واتس‌اپ بالاخره به کاربرانش امکان ویرایش پیام‌ها را می‌دهد

 واتس‌اپ امکان ویرایش پیام را اضافه کردیورونیوز: علاقه‌مند هستید می‌توانستید آن پیام متنی اشتباهی را که به تازگی فرستاده‌اید را ویرایش کنید؟

واتس اپ بالاخره به کاربرانش این امکان را می‌دهد که تا ۱۵ دقیقه بعد از ارسال پیام، ویرایش انجام دهند. این اپلیکیشن پیام‌رسان در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد که کاربران می‌توانند غلط املایی یا تایپی را تصحیح کنند، جزییات بیشتری اضافه کنند یا آنچه را که برای دوستان، خانواده و همکاران ارسال کرده‌اند، تغییر دهند.

به گفته شرکت متا، شرکت اصلی و مادر فیسبوک، امکان ویرایش پیام‌ها برای مردم سراسر جهان آغاز شده و در هفته‌های آینده برای همه کاربران در دسترس خواهد بود.

واتس‌اپ همچنین گفت که برای اصلاح یک متن، روی پیام ارسال شده فشار دهید و نگه‌ دارید و گزینه «ویرایش» را انتخاب کنید. پس از تغییرات، کلمه «ویرایش شده» نمایش داده می‌شود، اما کسانی که پیام را دریافت می‌کنند، نمی‌توانند تاریخچه ویرایش را ببینند.

شرکت اپل سال گذشته قابلیت «ویرایش» و «عدم ارسال» آی‌مسیج را بین آیفون‌ها فاش کرد. این شرکت گفت، کسانی که در نهایت پیام را دریافت می‌کنند، پیام «ارسال نشده» و تاریخچه ویرایش پیام را می‌بینند.
+7
رأی دهید
-3

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.