انتشار تصاویر تازه‌ای از مهرشاد شهیدی، از کشته‌شدگان اعتراضات ۱۴۰۱ در اراک

مهرشاد شهیدی‌نژاد منفرد تهرانی، سرآشپز و نیز دانشجوی هتل‌داری دانشگاه علمی-کاربردی اراک بود که به صورت حرفه‌ای آشپزی و در کافه-رستوران بوته اراک کار می‌کرد. مهرشاد در رشته‌های ژیمناستیک، بدن‌سازی، والیبال، دوچرخه‌سواری کوهستان[۲] و شنا صاحب مدال‌های قهرمانی بود.
مهرشاد شهیدی‌نژاد منفرد تهرانی در خیزش ۱۴۰۱ ایران در ۵ آبان ۱۴۰۱ و در ١٩ سالگی بر اثر ضربات متعدد باتون به سر، به‌دست نیروی‌های امنیتی جمهوری اسلامی در محل زندگی‌اش اراک کشته شد. خبر کشته شدن او در روز قبل از روز تولدش به خانواده‌اش اطلاع داده شد.
+38
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  برخی‌ اتفاقات خیلی‌ ناراحت‌کننده هستند. / در اینکه سرکوب‌ها به‌روش فیزیکی‌، شیوه‌هایی‌ ماقبل‌تاریخی و ناپسند هستند شکی نیست، اما والدین در این دوره‌ و‌ زمانه، باید خیلی‌ مواظب جوان‌های‌شان و نسل جدید تازه‌به‌دوران‌رسیده باشند، چراکه نسل جدید امروزی -در سراسر جهان- محصول تربیت فضای مجازی هست، یعنی فرزند و اولاد بازی‌های کامپیوتری و چت‌روم و کانال‌های موبایلی و امثال آن است، که گمان می‌کند زندگی‌ واقعی‌ نیز همانند بازی کامپیوتری و یا ارسال شکلک در چت مجازی است، در حالی‌که در زندگی‌ واقعی‌، اگر به یک شخص در خیابان فحش و یا انگشت میانه نشان دهی‌، حداقل همان را در جواب خواهی‌ دید، و حتا چه‌بسا یک مشت و لگد هم به‌سوی‌ات روانه شود. ‌/‌‌ ای کاش این جوان، با اینهمه مهارت و دانش و حرفه و قهرمانی‌های متعدد ورزشی، در روز حادثه، در همان محل کار یا تحصیل خویش به امور حرفه‌ای و علمی‌ و ورزشی خود می‌پرداخت، و امروز در قید حیات می‌بود و به پیشرفت‌های بالاتر برای خود و دیگران می‌رسید. درست است که همه‌ی ما دیر یا زود باید از این جهان مادی برویم، اما وقتی‌ هستیم، باید از آن استفاده کنیم ~ ~ ~
  13
  2
  ‌پنجشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.