فال روز سه شنبه ۳۰ می - ۹ خرداد

فروردین
 
روز را با انرژی و نشاط شروع کرده‌اید و به لطف این انرژی، کارها را سریع‌تر از همیشه به پایان خواهید رساند. امروز اعضای خانواده متوجه مشکلات شما می‌شوند و احتمال زیادی وجود دارد که دست یاری به سمت شما دراز کنند. مدتی است که یک دل سیر با همسر یا عشق‌زندگی‌تان صحبت نکرده‌اید و این رویکرد میان شما فاصله انداخته است، در اولین فرصت پای صحبت عشق‌زندگی‌تان بنشینید و به ایشان ثابت کنید که از گفتگو با وی لذت می‌برید. امروز با فرد جدیدی ملاقات خواهید کرد، در این ملاقات اطلاعات زیادی از خودتان در اختیار ایشان قرار ندهید و سعی کنید شناخت بیشتری نسبت به این فرد پیدا کنید. رفتار خوبی در محل کار یا منزل ندارید و قبل از اینکه ادامه این رویکرد شما را به فرد منفوری در محل کار یا منزل تبدیل کند، تغییر روحیه دهید و رفتار مناسبی را با همکاران یا اهل منزل در پیش بگیرید. امروز قرار است به همراه خانواده یا دوستان به خرید بروید و گشتی در مغازه‌ها بزنید. بهتر است در حین خرید، حتماً نظر دوستان و اهل منزل را جویا شوید و چیزی بخرید که برازنده شما باشد.
روز وصل دوستداران یاد باد***یاد باد آن روزگاران یاد باد
کامم از تلخی غم چون زهر گشت***بانگ نوش شادخواران یاد باد
تعبیر:با خیال او زندگی می کنی. مدعی هستی که عاشق شده ای اما می دانی که برای رسیدن به وصال یار باید صبر داشته باشی. با گوشه نشینی کار به جایی نمی بری. تلاش کن، هر چند که سال ها طول بکشد. ولی عاقبت به مراد خودت می رسی.

اردیبهشت
 
همسر یا عشق‌زندگی‌تان گرفتار بستر بیماری است و امروز حال و روز خوشی ندارد. لحظه‌ای از پرستاری عشق‌زندگی‌تان کوتاهی نکنید و به ایشان ثابت نمایید که در سختی و شادی کنارش هستید. به لحاظ مالی روز خوبی را شروع کرده‌اید و در معامله‌ها یا عقدقراردادی که در پیش‌ دارید، سود خوبی عاید شما خواهد شد. مدتی است که دستی به سر و روی منزل خود نکشیده‌اید، امروز وقت فراغتی دست می‌دهد، این فرصت را به فال نیک بگیرید و با رسیدگی به وضع منزل، شرایط رضایت خود و اهل منزل را فراهم کنید. از زمین و زمان گله‌مند هستید و همیشه فکر می‌کنید که دنیا به شما بدهکار است. این روحیه دردی از مشکلات شما دوا نمی‌کند و به جای گله‌گذاری از چرخ‌گردون، از امروز آستین بالا بزنید و مشکلات را یکی‌پس‌ازدیگری از سر راه بردارید.
خسروا گوی فلک در خم چوگان تو باد***ساحت کون و مکان عرصه میدان تو باد
زلف خاتون ظفر شیفته پرچم توست***دیده فتح ابد عاشق جولان تو باد
تعبیر:خودت را به دست خداوند بسپار. اینقدر از روزگار شکایت نکن و در مقابل خواسته ی خدا ایستادگی نکن وگرنه سرگردان می شوی. خدا خود بر احوال دل همه آگاه است پس گله نداشته باش. خدا را از یاد نبر چون در همه حال اوست که راهنمای توست.

