محمدرضا عالی پیام (هالو): ما منتظر بودیم طرفداران پهلوی تهران را فتح کنند ماتحت هالو را فتح کردند

گفت‌وگوی اختصاصی با محمدرضا عالی‌پیام متخلص به هالو، شاعر و طنزپرداز درباره تجمع روز شنبه در لندن و «آزار جنسی» او در حاشیه این تجمع.
محمدرضا عالی پیام (هالو): ما منتظر بودیم طرفداران پهلوی تهران را فتح کنند ماتحت هالو را فتح کردند.

+108
رأی دهید
-301

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  شما از کی‌ تا حالا ماتحت داشتید ؟ تا آنجا که ما می‌‌دانیم ۴۳ سال است دربست کرایه دادی به آخوند ها.
  161
  307
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  chi begam ke nagoftanesh - در ماموریت، نورد

  خیلی قبل گفته بودم، این هالو چطوری اومده یباره انگلستان ، امثال هالو بسیار زیاده از جمله اکبر گنجی و غیره، رفته با پررویی از مردم فیلم میگره و همه رو تحریک میکنه، تو که مخالف پادشاهی هستی اونجا چکار میکنی، . هدف این هالو و امثالش تخریب رضا پهلوی هست و بس، اینها عوامل جمهوری فساد و ظلم هستند.
  130
  288
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  ANTI-JAHL - هامبورگ، آلمان

  فراموش نکنیم که این آقایی که اسمشو هالو گذاشته ولی مردم رو هالو فرض کرده یکی از اصلی ترین کسانی بود که در بحبحه انقلاب اخیر و درگیریها که دیگه واقعا جوونها با دست خالی در برابر پاسدارها سنگ تموم گذاشتند مردم رو به راهپیمایی سکوت تشویق میکرد!!!حالا برید فکر کنید که چطور شد این بعد 44 سال یدفه میاد خارج از ایران. ننگ بر خاِنین. پاینده ایران
  106
  261
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  آریتما - استکهلم، سوئد

  یک مشت گوسفند صفت به تمام معنا به اسم سلطنت طلب که تنها کارشان پاچه گرفتن درست مثل سگ و بر هم زدن اتحاد مردم هست!
  255
  128
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا

  کنیه با مسمایی برای خودت درست کردی، دیگه مسالمت در مقابل شمایان وجود خارجی نداره، چطور شماها و دلبرهای متصل به شما جوان‌های رشید این مرزو بوم رو تکه تکه میکنن از هر عمل غیر انسانی استفاده میکنن، موقعی که طرفداران پادشاهی از خودشون از کشورشون از رهبرشون دفاع میکنن و میزنن دک و پوزتون رو یه وری میکنن مثل مرغ در حال تخم کردن قد قدتون هوا میره، حالا تازه اولشه، چنانتان بکوبیم با گرز گران که هفت جد نداشته تون رو یاد کنین....مردم ایران دیگه متوجه خیلی چیزا شدن و میدونن هیچ راهی جز شاهنشاهی وجود نداره، اصلا ما دیکتاتوری مطلق مدل شاهرضا پهلوی می‌خواهیم که میلیونها بار از آزادی هایی که در جهان هست انسانی تر و مردمی تره، اگر شده با چنگ و دندان باهاتون مبارزه می‌کنیم تا زمانیکه یک دونه خاین میهن فروش در ایران نتونه زندگی کنه، اون ممه رو خیلی وقته لولو برده، پاش بیافته با افتخار همه تون رو تیکه تیکه میکنیم، گور پدر هر چی حقوق بگیر بشره که همتون تخم و ترکه هم هستین. ایران بدون شمایان زیبا تر است. پاینده باد پرچم سه رنگ ایران زمین با آرم باستانی شیرو خورشید تحت فرماندهی پیشوا شاهرضا پهلوی شاهنشاه
  75
  155
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  هالو یک معنای دیگری هم دارد بنام ابله. یا احمق. این ابله شاخدار عقده ای میخواهد بیک نحوی سر زبانها باشد.
  77
  189
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  اخر احمق جان نوکر اخوند ها. تو چرا منتظر شاهزاده هستی که بیاید تهران را برای ابلهانی همانند تو فتح کنند تا توی ابله در اسایش عر عر کنی.هالو این فتح را تو بکن.حتما میخواهی بگویی طرفداران پهلوی همه جا را پاره پوره کرده اند و دیگر رمقی برایت نمانده. رنگ رخساره تو گواه این تجاوز بعنف است
  79
  171
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  تا امروز فکر میکردم شاید واقعاً مبارز و مخالف آخوند باشه، اما با تماشای این کلیپ و شنیدن حرف هاش مسجل شد که تمام تلاشش تخریب پهلوی هست و سنگ انداختن در پیش پای انقلاب.
  78
  186
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  ana-hita - آتلانتا، ایالات متحده امریکا

