه‌ای از اعتراض به فروش پهپادهای شاهد از سوی حکومت ایران به روسیه برای حمله به شهرهای اوکراین بود.

پس از این اتفاق، برخی از کاربران ایرانی که تصاویری از «قاسم سلیمانی» فرمانده پیشین سپاه قدس، «علی خامنه‌ای» رهبر جمهوری اسلامی یا شعارهای مذهبی در پروفایل خود دارند، به صفحه اینستاگرام این ورزشکار اوکراینی حمله کرده و برای او از ایموجی‌هایی «موشک»، «آتش» و علامت «خطر اتمی» استفاده کرده‌اند. همچنین برخی از کاربران به کرات نام «شاهد» که اسم پهپادهای به کار رفته در جنگ روسیه علیه اوکراین است در صفحه او نوشته‌اند.

ایوان چوپرینکو همچنین در استوری اینستاگرام خود برخی ازپیام‌های این کاربران که حاوی فحاشی‌ و تهدید بوده را نیز منتشر کرده است.
+19
رأی دهید
-68

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۴
  romano - تهران، ایران

  گور بابای ج ا ولی این آقا بهتره یادش بیاد سال ۲۰۱۴ وقتی آمریکا دستور تحریم داد قطعات آنتونوف رو به ایران ندادند و دو هواپیمای ایرانی سقوط کرد و مردم کشته شدند. ایشان خوبه یادشون بیاد که کشور خودشون زیر دیکتاتوری ویکتور یانوکویچ تا همین اواخر بود ایشون خوبه یادشون بیاد دومین میزان نیروی رزمی رو در عراق بعد از آمریکا داشتند ایشون خوبه یادشون بیاد اسلحه‌هاشون و توپهای هویتزشون که به آمریکا سال ۲۰۱۱ دادند بسیاری از مردم بدبخت افغانستان رو کشت. ایشون خوبه یادشون بیاد که بعد از حمله روسیه مردم جلوی سفارتشون علیه روسیه تظاهرات کردند و در استادیوم پرچم اوکراین را بلند کردند. ایشون خوبه یادشون نره که مردم چند ماه پیش چه جنگ خیابانی با رژیم سفاک داشتند. از برکات ج ا کسی که بما . کلاغ .
  36
  72
  ‌چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.