خرداد
 
روز خوبی را شروع نکرده‌اید و ناراحت‌و نگران هستید، برای رفع این حالت با یکی از دوستان نزدیک که سنگ‌صبور شما است صحبت کنید و بار غم‌های‌تان را به زمین بگذارید. انسان رویاپردازی هستید و به جای در نظر گرفتن واقعیت‌های زندگی، همیشه به خیال‌پردازی مشغول هستید. این روحیه شما را از همقطاران‌تان عقب‌ نگه داشته و در زندگی پیشرفتی ندارید. در نتیجه از امروز رویاپردازی را کنار بگذارید و با نگاه به واقعیت‌های زندگی، برنامه‌ای اجرایی و کاربردی برای موفقیت‌های آینده ترسیم کنید. دستی در هنر یا نویسندگی دارید، اما تاکنون فرصتی برای به نمایش گذاشتن استعداد‌های خود پیدا نکرده‌اید، امروز این فرصت مهیا می‌شود و با فردی آشنا می‌شوید که این فرد زمینه درخشش شما در دنیای هنر را فراهم می‌کند. روز خسته‌کننده‌ای را سپری خواهید کرد اما غم به دل‌ خود راه ندهید چرا که همسر یا عشق‌زندگی‌تان متوجه خستگی شما خواهد شد و این خستگی را با عشق و محبت از تن و جان شما بیرون خواهد آورد.
شنیده‌ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت***فراق یار نه آن می‌کند که بتوان گفت
حدیث هول قیامت که گفت واعظ شهر***کنایتیست که از روزگار هجران گفت
تعبیر:از خواب غفلت بیدار شو. دوباره شروع کن و ناامید نباش. دلت را با یاد خدا جلا بده تا شیطان از تو دور شود. کاری را می خواهی انجام بدهی که نتیجه ی بسیار خوبی دارد. لطف دیگران شامل حالت می شود و ابرهای تیره را از آسمان دلت کنار می زند.

تیر
 
ای فروغ ماه حسن از روی رخشان شما***آب روی خوبی از چاه زنخدان شما
عزم دیدار تو دارد جان بر لب آمده***بازگردد یا برآید چیست فرمان شما
تعبیر: از انتظار خسته شده اید. منتظر جواب ثانیه شماری می کنید. باز هم شانس خود را محک بزنید. برای رسیدن به جواب به کسی دروغ نگویید، چون مشت شما باز می شود. متوسل به حیله نشوید. صبر داشته باشید. انشاالله جواب خواهید گرفت.

مرداد
 
به فکر سرمایه‌گذاری هستید و راهی برای به جریان انداختن اندوخته‌های‌تان سراغ ندارید. پیشنهاد می‌کنیم بی‌گدار به آب نزنید و سرمایه‌ای که با هزارویک زحمت به دست آورده‌اید را پس از مشورت با افرادی که نبض بازار را در دست دارند، به جریان بیاندازید. امروز قرار است مهمان‌های زیادی به منزل شما بیایند، در این مهمانی حسابی به شما و مهمان‌ها خوش خواهد گذشت و خستگی‌های برگزاری مهمانی از تن شما بیرون می‌رود. احتمال ایجاد مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان وجود دارد، در چنین شرایطی تا می‌توانید با احتیاط و ملایمت با عشق‌زندگی‌تان برخورد کنید و زمینه را برای دلخوری‌های بیجا فراهم نکنید. کارها را بدون دقت و سرسری انجام می‌دهید و این رویکرد، کیفیت کارهای شما را زیر سؤال برده است، با این حساب از امروز وسواس بیشتری در انجام کارها به خرج دهید و با تمرکز و دقت، کارها را به گونه‌ای به پیش ببرید که کسی از شما اشکال نگیرد. عازم سفر کاری هستید و در این سفر به شما خوش نخواهد گذشت اما ارزشش را دارد چرا که به لحاظ مالی سود سرشاری از این سفر عاید شما خواهد شد.
مدامم مست می‌دارد نسیم جعد گیسویت***خرابم می‌کند هر دم فریب چشم جادویت
پس از چندین شکیبایی شبی یا رب توان دیدن***که شمع دیده افروزیم در محراب ابرویت
تعبیر:پل های پشت سر خود را خراب نکن. سرت را بالا بگیر. همنوز رموز زندگی را نمی دانی. ستاره ی دولت و اقبال تو چون ناهید درخشان است. پیشنهاد خود را مطرح کن و دل به دریا بزن. زمانی پیروز می شوی که خودت مشکلاتت را حل کنی و به امید دیگران ننشینی.

