اکبر گنجی: آیا اسرائیل از طریق نفوذی های خود، شاهزاده مجتبی خامنه ای را به پادشاهی خواهد رساند؟

اکبر گنجی در صفحه توییتر خود نوشت:

۱) آیا اسرائیل از طریق نفوذی های خود در جمهوری اسلامی، شاهزاده مجتبی خامنه ای را به پادشاهی خواهد رساند؟

موساد اسرائیل بسیار قوی است. یک شبکه بسیار گسترده و قوی در ایران برای جاسوسی، ترور، خرابکاری، تصمیم سازی های غلطِ به زیان منافع ملی ایران (بخصوص مخالفت با برجام).

۲) و بی آینده کردن ایران دارد. مرگ برجام یک گام اسرائیل برای بی آینده کردن ایران بود.

حمایت مالی و تسلیحاتی از گروه های تجزیه طلب گام دیگر موساد برای بی آینده کردن ایران بود و هست.

شاید مهمترین اقدام اسرائیل برای بی آینده کردن ایران، به پادشاهی رساندن شاهزاده مجتبی خامنه ای باشد.

۳) تک تک مردم عمیقاً ناراضی و عصبانی و معترض که زیر بار حجاب اجباری نظام و دیگر تحمیل های آن نمی روند، به ناگاه در لحظه مرگ خامنه ای، رعد و برق انتصاب شاهزاده مجتبی خامنه ای به پادشاهی ایران به آنها اصابت خواهد کرد.

۴) نفوذی های اسرائیل فقط در سپاه و جمع اوباش و دیگر نهادهای حکومتی حضور ندارند، در صنف فقها و مجلس خبرگان رهبری هم نفوذ کرده اند. اعلام این خبر یا شورش بزرگی می آفریند که به سود اسرائیل است.

۵) و یا اگر هم مردم بهت زده شوند و عکس العملی نشان ندهند، شاهنشاه مجتبی خامنه ای ایران را بی آینده خواهد کرد.

آینده ایران را باید مردم ایران تعیین کنند، نه دوپینگی های اسرائیل.
+18
رأی دهید
-170

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  شاهزاده نه ، مفعول زاده خواجه مجتبی ، اگر پشت گوشش رو دید ، رهبری رو هم خواهد دید ! بطور یقین لابیهای اسرائیل در بدنه حکومت نفوذ و جا خوش کرده اند ، ولی مافیای سپاه حـ... تر از این حرف‌هاست که اجازه رهبر شدن به خواجه مجتبی را بده !
  6
  63
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ضدبشر - گراتس، اتریش

  حاج اکبر جان , این حرفها رو نزن . الان شاه الهی های فحاش عزیز میریزند سرت و مثل هالو مات..تت را امامزاده میکنند و دستمالیش میکنند . از ما گفتن بود . خود دانی .
  114
  14
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران

  به نظر من متنی که گنجی نوشته کاملا درست و واقعی هستش و اسرائیل شبکه قوی در میان مدیران رده بالا و میانی داره که عامل اصلی تصمیمات خامنه ای هستند یعنی توان تاثیر گذاشتن روی تصمیمات خامنه ای با ایجاد اتفاقات طراحی شده و همچنین ایجاد موج هایی که کوتاه آمدن در برابر مردم یا گرفتن تصمیمات درست بعنوان کوتاه آمدن و عقب نشینی و احساس شکست تعبیر بشود.
  95
  13
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  romano - تهران، ایران