  آدم ها تاجایی میتونن دروغ بگن وبعدش نمیتونن لاپوشونی کنن.در 7 دقیقه نتونست دروغ نگه.من نه به اینوریها کار دارم نه به اونوری ها.نه راستی ها نه چپی ها.گوربابای همه شون.منظورم اینه بیشترایرانیها بیدلیل دروغ میگن.چه یکماه بیرون از ایران بوده باشن چه بیست سال.بدترین کار دروغ بیدلیل گفتنه.هرکی که باشه اون آدم از چشمت میفته.
  42
  113
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  ساربان - نورمبرگ، آلمان

  حالا نه تو خودت اصلاً اهل پاچه گرفتن نیستی تا یک مطلبی در مورد پهلوی منتشر میشه مثل جن بوداده پیدات میشه و شروع میکنی به توهین کردن و فحاشی!!
  50
  136
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  اصحاب کهف - کلن، آلمان

  مردک عقده ای همش مرگش اینه خودشو گنده نشون بده...کی آخه تو رو میگ...د پیزوری؟!
  56
  130
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Ary@mard - ما لاگا، اسپانیا

  من خودم از نزدیک شاهد این بودم که در دوسلدورف آلمان، طرفداران رضا پهلوی گردهمایی چند هزار نفره را با سر دادن شعارهای یکطرفه به نفع خود مصادره کردند، ومتاسفانه یک نوع تک روی و دیکتاتوری در ذهن این افراد وجود داره که به هیچ وجع به سود خود آنها نخواهد بود. از ما گفتن.
  111
  82
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۳
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  خیلی ها مدتها بعد از سال ۵۷ به تدریج از مملکت خارج شدن . یکی مخالف رژیم شد دیگری موافق رژیم باقی ماند و یا خود را مخالف نشان داد ولی با آنها همکاری میکرد . بطور مثال از شهرام همایون گرفته تا محسن سازگارا و یا مخملباف و نوری زاده. نام بردن تک تک آنها نه درست است و نه در این موقعیت کار مثبتی است. به منو و شما چه مربوط که یکی دیر فهمید و یکی زود ؟ اگر همه دانا و عاقل بودن مملکت دست چند تا آدم بیسواد نمی افتاد . اپوزیسیونی که میتواند امثال محسن سازگارا ، محسن مخملباف و علیرضا نوری‌زاده را بعنوان تحلیل گر سیاسی در خودش جذب کند چگونه هالویی که چندین سال در همان ایران تحمل ضرب و شتم و زندان را پشت سر گذاشت را طرد می کند ؟ او به کدام دسته وگروه قرار دارد که اینچنین با او رفتار میشود ؟ اگر او مخالف نظام سلطنتی و یا خود رضا پهلوی است به امثال شما چه مربوط ؟ رضا یا ولیعهد سابق و یا یک فعال سیاسی ، حتی اگر خواهان رفتار نابخردانه شماها هم بوده باشند که نیستند کار درستی نیست . تاریخ در مورد همه آنها قضاوت میکند و تصمیم گیرنده واقعی مردم فرداها هستند نه شما ها که هر آن بسویی در پروازید.
  28
  71
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  کسی که تهش باد میده ، ماتحتش در نوجوانی فتح شده و دیگه نیازی به فتح دوباره اونهم در این سن نداره ! بوقلمون مزدور !
  61
  123
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  خشایار1980 - شیراز، ایران
  طرفداران پهلوی واقعا از جمهوری اسلامی فراتر رفتند، شرم آوره، مگه میشه انسان تا این حد خشک مغز باشه
  98
  82
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  محسن ۵۵ - گنت، بلژیک