شهریور
 
حادثه‌ای در کمین شما است و اگر مواظب اطراف خود نباشید، امروز به دردسر بزرگی گرفتار خواهید شد. به لحاظ مالی نیز روز خوبی را شروع نکرده‌اید و پیشنهاد می‌کنیم تا می‌توانید حواس‌تان به دارایی‌های‌تان باشد، در غیر این صورت ضرر هنگفتی را تجربه خواهید کرد. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان برای شما ساز مخالف می‌زند و از در ناسازگاری سخن می‌گوید. قبل از اینکه این روحیه میان شما و عشق‌زندگی‌تان مشاجره‌ای ایجاد کند، دلیل این بدخلقی‌ها را جویا شوید به فکر راه چاره باشید. استرس و نگرانی‌ لحظه‌ای دست از سر شما بر نمی‌دارد و از صبح با اضطراب از رختخواب بلند شده‌اید، زندگی را بیش‌ازحد سخت نگیرید و فراموش نکنید که استرس دشمن سلامتی است.
منم که گوشه میخانه خانقاه من است***دعای پیر مغان ورد صبحگاه من است
گرم ترانه چنگ صبوح نیست چه باک***نوای من به سحر آه عذرخواه من است
تعبیر:در کمک و خدمت به دیگران از هیچ چیزی مضایقه نمی کنید. برای دوست خوب جان خود را هم فدا می کنید اما انتظار نداشته باشید دوستانتان هم مثل شما رفتار کنند، زیرااینخصلت شماست. کمی در خدمت دل خودتان باشید و فکری برای درد خودتان بکنید.

مهر
 
 دوستان جدیدی پیدا می‌کنید و چراغ عشق و محبت  راه‌گشای شما خواهد بود. به خاطر داشته باشید که  زمان عاشقی شما است و اگر تاکنون عاشق نشده‌اید،  عشقی آتشین به جان شما می‌افتد. هوش بسیار سرشار و قلبی رئوف دارید، از این هوش برای حل مشکلات کمک بگیرید و با محبت و عشقی که به دیگران دارید، لحظه‌ای از کمک به اطرافیان فروگذار نکنید. با مشکلی روبرو خواهید شد، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که قادر هستید این مشکل را به تنهایی حل کنید و نیازی به کمک دیگران ندارید.  شرایطی برای سفر به جایی که همیشه دوست داشته‌اید مهیا می‌شود و سفری خاطره‌انگیز را تجربه خواهید کرد. سایه همای سعادت روی سر شما می‌افتد و  بخت و اقبال با شما یار خواهد بود. این شرایط را به فال نیک بگیرید و کارها را با موفقیت پشت‌سر بگذارید.  لحظه‌ای دست از تلاش و کوشش برندارید.
آخر به چه گویم هست از خود خبرم چون نیست***وز بهر چه گویم نیست با وی نظرم چون هست
شمع دل دمسازم بنشست چو او برخاست***و افغان ز نظربازان برخاست چو او بنشست
تعبیر: تهمتی به شما زده اند که از طرف دشمن است.درد هجر بزرگی را تحمل می کنید. اما تن به رضای خداوند دهید. مطمئن باشید جواب خوبی ها و ثوابی را که کرده اید در جایی دیگر خواهید گرفت. حرف های خود را بر اساس فرض و شک نزنید که بر علیه خودتان استفاده می کنند. بذر خوبی بکارید تا شاهد رویش خوبترین ها باشید.