  اسرائیل به ج ا نیاز داره و بسیار بیشرف تشریف دارند. بجرات میتوانم بگم ج ا برای اسرائیل و جریان صهیونیزم یک هدیه از طرف خداست. اسرائیل چه دلیلی بهتر از ج ا اسلامی برای گسترش غیر قانونی خود میخواست. میگی حرف من درست نیست؟ برو نقشه گسترش اسرائیل رو در اینترنت جستجو کن ببین از زمان تشکیل کودتای غربی ۵۷ چطور این آپارتاید کنار رقیب آپارتاید مذهبی خودش در ایران شروع به گسترش و نابود کردن کشورهای مختلف کرد. برای یک ایرانی هیچ یار و یاوری غیر از خودش نیست. هیچ کسی غیر از مردم عادی مردم ایران دوست و برادر ما نیست این را بفهمیم معجزه اتفاق خواهد افتاد.
  95
  28
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  " شاهزاده مجتبی خامنه ای" عجب تیتری ؟ چه کسی‌ گفت مرده باد در نمی‌‌کند ؟ از زبان یک خوشگل حوزه علمیه. تا ۵ سال پیش حضرت آقا ضد امپریالیست بود. امروز شد شاهزاده . چرا نه .اینجوری هم می‌‌شود عقده و کینه را خالی‌ کرد. اگر یک فرمانده سپاه که دستش به خون هزاران ایرانی آلوده است و زمان خاتمی درک کرد .زمان زمان رنگ عوض کردن مثل اختاپوس است.اینجوری عقده را خالی‌ نکند پس کی‌؟ بعد هم اعتراض که چرا ما عقیده داریم ، انگار ماتحت بعضی‌‌ها مرتب می‌‌خارد ؟ اگر کوشش که این درد خارش را تسکین داد .کانون "MeeTo بر ضد خارش "راه می‌‌اندازند.با خواندن جمله این توله آخوند سپاهی همیشه خشمگین می‌‌شوم.ولی از این خوشحال و شاد که خشم من گذشتنی است. ولی‌ خباثت و ابله بودن امثال ایشون پایانی ندارد. شادی از این بیشتر؟
  6
  60
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  حناب اقای اکبر پونزچی باز به تکاپو افتاده که خط اتاق فکر جمهوری اسلامی رو القا کنه. این که اسراییل بیشترین نفع رو از جمهوری اسلامی برده شکی درش نیست. ولی بعد از شکل گرفتن پیمان ابراهیم جمهوری اسلامی یک موجود مزاحم خواهد بود. این اقا توی کل مقاله میخواد القا کنه که برجام تصمیم درستی برای منافع "ملی" است. اقا جون! مگه همه برجام رو ندیدم زمان اوباما؟ غیر از محکم شدن مواضع این اخوندها و تورم برای ملت چی داشت؟ اتفاقا برجام کاملا با منافع ملی مغایر است چون به بقای این ملاها کمک میکنه.
  3
  41
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  کور شود آنکس که نتواند دید - لندن، انگلستان

  سناریوهایی که بر سر ایران وملت ایران اجرا شده و خواهد شد همه در جهت نابودی ایرانی و ایران است و تنها راه نجات این است که ملت عقل و منطق پیشه کند و زمام امور را جهت مصلحت خود و کشور بدست گیرد
  2
  32
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  آریتما - استکهلم، سوئد

  گنجی خود از مهره‌های سپاه‌پاسداران است! اتفاقا اسرائیل تمام سعی خود را می‌کند تا ج.ا دوام پیدا کند، مهره‌ی دوام ج.ا هم رضا پالانی است که اسرائیل با تمام قدرت روش سرمایه گذاری کرده‌ است برای نفاق و تفرقه در میان ایرانیان، حالا فکر کنم منظور گنجی از تجزیه طلب، خود رضا پالانی است 😂😂😂 چون تنها کسی است که به درد برنامه‌های اسرائیل می‌خورد! اینکه بعد از خامنه‌ی چه کسی رهبر یا سلطان شود، مشکل مردم نیست، مسله‌ی اصلی برای مردم نابودی ج.ا است نه جانشینی، امثال اکبر گنجی و رضا پالانی مهره‌های سپاه پاسداران و اسرائیل برای بقایی رژیم آخوندی هستند! حالا جانشین یکی مثل رییسی باشد یا مجتبی، چه فرقی برای آینده‌ی ایران دارد، جز نابودی!
  76
  12
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Munchen - مونیخ، آلمان

