یاسمین پهلوی پنجه در پنجه علی جوانمردی و گرگ‌های اپوزیسیون برای دفاع از همسرش!


 یاسمین پهلوی پنجه در پنجه علی جوانمردی و گرگ‌های اپوزیسیون برای دفاع از همسرش.
 
+57
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  no-more-silence - تهران، ایران

  بخشی از کردها متاسفانه خودشون رو تافته جدا بافته میدونند. بجای ایرانی صحبت کردن فقط کردی صحبت میکنند و لباس هایی که همواره بر تن دارند مناسب شرایط قرن 21 و 22 نیست. انگار که اصرار داشته باشید در مجامع بین المللی بجای کفش دمپایی بر پا کنید. شاید برای لباس خونه گزینه مناسبی باشه اما وقتی با کت شلوار و کراوات مقایسه کنید بسیار بدوی است! انسان باید با گذر زمان خودش رو متحول کنه نه اینکه درجا بزنه. مخصوصا کرد هایی که چیزی برای ارائه کردن و صادرات ندارند و  خواهان تشکیل کردستان بزرگ و تجزیه ایران عراق و ترکیه هستند. انسانی ترین راه حل انتقال این تجزیه طلبان به بخش شرقی ایران است. در این حالت با مردم ایران ادغام خواهند شد.
  21
  41
  شنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  no-more-silence - تهران، ایران
  در جوامع متمدن نه تنها لباس و زبان و فرهنگ ملیت های مختلف یک سرزمین را از بین نمیبرند بلکه از بودجه مملکت برای حفظ اینها هزینه میکنند . انسانی ترین راه حل هم برای انسانهای مثل شما که از تمدن بشری دور مانده اند این است که شما را با شرایط قرن 21 و 22 آشنا کنند . متاسفانه شما از جامعه مدرن خیلی فاصله دارید . متاسفم برای طرز فکر شما .
  20
  19
  شنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۳:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن
  جوانمردی ....در حاشیه افتاده و تقریباً فراموش شده است ، ولی میخواد بگه منهم هستم و به این دلیل گیر داده به پهلوی ها و شاید به اینوسیله از انزوا خارج بشه! لذا یاسمین خانم باید بقولی محل سگش هم نذاره چون هر چقدر جواب این آشغال رو بده ، طرف از حاشیه بیرون میاد و باز مثل سابق شروع به فریب و خالیبندیهای مسخره و آنچنانی میکنه !!
  12
  26
  شنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۴:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  مهدی52 - روتردام، هلند
  جالب اینجاست کسانی صحبت از principe میکنند که خودشان با بی عرضش دانستنه آب و خاک کشور ایران به هیچیک از اصول و آداب میهن دوستی اعتقادی ندارند ،سئوال اینجاست که نسل من و امثال من جلوی هر اجنبی و زیاده خواهی ایستادیم تا یک وجب از خاک ایران به دست اجانب نیفتد ولی شما حتی به ریشه خودتان احترام نمیگذارید و انتظار دارید ما هم بی غیرت شویم ، کور خوانده ایذ تا پهلوی هست سایه ایران عزیز برسر همه ما خواهد ماند
  7
  14
  شنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  اگر به باطن و افکار سیاستمداران غربی برید نظرشان در مورد ایرانیان و شیعی گری رو می فهمید! ضعف مقابل غربیها(داشتن دوست غربی) ،به راحتی دروغ گفتن ،تملق و چاپلوسی و خنجر از پشت بهترین هایشان زدن!. اینها رو از تجربه شون با هزاران دانشجو که شاه به امید برگشتنشون و ساختن ایران با بورس دولتی فرستاد خارج ولی خیلی هاشون راحت گول انگولکهای غربیهای حسود رو خوردن و شروع به مقایسه ایران نسبتا سنتی با پاریس و کالیفرنیا کردن! و شدن یکدفعه دمکراسی خواه!. بعد از ۳۵ سال زندگی در غرب این ۳۰-۲۵ سال اخر همیشه سوال بوده برام که کی گفته جامعه ایران اماده دمکراسی هست؟. ترجیح میدم یک دیکتاتور خیرخواه و خوب-ایران خواه !. یکی رو داشتیم ولی تو روش گفتیم مرگ بر مرگ بر! متاسفانه اندازه کافی دیکتاتور نبود و هاج و واج میگفت چرا اخه!. حتی پلیس ضد شورش هم سازمان نداده بود و ارتش سعی به حفظ نظم میکرد.
  5
  3
  شنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  rey kasravi - لندن ، انگلستان
  به مدد علم آرشیو، و سوشیال مدیا و جدیدا هوش مصنوعی شما خواهید دید تا صد ها سال دیگه هم ایران پرستان واقعی از شاهان پهلوی و خانواده پهلوی به نیکی یاد خواهند کرد و دوباره به مدد پروسه سلف ایدنتیتی و هویت فردی و مطالعات نسل های تازه باز متوجه خواهید شد که شاهان پهلوی در قلب نوجوانان اون سرزمین همواره جای محکم و زیبایی دارند ،برای مثال شهید راه وطن مجید رضا رهنورد یا اون فرشته خنده رو حمید رضا روحی و میلیون ها جوان و نوجوان دیگه ایرانی
  3
  7
  شنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  اگر شما تو یک کشور دوردست افریکا زندگی میکردی و برای کشورت آرزوی دیکتاتور میکردی , ایرادی نبود . ولی تو سوئد زندگی کنی و از تمام اورده های دمکراسی استفاده کنی و دنبال دیکتاتور بگردی باید به شما صد آفرین گفت . عواقب دیکتاتوری مورد نظر شما را دو بار تجربه کردیم . هنوز از مرز خارج نشده بودن که مردم چراغانی کردند و شیرینی پخش کردند .
  2
  1
  شنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  جواب خودت رو خودت دادی!
  1
  0
  یکشنبه ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۱:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.