کشف فساد ۲۰ هزار میلیارد تومانی در شهرداری زاکانی

سایت رویداد 24:  عضو شورای شهر تهران در مورد کشف پرونده فساد ۲۰ هزار میلیارد تومانی در شهرداری تهران خواستار ارائه گزارشی از سوی شهرداری به شورای شهر شد و بر انتشار جزئیات بیشتر پرونده تأکید کرد.

ناصر امانی، عضو شورای شهر تهران در خصوص سرانجام پرونده فساد ۲۰ هزار میلیارد تومانی که شهردار تهران و سخنگوی شهرداری در خصوص آن صحبت کرده بودند، گفت: در ابتدا سخنگوی شهرداری تهران اعلام کردند که پرونده فسادی در شهرداری تهران کشف کردند که به اندازه نصف بودجه شهرداری یعنی حدود ۲۰ هزارمیلیارد تومان است که این عدد برایم عجیب و تکان دهنده بود.

وی با تاکید بر اینکه شهردار تهران نیز در مصاحبه مطبوعاتی خود از این پرونده ۲۰ هزار میلیاردی سخن گفتند، افزود: آقای زاکانی با سخنان خود وجود چنین پرونده ای را تأیید کردند و ما منتظر هستیم که گزارشی را در این خصوص به شورای شهر ارائه بدهند و یا در راستای تنویر افکار عمومی، جزئیات بیشتری از این پرونده را منتشر کنند.

امانی در پاسخ به این سوال که آیا از شهرداری درخواست جزئیات پرونده را داشتید؟ گفت: در فضای رسانه‌ای از آنها خواستیم که گزارش را به اعضای شورای شهر تهران به عنوان نماینده مردم ارائه بدهند؛ اما تاکنون که مطلبی به ما نرسیده است.
+27
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن
  همچین میگن کشف فساد ، مگر از قالیباف پفیوز ، شهردار فاسدتر هم داشتیم !؟ الان هم که چشم و چراغ مجلس فرمایشی ضحاک مفعوله !! جمهوری ترمالی دو فاکتور اصلی داره ، یکیش فساد دومیش هم جنایت !!
  2
  14
  شنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۴:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  بهتر است که بعد از این بجای اعلام اینکه در کجا فساد و رشوه خواری هست بگویند در کجا فساد و رشوه خواری نیست.
  1
  17
  شنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۶:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ادوینو - گوالف، کانادا
  در مملکت امام زمان واین همه دزدی علی بابا(رهبر جلمک) راست میگه که اینقدر کشش ندید این فسادها واختلاصها نمک زندگی جمهوری اسلامی برای مردم ایران است دست روشنفکرها ودیگر احزاب مثل مجاهدین خلق(خ..ر) درد نکند که این مصیبت وبختک آخوندی را به جان مردم ایران انداختن.
  1
  6
  شنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  اینقدر کشش ندین کش میاره. اقا گفته
  0
  0
  یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.