  اگر اصلاح طلب رذل و کثیف این حرف رو‌نزنه چی بگه؟ اصلاح طلب یعنی حفظ جمهوری ننگین اسلامی با کمی تغییر،خاتمی مکار نمونه اش بود و‌ با این حرف سعی میکنند همون هدف رژیم یعنی دشمنی با اسرائیل رو تقویت کنند. چون بیشترین خطر برای براندازی این رژیم از طرف اسرائیل و شاهزاده رضا پهلوی حس میکنند نه اروپا و انگلیس و حتی آمریکا.اونها فقط نظاره گرند.
  4
  56
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  اخوند شیپیشو - اندیمشک، استرالیا

  یعنی یک چرندیاتی بلغور میکنه که خودش وقتی میخونه میگه عجب تخیلات قوی دارم . اگر هالی وود بودم فیلمام خوب تو گیشه فروش میرفت . چرندیاتی میبافن . خوده اسراییلم کفش بریده از این همه جلوه های ویژه
  2
  57
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  senator x - تهران، ایران

  اون توله سگ شاش زاده میتونه باشه الا غیر
  1
  28
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ضدبشر - گراتس، اتریش

  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  حضرت جان , چرا دو سه روزه این واژه ما...حت را ول نمیکنی عزیز جان . چند نفر شاه الهی ما..حت هالو را امامزاده کرده بودند و دستمالیش میکردند . حاجت شون را هم گرفتند و تمام شد و رفت .جون من دیگه سرتو از این ما...ت بکش بیرون .
  27
  7
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  آریتما - استکهلم، سوئد
  شما زیاد عصبی نشو شیرت خشک میشه
  5
  18
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۳
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  ادبیات لمپنی و چارواداری توهم و پرت و پلا گویی خصیصه مشترک حزب اللهی ها و شاه اللهی ها است. حداقل حرب اللهی ها را می‌دانیم آدمهای مرتجع و متعصب و احمقی هستند. شاه اللهی ها فکر میکنن خیلی باهوش و متمدن و با ادب هستند🤣🤣🤣🤣یاد طنز دختر شیرازی افتادم که میگفت‌:کدام پدر سگ اشغال مادر به حرام میگه شیرازی ها همش فحش میدن. ما اصلا می‌دانیم فحش چیه!؟؟؟ 🤣🤣🤣🤣
  23
  10
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Munchen - مونیخ، آلمان

  romano - تهران، ایران
  یکبار دیگه هم گفتم،وقتی تو مملکتی ۲۴ ساعته پروپاگاندا و ترویج نفرت از اسراییل پخش میکنند،نتیجه اش افرادی مثل تو میشه که حتی با اینکه با رژیم مخالفی،این داستانها رو بهم میبافی.،اسرائیل کوچکترین نیازی به وجود دشمن برای بقای خودش نداره.تمام دنیا با این کشور رابطه رسمی دارند و اصولا وجودش کاملا پذیرفته شده هست.نه از نظر نظامی،نه از نظر سیاسی به جایی وابستگی نداره که این حرفها رو میزنی.گسترش سرزمین و الحاق مناطق هم از قبل توی برنامه قشر راستگراشون بوده و مربوط میشه به بهانه هایی که فلسطینیهای تندرو با بی سیاسیتی و نفهمی دست اونها میدن.اتفاقا تنها کشوری در منطقه و چه بسا در دنیا هست که بیشترین سود رو از رفتن رژیم جمهوری اسلامی میبره و میتونه با خیال راحت بدون نگرانی از حزب الله لبنان و بقیه ایادی ایران،بودجه نظامی / اطلاعاتی هنگفتش رو خرج مسایل دیگه کنه.حالا باز بیا آسمون رو به زمین بدوز.واقعیتش،تنها دوستی که جنبش انقلابی ایران در حال حاضر داره،اسرائیل هست.بقیه دنیا کوچکترین اهمیتی براشون نداره و این رژیم ممکنه بتونه ۱۰۰ سال دیگه هم حکومت کنه.
  5
  25
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Munchen - مونیخ، آلمان
  تمام این اراجیف،و همینطور اراجیفی که دیروز نسرین ستوده گفت،نتیجه فعالیتهای اتاق فکر رژیم هست،عده ای ساده لوح و بی اطلاع هم ممکنه باور کنند ‌وقتی چین و روس در روز روشن دارند منابع مملکت رو غارت میکنند و انواع ابزار سرکوب و شنود در اختیار رژیم‌میگذارند و از رژیم بطور آشکار حمایت میکنند،عده ای نشستن تئوری توطعه درباره اسرائیل میبافند.رژیم‌ جمهوری اسلامی میدونه بیشترین و شاید تنها خطر خارجی از جانب اسرائیل و بیشترین خطر سیاسی از جانب پهلوی (بعلت محبوبیت بالا) متوجه اش هست.فکر نمیکنم نیاز باشه نابغه باشید تا متوجه ارتباط این مسایل بشید.وقتی این دو با هم ارتباط و ملاقات برقرار کردند،رژیم تمام تلاشش رو‌میکنه برای تخریب اینها حتی به قیمت اراجیفی از این قبیل.
  8
  26
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  مبشر جاروندی - گتنبرگ، سوئد