  سال ۵۷ همه انقلابی بودند،هر کس بگه نبودم یعنی الان هم صداش در نمیاد در مقابل جمهوری اسلامی. خود ارتش به شاه پشت کرد که دیگه از رگ گردن به شاه نزدیک تر بود.هواپیمای شاه چیزی نبود که هر کسی بتونه بهش وارد بشه ولی توی راه موقع خروج شاه متوجه میشن بیشتر وسائل شخصی و آشپزخانه هواپیما را غارت کردند،این یعنی دشمنی با شاه خیلی زیاد بوده.قطعا ما امروز که انقلاب شکست خورده قضاوت می کنیم که اون انقلاب خطا بوده،شاید انقلاب امروز ما هم به دید آیندگان اشتباه باشه. اما مساله امروز اتحاد ما در مقابل حکومتی است که در تعریف امروزی یک حکومت بسیار ظالم تر از حد میانگین هست،اما از خوش شانسی ایشان،ما گروه‌های مخالف شدیدا با یگدیگر درگیریم و این درگیری،ثبات حکومت را قطعی می کند. ناسزاگویی به کسانی که از بدنه نظام جدا شده اند و الان در صف مخالفین هستند پ،یک خطای بسیار بزرگ هست،چون به کسانی که شک دارند که از حکومت جدا شوند یک پیام ناامیدی می فرستیم
  8
  75
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد

  تا دیر نشده این اوباشان سلطنت طلب، در حکومت آینده آن پیرمردِ کراواتی را برای پست وزیر فرهنگ در آب نمک نگه بدارند. آخه بی شخصیتی و بی خردی تا کجا؟ یک حزب الهی همچنین فحاشی جنسی نمیکند. اگر رضا پهلوی بعد از دیدن اینگونه فحاشی ها و توهین ها موضع خودش را با این لات ها مشخص نکند، بدون شک خودش حامی این فرقه ای پهلوی است. باید ترسید از این فالانژها! این لومپن هایی که در همین سایت ها به همه حمله می کنند، از جرگه همین جمعی هستند که در انگلیس دیدیم. بدون تردید رضا پهلوی احتیاج به دشمن خارجی ندارد. چون مردم هر روز بیشتر با راه و روش این شارلاتان ها آشنا می شنوند. باید تبریک گفت به ج.ا. که همچنین پاس گلهایی دریافت می کند.
  75
  55
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  Hassan1479 - تهران، ایران
  ایا این مطالب را از سر شوخی نوشتی؟!؟ تا امثال شما ها هستنند ، دنیا رنگ آسایش نخواهد دید .
  32
  18
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  behran - کردستان، ایران