آبان
 
به فکر سلامتی خود نیستید و با خوردن خوراکی‌های سالم و سبک‌زندگی مضر، سلامت خود را به خطر انداخته‌اید، قبل از اینکه جسم‌نازنین‌تان را خطری جدی تهدید کند، فکری به حال رژیم‌غذایی تان بیاندازید و از امروز به خودتان قول بدهید که به غیر از خوراکی‌های سالم، لب به هیچ غذایی نزنید. امروز خبری فرخنده به دست شما می‌رسد، این خبر زمینه شادی و خرسندی شما را فراهم خواهد کرد، چنین احساسی را به فال نیک بگیرید و روزی سرشار از خوشی را در کنار اعضای منزل سپری کنید. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید امروز با فردی روبرو می‌شوید و در اولین نگاه به این فرد دل می‌بازید، این عشق ممکن است در روزهای اول گرما و حرارت زیادی داشته باشد، اما در دراز مدت آتش عشق شما به خاکستر تبدیل خواهد شد. با یکی از همکاران یا همسایه‌ها رابطه خوبی ندارید و ایشان را دشمن خود تلقی می‌کنید، امروز گرفتار مشکلی خواهید شد و این فرد که دل خوشی از او ندارید برای حل این مشکل دست یاری به سمت شما دراز می‌کند. این موقعیت را غنیمت بدانید و به جای دشمنی، با این فرد طرح دوستی بریزید.
میر من خوش می‌روی کاندر سر و پا میرمت***خوش خرامان شو که پیش قد رعنا میرمت
گفته بودی کی بمیری پیش من تعجیل چیست***خوش تقاضا می‌کنی پیش تقاضا میرمت
تعبیر:با خیال او زندگی می کنی. مدعی هستی که عاشق شده ای اما می دانی که برای رسیدن به وصال یار باید صبر داشته باشی. با گوشه نشینی کار به جایی نمی بری. تلاش کن، هر چند که سال ها طول بکشد. ولی عاقبت به مراد خودت می رسی.

آذر
 
امروز تصمیم مهمی در زندگی باید اتخاذ کنید، این تصمیم نه تنها زندگی شما را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد، بلکه اثر مهمی در زندگی اعضای خانواده دارد، در نتیجه چنین تصمیم مهمی را به تنهایی اتخاذ نکنید و با مشورت با دوستان و اهل منزل، تصمیمی بگیرید که صلاح شما و دیگر اعضای خانواده را تضمین کند. مادر، پدر یا یکی از بزرگترهای فامیل گرفتار بستر بیماری است و حال و روز خوبی ندارد. برای سلامتی‌ ایشان هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را انجام دهید. مدتی است که به دنبال شغل جدیدی می‌گردید، امروز بخت با شما یار است و با ارسال رزومه‌کاری خود به شرکت‌هایی که به دنبال نیرو می‌گردند، خودتان را برای شغلی جدید و پردرآمد آماده کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز هدیه‌ای برای شما خریده و قصد دارد با این هدیه ثابت کند که همیشه به فکر شما است.
دل سراپرده محبت اوست***دیده آیینه دار طلعت اوست
من که سر درنیاورم به دو کون***گردنم زیر بار منت اوست
تعبیر:به مراد دل خود می رسی و این از برای دعاهای سحریت می باشد. فکر نکن همه کارها را تنها انجام داده ای بلکه بقیه نیز سبب ساز بوده اند تا بتوانی به مقصود برسی. بر عهد خود وفادار بمان. روزگار بر وفق مراد توست پس رضای خداوند را هم در نظر بگیر و تو هم برای دیگران سبب ساز باش.