  من نه شاه پرست هستم و نه دوستدار رژیم آدم کش ، اما ۴ پرسش از تو گنجی ( عامل نفوذی ) دارم، . ۱ - رضا پهلوی هم مرحوم پدرش و هم مرحوم بزرگوار پدربزرگش شاه بود و ایشان را باید شاهزاده خطاب کرد اما، مجتبی پدر و نه پدربزرگش نه تنها شاه نبودند بلکه خطازاده بودند و بس ، کمااینکه پدرش هم بچه باز هم بچه کش وهم همجنس باز نیز هست. ۲- چرا همگی شما بی حرمتان مانند جوانمردی و اسماییلیون و مسیح علینژاد به شاهزاده گیر داده‌اید ؟ شاهزاده به سراحت حرفش را زد و ادعایی نیز ندارد که شاه است یا شاهزاده،۳- گنجی بهتر نیست که مشخص کنی براستی ماموریت تو برای جمهوری ننگ چیست؟ ۴ - دشمن اصلی ملت جمهوری ننگ است چرا به شاهزاده و اسراییل گیر دادی؟ واقعا شایسته دشنامی هستی .
  3
  28
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  ساربان - نورمبرگ، آلمان
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  نبودی؟ قرصهات تموم شده بود؟
  2
  15
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  مسیله اینجاست که عده زیادی از مردم نمی دانند که برخی از اشخاص که به رده بالانی نظام نفوذ کردند یهودی مخفی هستند. این همه جرم و جنایت در این نظام بی علت نیست.
  1
  3
  ‌پنجشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  Hassan1479 - تهران، ایران
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  آقای زرتشت ، ما برای وصل کردن آمدیم ، اینقدر بر طبل جدایی نکوب ، هر که از جمهوری نکبت جدا شود ، بهر علتی ،باید محترم شمرده شود ، فقط نباید در جایگاه حساس قرار بگیرد ، ضمنا منهم معتقد هستم که ج.ا باعث تطهیر اسرائیل شده و اسرائیل را از زیر ضرب و نگاه بین المللی خارج کرده و آزاد است که با فلسطین هر کاری که دلش می‌خواهد بکند .
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۳
  راستگوی بی طرفدار - سالزبورگ، اتریش
  ساربان - نورمبرگ، آلمان
  تو اسم ...بیشتر بهت میخوره تا ساربان 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
  0
  0
  جمعه ۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  ساربان - نورمبرگ، آلمان
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  آیا برای این نظرت مدرک محکمی هم داری یا فقط حدس میزنی؟
  0
  0
  جمعه ۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  ساربان - نورمبرگ، آلمان
  می توانید در اینترنت یهودیان مخفی جمهوری اسلامی رو جستجو کنید
  0
  0
  شنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۶:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  ساربان - نورمبرگ، آلمان
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  اگر بشه در اینترنت جستجو کرد آنوقت مخفی بودنشون مسخره نیست؟؟ بیشتر علنی است تا مخفی!!
  0
  0
  شنبه ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  ساربان - نورمبرگ، آلمان
  با گذشت زمان برخی اطلاعات محرمانه به بیرون درز می کند. البته اطلاعات درز پیدا کرده در مقابل کل حقیقت ناچیز است.
  0
  0
  شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۳:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.