  متأسفانه مخالفین رژیم کماکان در حال زدن همدیگر با انواع و اقسام شیوه ها و رژیم هم در حال زدن همه آنها با انواع روشهای خود، بنظر شما خروجی آن چه خواهد بود!؟ اگر طرفداران پادشاهی از انتقاد و حتی هتاکی آزرده خاطرند، بنظر من روش مقابله با آن فحاشی و برخورد فیزیکی نیست؛ همه مخالفین با حکومت نقاط ضعف و مثبتی دارند که تنها با قرار گرفتن در جایگاه درست خود میتوانند مؤثر و بعنوان موتور محرکه حرکتی سازنده عمل کنند وگرنه تک روی و خود همه فن حریف بینی و دانای مطلق دانستن از طرف هر کسی و نیز به عرش رساندن و به فرش فتاندن آنها توسط ما، نتیجه ای جز ناکامی و سرخوردگی و عصبیت و بکار بردن گفتار و اعمالی که مایه پشیمانی ما شود، نخواهد داشت
  9
  45
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  هالو چه رژیم باشه چه نباشه شما در حد همون شاعری حیران منتقد هستی پس مشخص نیست چرا افتادی وسط خوش رقصی میکنی؟ یکبار عنقلاب کردی و ولایت فقیه رو سرکار آوردید خوب آخرش رسیدی به اینجا واقعا چرا دوباره وسط افتادی؟ چرا بدون پرچم و بدون اینکه هدف و خواسته خودت رو اعلام کنی به بقیه گیر دادی احمق؟ عایا تو این همه سال داشتی ما رو بازی میدادی و عامل اطلاعاتی رژیم بودی؟ چطور سر از انگلیس درآوردی؟ عایا در این همه سال مبارزه میکردی یا نقش گوسفند سخنگو رو بازی میکردی؟ الان کدوم مشکل کشور حل میشه با این حرفهای احمقانه تو؟؟؟؟ منتفعت دعوای احمقانه و بچه گانه تو با سایر مخالفین به کی میرسه؟
  29
  47
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  Hassan1479 - تهران، ایران

  مطالب اکثر کامنت های فوق نا امید کننده است ، با وجود این شاه اللهی های بیمعرفت کار ما ایرانیان بجایی نمیرسد ، آقای رضا پهلوی باید مواضع خودش را با این افراد هتاک روشن کند !؟! یک سؤال، آیا اکثریت هواداران رضا پهلوی از همین قماشند ؟!؟
  26
  48
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  جناب هالو یکی دو نکته رو میخوام گوشزد کنم. اولا که اینکار کار درستی نبوده و باید شخصا از طرف شاهزاده محکوم بشه. دوما اینکه شما هم یک طرفه به قضیه نگاع نکنین. بیینم این کلمه اسپرم مقدس رو کی باب کرد؟ چطور از طرف شما همه چی خوبه، ولی وقتی نوکش به سمت شما میاد بده؟ دوما شما یه خورده به خودت زحمت بده یه دو تا هم بد و بیراه نصیب معصومه قمی و مهتدی و اسماعیلیون بکن تا بفهمی معنی فحش دادن رو. سوم اینکه مگه نمیگین ما تمرین ازادی میکنیم؟ یکی از تمرین هاش هم تمرین فحش خوردنه. شما معلوم نیست سرت توی کدوم ابشخور هست که از زمان صحبت وکالت فقط بد و بیراه گفتی. یک کلمه میگفتی من وکالت نمیدم. شماها اعتیاد به پهلوی ستیزی دارین و اینکار رو زیر لوای دموکراسی خواهی دارین انجام میدین
  23
  41
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۰
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک

