خشونت لباس‌شخصی‌ها با زنان حامی محیط زیست در پارک جنگلی النگ‌دره


روز سه شنبه دوم خردادماه، تعدادی از شهروندان حامی محیط زیست و دوچرخه سواران در اعتراض به بازگشایی پارک جنگلی النگ‌دره به روی خودروها، در این پارک تجمع کردند.
 
در این ویدئو شاهدیم چطور یک مامور لباس شخصی با حمله به یک زن حامی محیط زیست روسری او را از سرش می‌کشد. گفته شده است با وجود حضور ماموران پلیس اما نیروهای لباس شخصی با خشونت و برخوردهای توهین آمیز سعی در متفرق کردن حامیان محیط زیست را داشتند.
 
+5
رأی دهید
-53

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  مدافعین دمکراسی و آزادی که اینجا صداشون در نمی‌‌یاد.همه سکوت. ولی یک طالبانی پاسدار را اگر چند ابله انگولک کنند "MeToo من هم انگولک " راه می‌‌اندازند.دیروز چنان جنجالی در راه هالو راه انداختند که انگار بزرگترین فاجعه تاریخ ایران اتفاق افتاده. روز روشن چنین جنایت همه خاموش. ارزش واقعی فاجعه ایران چیست ؟ پیرزن ,ضدبشر , امت ریش؟ چند تا ابله دیروز در لندن کاری کردند. انقلاب جنسی‌ راه می‌‌ندازند. شب و روز تجاوز اعدام سرکوب .ماتحت هالو ولی مهمتر است. تا کی‌ آنچه مهم است بی‌ اهمیت و آنچه بی‌ اهمیت است. مهم نشان داد؟ تا سر خود کلاه بگذاریم. خود فریب دهیم. حاضر نباشیم اعتراف که این چالش در ایران نتیجه مستقیم حماقت همه ما است. تا کی‌ خود فریبی ؟ هیچ چیز آسان تر از خود فریبی نیست.آنچه می‌‌خواهیم باور کنیم همیشه واقعیت است.۹۱ سال است خود را فریب می‌‌دهیم. و میان ما کسانی هستند که نقش خود را انقدرزیبا بازی می‌‌کنند که درک نمی‌‌کنند در حال خود فریبی هستند. عجیب نیست که در این جامعه ماتحت یک نیمه پاسدار از اعدام و تجاوز به یک دختر ۱۴ ساله مهمتر است.
  6
  14
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۶
  خوش باور - تهران، ایران
  از این ....بپرسی از وضیعت خانواده اش ،می کوید پدر ندارد ، و مادرش برای زوار های امام رضا خدمت جهادی می کند که خوشحال به عراق بر گردنند
  0
  0
  جمعه ۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۶:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.