دعوت از آقازاده رئیس کمیته اخلاق و آمر سرکوب معترضین به تیم امید بدون یک ثانیه بازی در لیگ برتر

علی یونسی مقدم آقازاده رئیس کمیته اخلاق، بدون یک ثانیه بازی در لیگ برتر به تیم امید دعوت شدایران وایر: به گزارش رسانه‌های ایران، «علی اسدی‌مقدم»، پسر رئیس کمیته اخلاق فدراسیون بدون حتی یک دقیقه بازی طی دو فصل گذشته به تیم ملی امید دعوت شده است.

علی اسدی‌مقدم، فرزند «یونس اسدی مقدم» رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال است. یونس اسدی مقدم در ماه‌های اخیر، تمرکز خود را روی برخورد با بازیکنانی و مربیانی قرار داد که کمترین واکنشی نسبت به سرکوب معترضین در جریان یا پس از اعتراضات سراسری داشتند.
رسانه‌های ایران از یونس اسدی مقدم به عنوان یکی از آمران کشتار معترضین در آبان سال ۱۳۹۸ نام می‌برندیونس اسدی مقدم پیش از انتصاب به عنوان رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی، به عنوان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسلامشهر و یکی از اعضای شورای تامین این شهر شناخته می‌شد. رسانه‌های حقوق بشری او را از آمرین تیراندازی مستقیم نیروهای مسلح و سرکوبگر به معترضین در آبان ۱۳۹۸ و کشته شدن حداقل ۹ شهروند در اسلامشهر در این سال معرفی کرده‌اند.

علی اسدی‌مقدم طی دو سال گذشته عضو تیم‌های نساجی و هوادار بود و حتی یک ثانیه برای هیچ‌یک از این دو تیم در لیگ برتر فوتبال ایران بازی نکرد. در مورد سوابق فوتبالی او نیز شائبه‌هایی از جمله سفارشی بودنش در تیم‌های فوتبال ایران از سوی پدرش وجود دارد.

«رضا عنایتی» سرمربی تیم امید ایران که خود با سفارش «امیر قلعه‌نویی» به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد، نام آقازاده رئیس کمیته اخلاق و یکی از آمرین به کشتار سال ۱۳۹۸ را در فهرست تیم ملی زیر ۲۳ سال ایران قرار داده است.
+4
رأی دهید
-62

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  Hassan1479 - تهران، ایران

  از این انگل زادگان در ایران زیادند. مفتخوری تنها هنر مسئولان میباشد.
  8
  50
  ‌چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.