  پیری بهت میگم تا به اون یتیمچه هم بگی تو که مخالف سلطنتی واسه چی رفتی کشور سلطنتی پناهنده شدی و نون پادشاهی سق میزنی جای دیگه رات نمیدادند بدبخت
  23
  48
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  برای درک کامل از موضوع پیشنهاد میکنم تو یوتیوب حمله میمونها در شهرهای تایلند را نگاه کنید . چقدر رفتار این موجودات شبیه هم هستند . هیچ فرقی بین شان ندیدم .
  45
  38
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  این حرکت محکوم است ولی پیرزن زمانی گاله باز می کنی و دوباره ....دست کم بخوان که از چه جانوری دفاع می کنی ؟ یعنی زیادی نخور. آقای هالو توئ بزمجه. گفته خودش. سال ۶۸ من عضو سپاه بودم به ریاست شمخانی. بعد از نخست وزیری میر حسین ما را همه در وزارت خارجه جمع کرد. و به من هم پیام داد شما هم بیاد. که من گفتم عضو سپاه هستم و دوست هم دارم بمانم. ایشون سال ۵۷ به قول خودش با هزینه خودش رفت افقأستان چون مجاهدین بسیار جذاب بودند.جای دیگر می گوید عضو سپاه بودم به هزینه سپاه رفتم افغانستان.مصاحبه با روزنامه شرق ۱۳۵۸. بعد‌ها خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی به سردبیری میر حسین موسوی که با میر حسین راه به وزارت خارجه پیدا می کند. ایشون به گفته خودش با احمد شاه مسعود یار و قار بوده و با هم در یک اتاق می خواابیدند. یعنی پیرزن الکی می گویبد سلطنت طلبها دنبال ماتحت من بودند. ایشون ماتحت خود را سال ۵۸ در افغانستان از دست داد زمانی که عضو سپاه بود. ایشون به افغان‌ها یاد می داد که چگونه به سبک امام به پیروزی دست یابند. گفته خودش ۱۳۵۸ با روزنامه شرق.
  21
  46
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  ادامه :گذشته از این خودش می گوید من با لباس افغانی به پایگاه‌ها روس‌ها در افغانستان می رفتم و برای طالبان جاسوسی می کردم. به می گویند. پیرزن تف سر با حالا. از کسی دفاع که به ضرر کیانوری جاسوسی می کرد. خوب چه دلیل وجود ندارد که ثابت کنیم این هنوز جاسوس آخوند‌ها نیست؟ یک دلیل داری؟ اخر .. فکر کردی همه مثل خودت هالو یا مثل این هالو هستند ؟ طرف خودش دارد می گوید من جاسوس سپاه در افغانستان بودم. گفته دیگر هالو. من به احترام میر حسین ری خود را به روحانی می دهم. تا همین چند سال پیش ایشون قربون صدقه آخوند می رفت. حالا تو شدی وکیل مدافع این سپاهی ؟ البته عجیب نیست. تره به تخمش می رود .حسنی به باباش. اگر شما از یک سپاهی دفاع نکنید پس کی؟ فکر می کنی نمی دانیم حالا که حکومت آخوندی به بن بست خرده تمامی مهره‌ها کوچک و بزرگ به میدان می فرستد ؟ وقتی ما سکوت می کنیم دیگر هار نشو. وگرنه پرونده را باز می کنیم دوباره می افتی از خشم به در وری گفتن و فحش . این هم از هالو شما . خوب هالو شدی؟
  22
  41
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  پاسخ بنده را به این پیرزن حزب توده بخوان ؟ حالا چی می گی؟ به خوبی این هالو می شناسی که دوباره چماق تکبیر را بلند کردی؟ حالا خجالت نکش . فکر کردی ما از سابقه این هالو خبر نداشتیم و یک شبه بیرون آمد ؟ آ عزیز این تحمل ما بود. به امید آنکه عوض شده باشد. ولی زمانی که شروع به وق وق می کند بیاد پاسخ را داد. از قماش پیرزن و ضد بشر
  21
  36
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ضدبشر - گراتس، اتریش

