روزنامه آرمان خطاب به سردار کوثری: طالبان خانواده ایرانیان نیستند؛ اما با شما هم‌خانواده هستند

سردار کوثری، نماینده مجلس عضو جبهه پایداریفرارو: روزنامه آرمان امروز در واکنش به سخنان اخیر سردار کوثری، نماینده مجلس عضو جبهه پایداری که درگیری مرزی ایران و طالبان را دعوای خانوادگی توصیف کرده بود، نوشت: شاید شباهت‌هایی بین نیرو‌های تندروی ایرانی و طالبان پیدا کنیم، ولی اینکه ایرانیان با طالبان هم‌خانواده هستند در هیچ اقلیمی نمی‌گنجد.
لینک مرتبط:عضو سپاهی مجلس: درگیری مرزی با طالبان، دعوا بین بچه‌های یک خانه بود

در حالی که دولت سیزدهم در هفته‌های اخیر انقادهایش را از «امارت اسلامی افغانستان» افزایش داده است و همینطور بعد از شهادت دو مرزبان ایرانی در درگیری‌های این هفته با نیرو‌های طالبان یکی از اعضای جبهه پایداری در ادعای عجیبی می‌گوید که دعوای ایران و طالبان درون خانواده‌گی و نباید آن را جدی گرفت. در این مورد این سوال پیش می‌آید که چه شباهت ژنتیکی بین ایران و حاکمیت کنونی افغانستان وجود دارد؟ در این مورد باید به شباهت تندرو‌های عرصه سیاسی ایران و طالب‌ها اشاره کنیم. البته می‌توانیم اینگونه بگوییم که شاید شباهت‌هایی بین نیرو‌های تندروی ایرانی و طالبان پیدا کنیم، ولی اینکه ایرانیان با طالبان هم خانواده هستند در هیچ اقلیمی نمی‌گنجد.
 تصویر لباس آغشته به خون شهید محمد مهدی احمدی، سرباز مرزبانی ایران که در دفاع از مرز‌ها در مقابل طالبان به شهادت رسید. این در حالی است که پیش از این «امیر عبداللهیان»، وزیر امور خارجه ایران در جریان اختلافات بر سر حق‌آبه ایران از رود هیرمند گفته بود: به صراحت به هیأت حاکمه فعلی افغانستان گوشزد کردیم که ما هیأت حاکمه فعلی افغانستان را به رسمیت نشناخته‌ایم و گفتیم که باید با مشارکت همه اقوام در افغانستان دولتی فراگیر تشکیل شود، طالبان بخشی از واقعیت افغانستان است.
+90
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  شکی نیست ، همه وحوش خونآشام و جنایتکاری که افکار و ذهنیت وحشیگریشون ، ریشه در اسلام داره ، جزوی از اعضاء خانواده مسئولین نظامی و غیرنظامی مزدور و پاچه خوار مفعول علیل وقیح هستند !!
  2
  55
  ‌سه شنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  من و تو باهم - لندن، انگلستان

  بخصوص با خواهر و مادر محترم شما نسبت همه جانبه دارند نه با ایرانی ها
  1
  36
  ‌سه شنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  پیر خردمند - تورونتو، کانادا

  این اوسکول نمونه بی عرضگی و بی لیاقتی است اما خودشو خیلی بزرگ می بینه. جای سفت نشاشیده ، زن و بچه کش احمق ، با دو کلمه جوجه وبچه برای همه لات بازی در میاره سد علی گدا رو خوشحال کنه.
  2
  31
  ‌سه شنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  ارش یک دوست - تبریز، ایران
  ای مال حروم خور، یاد ابا اجداد وحوش خودش میفته وقتی یه طالبانی رو میبینه،،،خاطرات خانوادگی اجدادش یادش میاد، حـ...
  4
  4
  ‌چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.