محمدجواد لاریجانی: اگر خانمی برهنه پشت پنجره باشد، کسی که در خیابان دیده می‌تواند به پلیس زنگ بزند

 لاریجانی با اشاره به مساله رفراندوم گفت: در انگلستان ۳ رفراندوم در طول ۵۰۰ سال برگزار شده و در امریکا هیچ رفراندوم صورت نگرفته است. برخی می‌گویند حجاب به رفراندوم گذاشته شود. در حالی که نمی‌دانند رفراندوم حجاب خلاف قانون اساسی است.

به گزارش ایرنا؛ مدیر پژوهشگاه دانش‌های بنیادی گفت: همه در معرض تهاجم هستیم، برای اینکه تحرک ما جهاد محسوب شود، بایستی نیت خالص داشته باشیم . ما باید به سلاح بصیرت خود را مسلح کرده و دنبال کار باشیم . بصیرت شاخصه های مختلفی چون «فهم واقع بینانه» دارد. امروز زندگی مدنی به دلیل انقلاب دیجیتال با امواج عظیمی از اطلاعات‌نما پر شده است.
 
محمدجواد لاریجانی تصریح کرد: در حال حاضر غرب از موشک و دسترسی هسته ای ما نگران نیست، بلکه از عقلانیت ما نگران است. نباید از دفاع از اسلام پشیمان شویم، باید با شجاعت در جهاد تبیین نقش داشته باشیم. نظام مدنی ما بزرگترین دستاورد است و این تجربه چالش بزرگی برای غرب است. چون معتقدند سکولاریسم لیبرال انتهای رشد بشر است. وقتی انقلاب پیروز شد چندین شبهه پیدا شد که اسلام دین خصوصی است و به درد امروز نمی‌خورد. حضرت امام جلوی این شبهات مثل کوه ایستاد. امام می خواست ما شجاعانه فکرمان را بیان کنیم‌.

وی انتخابات را ناموس جمهوری اسلامی خواند و گفت: انتخابات باید با رقابت صحیح باشد. همه باید وارد شویم که انتخابات خوب صورت گیرد. در نظام جمهوری اسلامی من کسی را انتخاب می کنم که بازوی خوبی برای ولایت باشد و در واقع فلسفه رای کمک به ولی امر است.
رفراندوم حجاب خلاف قانون اساسی است‌

لاریجانی با اشاره به مساله رفراندوم گفت: در انگلستان ۳ رفراندوم در طول ۵۰۰ سال برگزار شده و در امریکا هیچ رفراندوم صورت نگرفته است. برخی می‌گویند حجاب به رفراندوم گذاشته شود. در حالی که نمی‌دانند رفراندوم حجاب خلاف قانون اساسی است‌. مگر در امریکا اجازه می دهند بر اساس قوانین اساسی‌شان تصمیمی گرفته شود؟ حد برهنگی در همه جای دنیا تعریف شده که قوی ترین آن در آمریکاست. همان پلیسی که دزد را می گیرد با برهنگی مقابله می کند. در امریکا اگر خانمی در بانک برهنه باشد جلوی بانک او را می گیرند. طبق قانون می‌گویند شما گسل در اخلاق عمومی ایجاد کردید. به تازگی خانمی که لباس تنگ داشت را از هواپیما پیاده کردند. حتی اگر خانمی برهنه پشت پنجره خانه اش باشد، کسی که در خیابان دیده می تواند به پلیس زنگ‌ بزند و اطلاع بدهد.
+4
رأی دهید
-95

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  یک کلام هم بشنو از مادر عروس ، حالا این شیره ای زمینخوار و فاسد ، لاشیجانی هم آدم شد !!
  3
  56
  یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  پیر خردمند - تورونتو، کانادا

  مرتیکه عراقی متولد نجف خودت و ۱۱ برادردالتونت برین برای مردم نجف قانون وضع کنین. بزودی سدعلی گدای ننه باباعراقی سرنگونه
  2
  49
  یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۲:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  اگه دزد اختلاسگر و قاری قران بچه باز دیدیم به کی زنگ بزنیم که جوابگو باشه؟ اگه این مغز فندقیت را با مسائل جنسی مشغول نمیکردی و به امور کشور میرسیدی وضعیت این نبود عراقی .
  3
  49
  یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۲:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  Butler - سیدنی، استرالیا

  آه . وقتی که سوسک سخن می‌گوید : خود آغا سید علی گدا، مفعول حمام منصوری قبلا این کاری که شما اشاره کردی رو نه تنها با انتخابات، بلکه با ناموس تک تک اطرافیانش و کفتار های عرزشی های طرفدارش انجام داده. پاش بیفته خجسته بانو و بشری و هدی رو هم تقدیم می کنه! حتی بعید نیست ماتحت مجتبی رو هم به حراج بذاره برای بقای حکومت کثافتش برای دو روز .
  2
  45
  یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۳:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  مبشر جاروندی - گتنبرگ، سوئد

  چند کلام با جواد بیناموس : آخر تو چقدر بیشرفی ؟ برو بیناموس از بچگی به تو پدر و مادر احمقت یاد ندادند داخل خانه و پنجره مردم نگاه نکن ؟ برو بیشرف جلوی خانواده خودت و خمینی را بگیر که لخت تو خیابونا میگردند ، برو بیناموس برو ، چکار داری با زن و بچه مردم ؟ برو بیشرف نجف اونجا اگه ...داری تصمیم بگیر ، ....به خطا ، بیشرف ، بیناموس ، برو که همین روزا جایی نداری برای فرار ،حتی عراق ، برو بیناموس
  4
  25
  یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  چلیپا - مسجدجزایرسلیمان، جزایر سلیمان
  مبشر جاروندی - گتنبرگ، سوئد
  خجالت نمیکشی توهفتخط بیستتا فوحش نوشتی?سوئدهم شدجاکه رفتی اونجا?
  10
  1
  یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  babak.iraniii - تهران، ایران
  بجون تو عراقی دزد بیموس به ثروت بیکران رسیده داشتم به پنجره نگاه میکردم آبجیت داشت بایک نره خر حزب الهی بوس بازی میکرد / تو برای اینکه ماست مالی کنی زر زرتا شروع کردی
  3
  6
  یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.