  حاج زرتشت گرامی , شما از هالو پرسیدید : "شما از کی‌ تا حالا ماتحت داشتید " ؟ خواستم به خدمتتان عرض کنم , وقتی ایشان وارد انگلیس شدند , ماتحتشان دوبرابر فعلی بود . از بس شاه الهی ها ماتحتشان را خوردند متاسفانه دیگه چیزی نمونده .امیدوارم سوال شما را پاسخ داده باشم .
  50
  23
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  اون فرق رو حتی اگر در آینه نگاه کنی نخواهی دید!
  11
  30
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  خوب شما هم یک توک پا از اتریش میرفتید لندن که شما هم بخورید. ناراحت هستید که به شما سهمی نرسیده؟
  19
  32
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  میبینی!؟ دقیقا وقتی شماها دلقک بازی در میارین هسچی نیست و دموکراسیه! میگی فرقی نداره؟ 😃😃 گفتی فرقی نداره بذار یه جوک برات بگم:. ببین یه روز یکی میره شورت بخره طرف یه تعداد شورت زنونه میریزه جلوش. میگه بفرما انتخاب کن. طرف میگه اقا اینا که زنونه است! فروشنده میگه بابا فرقی نداره. طرف هم میگه میخوای فرقش رو بکنم تو چشمت حالیت بشه!؟ . خلاصه نگو فرقی نداره، واسه بینایی ات خوب نیست.
  7
  20
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  رک و راست - لندن، انگلستان
  ولی ما چیزی تصور نکردیم، همیشه میدانستیم که هالو با ماتحت لیسی در مجالس شعر هالوی اعظم به مقام عالی پیامی رسید. با اون اشعار در پیتیت
  13
  15
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۱-آقای زرتشت بلوف :گر حکم شود که مست گیرند__ در شهر هر آنکه هست گیرند. ببین این معیار نیست که طرف چه بوده، بلکه حالا چه می گوید. (اگر جنایتی کرده بحثش جداست). چرا درک نمی کنید که هرگونه ریزشی از این نظام آخوندی به نفع جنبش آزادی است. سیاست را چه دیدی؟ شاید رد پای موسوی دور و برتان هم پیدا بشود. آیا اگر همین هالو از طرفداران فرقه شما بود، باز هم بهش اَنگ میزدید؟ بلکه هزاران دلیل می آوردید و غسلش می دادید. مگر کم بودند کسانی در اوایل انقلاب یک بینشی داشتند، بعد از رژیم بریدند؟
  19
  18
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۲- مگر طراح سپاه پاسداران محسن سازگارا نبود؟ مگر مسیح با آخوندها سروکله نمی زد؟ مگر شعارهای فرقه شما علیه ۵۷تی ها نیست؟ چرا بقول خودت یک چیرک کمونیست مهتدی با رضا پهلوی جفت سیاسی می شود؟ تا کی می خواهید با خودمحوری چهره خودتان را بیشتر تاریک بکنید؟ چرا انتظار دارید همه مثل شما عربده کش بشوند؟ آیا همچنین برخوردی لکه ننگی به سلطنت طلب ها نیست؟
  19
  19
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۳- شما با چه رویی میتوانید از فحاشی های آن پیرمرد خرفت کراواتی بگذرید؟ خُب نتیجه این توهین ها و شعارها و انداختن کلاه هالو و غیره چه دستاوردی برای شما داشت؟ از این برخورد اوباش منشِ شمایان چه کسی سود برد؟ ج.ا. سود برد؟ یا فرقه شما؟ یا جنبش دمکراسی؟ تا دیر نشده گیر بدهید بدهید به نسرین ستوده، نرگس محمدی، نوری زاد وغیره. تا حال به چندتا هنرمند حمله کردید؟ از گوگوش گرفته تا داریوش و هادی و خرسندی و غیره.
  18
  22
