درخواست مادر محمد قبادلو از خانواده مأمور کشته‌شده یگان ویژه: به جوانی فرزند مریضم رحم کنید

معصومه احمدی، مادر محمد قبادلو، در یک پست اینستاگرامی از خانواده فرید کرم‌پور، مأمور کشته‌شده یگان ویژه، «تقاضای عفو و بخشش» کرد.

خانم احمدی در این پیام خطاب به خانواده کرم‌پور نوشته است: «امیدواریم به حرمت شهید جوانتان به جوانی فرزند مریضم رحم کرده و با نهایت رافت و گذشت بی‌کران خود، منتی بر سر خانواده و پدر ایثارگر و جانبازش گذاشته، عمری دوباره به فرزندم ببخشید.»

محمد قبادلو فرزند یکی از مجروحان اعصاب و روان جنگ ایران و عراق است.

محمد قبادلو متولد سال ۱۳۷۹ از بازداشت‌شدگان اعتراضات سراسری «زن زندگی آزادی» است که به‌اتهام «محاربه و افساد فی‌الارض» و با ادعای قتل یک مأمور پلیس از طریق زیرگرفتن با خودرو سواری به اعدام محکوم شده است.

وکیل محمد قبادلو پیش از این اعلام کرده است که دیوان عالی کشور بدون توجه به ایراداتی که او مطرح کرده، حکم قصاص موکلش را تایید کرده است.
+45
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  ضدبشر - گراتس، اتریش

  دل انسان به درد میاد از این همه جنایات .تف به روی بیشرفان جنایتکار .تف
  4
  31
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  می‌ شود اینقدر رمزی حرف نزنید. چه کسی‌ جنایت کار است ؟ اسم دارند . اینجوری که تو حرف می‌‌زنی‌ . تفسیر متفاوت باز باز است. هر کسی‌ می‌‌تواند جور دیگر تفسیر کند. مثلا آقا خوب . ایشون اعدامی تف. فکر کنم به زبان شما می‌‌گویند تقیه
  6
  7
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  حضرت جان , شما که کامنتهای منو حداقل 10 بار میخونی و ازبر میکنی , چی شد که همه دوستان فهمیدن منظور من آخوندهای بیشرف جنایتکار است ولی تو نفهمیدی . فکر میکنم وقت خوابت هست . برو دندون مصنوعی هاتو بنداز تو آب و بگیر بخواب . مواظب گربه های همسایه هم باش که دندونهاتو نبره . خواب های خوبی ببینی.
  4
  3
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.