دی
 
انسان خودخواهی هستید و اهمیتی به دیگران نمی‌دهید، این روحیه شما را به فرد منفوری تبدیل کرده و کسی از هم‌صحبتی با شما لذت نمی‌برد، امروز زمان خوبی است که خودخواهی را کنار بگذارید و فراموش نکنید درخت پربار، همیشه افتاده‌تر است. یکی از اعضای خانواده یا دوستان نزدیک شما گرفتار مشکلی شده و امروز از شما درخواست کمک می‌کند. دست این دوست را بگیرید و هرکاری که از دست‌تان بر می‌‌آید را برای ایشان انجام دهید. یکی از آشنایان فرصت وسوسه‌برانگیزی را به شما پیشنهاد می‌کند و این فرصت به لحاظ مالی زندگی شما را دگرگون خواهد کرد. چنین فرصتی ممکن است دورنمای وسوسه‌برانگیزی داشته باشد، اما بهتر است زود تصمیم نگیرید و قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، جوانب کار را کاملاً بررسی نمایید. مشکلی عمیق و دیرینه میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ریشه‌دوانده و روزبه‌‌روز فاصله بیشتری از عشق‌زندگی‌تان می‌گیرید. اجازه ندهید این مشکل بیشتر از این ادامه پیدا کند و در اولین فرصت پای صحبت عشق‌زندگی‌تان بنشینید و چاره‌ای برای این مشکل پیدا کنید.
حسن تو همیشه در فزون باد***رویت همه ساله لاله گون باد
اندر سر ما خیال عشقت***هر روز که باد در فزون باد
تعبیر:در راهی که قدم نهاده ای هزاران رقیب داری که باید از میدان به در کنی. احساس غریبی می کنی اما به همین زودی چشمت به جمال یار روشن می شود و همگان برای اینوصل جشن خواهند گرفت. هیچ دردی نیست که درمان نداشته باشد. طبیب درد تو هم رسیدن به یار است.

بهمن
 
روز نسبتاً خلوتی را آغاز کرده‌اید و زمان خوبی است که کمی به خودتان استراحت دهید و برای کار و تلاش روزهای آینده آماده شوید. انسان مسئولیت‌پذیری نیستید و مشکلاتی که در زندگی دارید را به گردن نمی‌گیرید، این روحیه نه تنها شما را به فرد بی‌مسئولیتی تبدیل می‌کند، بلکه به لحاظ موفقیت نیز همیشه از همقطاران‌تان یک قدم عقب‌تر خواهید ماند. در نتیجه از امروز عنان زندگی را در اختیار خود بگیرید و با شجاعت، مسئولیت کارهای خود را قبول کنید. به لحاظ کاری روز خوبی را در پیش دارید و کارها راحت‌تر از همیشه انجام می‌شوند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز زحمت زیادی کشیده تا به شما ثابت کند که قدر تلاش‌های‌تان در زندگی را می‌داند و حاضر است برای خوشی شما هرکاری انجام دهد.
آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است
تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است
تعبیر:فریب مال و منال دنیا را نخور و در پی آرزوهای دور و دراز نباش. با قناعت و سادگی زندگی کردن بهتر از زندگی ای است که هر روزش پر از سختی و غم است. تکبر و غرور را رها کن و با ایمان باش.

اسفند
 
اهمیتی به پس‌انداز نمی‌دهید و رویکردی صرفه‌جویانه در زندگی ندارید، قبل از اینکه این وضعیت شما را به مخمصه مالی بیاندازد، مقداری از درآمد خود را برای روز مبادا کنار بگذارید. کار ناشایستی انجام داده‌اید و همسر یا عشق‌زندگی‌‌تان را حسابی ناراحت‌کرده‌اید، امروز زمان خوبی است که از در عذرخواهی وارد شوید و از عشق‌زندگی‌تان دلجویی کنید. به لحاظ کاری روز شلوغی را در پیش دارید، اما اجازه ندهید شلوغی زندگی، میان شما و اهل منزل فاصله بیاندازد و در اولین فرصت، وقتی را در کنار اعضای خانواده سپری کنید. اهل حضور در جمع نیستید و همیشه از مردم دوری می‌کنید، قبل از اینکه این روحیه شما را به فردی انزواطلب تبدیل کند، حضور بیشتری در جمع‌های خانوادگی و دوستانه پیدا کنید و از هر فرصتی برای یافتن رفاقت‌های جدید کمک بگیرید.
چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت
به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت
تعبیر:دل خویش را به سراب و چیزهای زودگذر خوش نکن. عشق تو را جوان نگه می دارد از آینده نترس چون مثل آب روشن و پاک است. غصه نخور به وصال یار خواهی رسید. به زیارت می روید و به زودی غرق در نعمت می شوید..
+11
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.