(ویدیو) آب یک سد را تخلیه کردند تا موبایل مقام دولتی را پیدا کننددر ایالت چتیسگر هند، وسواس یک مقام دولتی برای گرفتن عکس‌های سلفی آنقدر گران تمام شد که او مجبور به استعفا شد.

یک مقام دولتی در هند پس از اینکه دستور تخلیه یک سد برای یافتن موبایل خود را صادر کرد، از کار تعلیق شد.

راجش ویشواس، یک مقام دولتی هند، پس از آن که موبایلش هنگام سلفی گرفتن به داخل آب سد افتاد و غواصان نتوانستند گوشی او را پیدا کنند، دستور داد دو میلیون لیتر آب سد تخلیه شود.

سه روز طول کشید تا میلیون‌ها لیتر آب از سد خارج شود، تا موبایل پیدا شد، اما آنقدر در آب بود که از کار افتاده بود.

او که در نهایت به دلیل این اقدام از شغل خود تعلیق شد، مدعی شده بود که به خاطر وجود تماس‌های مهم و اطلاعات حساس دولتی در گوشی خود چنین تصمیمی گرفته است. اما او متهم به سوءاستفاده از موقعیت خود شده است.

راجش ویشواس که یک بازرس مواد غذایی است روز یکشنبه درحالی که اقدام به گرفتن عکس سلفی کرد موبایل سامسونگ او به ارزش حدود ۱۲۰۰ دلار (۱۰۰۰۰۰ روپیه) داخل سد خرکتا در ایالت چتیسگر در مرکز هند افتاد.پس از اینکه غواصان محلی نتوانستند آن را پیدا کنند، او یک پمپ دیزل آورد. وی گفت که اجازه شفاهی از یک مقام مسئول برای تخلیه مقداری آب به کانال مجاور دارد و افزود که این مقام گفت که در واقع به نفع کشاورزانی است که آب بیشتری داشته باشند.

پمپ برای چند روز کار کرد و تقریباً دو میلیون لیتر (۴۴۰۰۰۰ گالن) آب تخلیه کرد. طبق گزارش‌ها این مقدار آب برای آبیاری ۶ کیلومتر مربع (۶۰۰ هکتار) زمین کشاورزی کافی بود.
+33
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۳
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  در مقابل حماقتهای خمینی هندی زاده و حامیان پفیوزش که این آب سد خالی کردن چیز زیادی نیست ،بطور مثال میلیونها برابر آب این سد در هند را حکومت اسلامی در ایران خشکاند و هیچ مقام پفیوز حکومتی تعلیق و یا اخراج نشد .
  6
  54
  ‌سه شنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  ایرانی دبش - تهران، ایران
  تفاوت جهان سوم و اروپا و آمریکا در همین چیز هاست یک احمق به مردم و کشورش ضرر میزند
  2
  17
  ‌سه شنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.