کودتای سپاه علیه خامنه‌ای با موشک خرمشهر ۴؛ پیام حمله هسته‌ای سپاه به اروپا


رونمایی غیرمنتظره سپاه پاسداران از موشک «خرمشهر ۴» در آستانه سفر تاریخی پادشاه عمان برای نهایی کردن قبول شکست علی خامنه‌ای در مذاکرات هسته‌ای، آینده این سفر و مذاکرات را تیر و تار کرد.

آزمایش این موشک که تهدید نظامی علنی اروپا محسوب می‌شود، پس از آنکه اعلام شد سفر سلطان عمان پس از دوبار لغو در روز‌های آینده به تهران صورت خواهد گرفت، از سوی سپاه پاسداران در دستور کار قرار گرفت.

برد این موشک با یک تن کلاهک جنگی دو هزار کیلومتر و کلاهک جنگی ۵۰۰ کیلویی پنج هزار کیلومتر است که می‌تواند قاره اروپا را مورد هدف قرار دهد.
 

رونمایی و آزمایش این موشک پیام مهمی به اروپاست که جمهوری اسلامی به موشکی با توانایی حمل کلاهک هسته‌ای دست یافته است و می‌تواند که می‌تواند عواقب سیاسی بسیاری در آینده به بار بیاورد.
آزمایش این موشک را می‌توان با برکناری علی شمخانی بر اثر فشار‌های داخلی تندرو به علی خامنه‌ای از دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی تفسیر کرد. تفسیری که می‌گوید سپاه با این رونمایی موشکی، می‌خواهد خامنه‌ای را از قبول شکست در برابر آمریکا و اروپا پشیمان کند.

در صورتی که سفر سلطان عمان به ایران لغو و مذاکرات پشت پرده تهران با آمریکا متوقف شود، می‌توان گفت که سپاه با این اقدام نظامی بار دیگر مانع از احیای توافق‌نامه برجام شد
+22
رأی دهید
-33

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۴
  romano - تهران، ایران

  همه چیز زیر دست خود خامنه‌ایه. اتفاقا در سپاه آدم مخالف زیاد داره ولی شما از یک ساز موسیقی در تلویزیون بگیر تا گشت ارشاد و. همه رو خودش شخصا نظر میده و تعیین میکنه دلیل نابودی کشور هم همینه. یک عده هم هستن زیر پای آقا که از تحریمها بهره میبرند اونها آره دستشون با کشورهای مخالف برجام تو یک کاسه‌است.
  2
  41
  جمعه ۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  antifascism - تهران، ایران

  همچین میگین انگار خامنه ای ضد سپاهه و با مدرمه! اون انگل خودفروخته اویل خیلی وقته ..... سپاهه. اون موقع که سپاهیا جوجه 30، 40 ساله بودن خامنه ای رو میبردن تو بشکه و الان پسرشو میبرن. چون قدرت این حکومت خارج ایرانه. الان دیگه کل دنیا حامی جمهوری اسلامی هستن. فقط چین و روسیه نیست و حتی هند گدا گشنه عقب مونده که هنوزم مستعمره انگیسه از موندن آخوندها حمایت میکنه. اما دنیا هنوز نفهمیده بخش طیادی از پسرفت انسلینت از این حکومت و رفتارش نشات گرفته. این حکومت یک غده سرطانی هستن که کل دنیا رو به مرگ خواهد گشوند. نمونش رشوه های کلان به کنگره آمریکا و دموکراتها و گلوبالیستهای اروپاس که باعث ترویج رشوه خوری شدن. من برای بخصوص عربها خیلی متاسفم که با اینها ارتباط برقرار میکنن......
  2
  29
  جمعه ۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.