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۴-تکرار میکنم اگر رضا پهلوی موضع خودش را با شما اوباشان پاچه بگیر مشخص نکند، مرگ سیاسی ودفنش توسط شما آتش به اختیاران بدون شک قطعی هست. نگاهی به کامنت ها بینداز! آیا شعور و فهم و درک سیاسی و فرهنگی در این هم مسلکان تو دیده میشود؟ با این سرعت و ویراژی که شما می دهید، قطعاً در آینده ای نزدیک نوبت مسیح علینژاد و مهتدی و چند نفر دیگر هم میرسد. هالو احتیاج به دفاع بنده ندارد. حرف من این است که دریدگی و توهین و فحاشی جنسی و خشونت به هیچ کس روا نیست. حالا هالو چه بد یا چه خوب، ولی امروز شما عرصه را چون گذشته باختید. در این ماجرا شما عمدی یا غیر عمدی به سمت ج.ا. غش کردید، فقط و فقط یونجه ملایان را تامین کردید و بس!
  18
  21
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  max_payne - استکهلم، سوئد
  با گوش دادن به صحبتهای آقای عالی پیام و خواندن نقطه نظرات اکثر خوانندگان سایت حق رو کاملا به ایشون میدم. فحاشی ها حتی در سایت هم ادامه داره. فرقی بین یه عده از سلطنت طلبها و جمهوری اسلامی نمیشه دید که غیر از نظر خود هیچ دیدگاه دیگه ای رو قبول ندارند. از ماست که بر ماست. هنوز هیچ اتفاق عمده ای در این انقلاب نیافتاده، عده ای شروع به چیدن سفره انقلاب برای خودشون و همقطارهاشون کردن. تا این اپوزوسیون ماست، ما ایرانی جماعت غربت نشین حالا حالا ها آواره غربتیم.
  14
  24
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  هالو .: من فیلم مصاحبه ترا دیدم که اعتراف کردی 7 بار بتو تجاوز کردند . 7 بار .خیلیه هالو . واقعا طرفداران پهلوی پاره پوره ات کردند.اخر احمق جان سر پیری همان اندوخته ات را از دست دادی.یادت باشه دفعه دیگه جر و ماجرت میدهند. هالو احمق . ابله. تا تو باشی که از این غلط ها را نکنی
  25
  19
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا
  عزیز دل یک لحظه چشمان خودت رو ببند و حس کن که خواهر دوازده سیزده ساله خودت رفته براتون نون بخره بیاد خونه، اراذل و اوباش حکومتی سوارش میکنن و کارهایی که نباید باهاش میکنن آخرش هم میکشن و جسدش رو میاندازن یه جایی یا امثالهم، شما مشکلت اینه که تفکراتت مثل گاندی یا ایزدی ها در مقابل داعش هست که در مقابل خشونت عشق بورز و بگذر. اما اگر این بلاها سر خودت یا خانواده عزیزت میومد بازم ادای گاندی و دالای لامبادا رو در میاوردی؟ شما حتما اگر با یک بانو ازدواج کنی و چند تا لات و لوت به خانمت تعرض کنن بازم از نرمش و خشونت گریزی یاد می‌کنی ، یا مردانه در مقابل اونها می ایستی؟ خواهشمندم یک بار دیگه چشم قلبت رو باز کن و نوشته قبلی منو یکبار دیگه بخون و در فکرت بدرستی و نه با ترس حلاجی کن. یاد بگیر برای چیزهای با ارزش زندگیت از جون و دل مایه بذاری والا همه رو اونی که بهت داده ازت میگیره. پاینده باد پرچم سه رنگ ایران زمین 🌹❤️
  12
  17
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  یعنی چه ملاک نیست چه بوده؟ یعنی الان خامنه ای بیاد بگه بفرمایید اینهم آزادی میشه قهرمان وطن!؟
  13
  16
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  هالو ابله. نادان . احمق. تو برای چه امدی لندن. تو اگر اهل مبارزه هستی در همان ایران میماندی. ترا اخوند ها فرستادند تا بتوانی اینجا این غلط ها را بکنی. تو هنوز نفهمیدی که طرفداران شاهزاده همه جای ترا پاره میکنند. مردک ابله سر پیری برای یک ساندیس ان نقل دان را از دست دادی. بدبخت. حالا شبها از درد بتوانب بخوابی شانس اوردی. مرکز اسرار ترا از دست دادی
  26
  20
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  واقعا متاسفم که اینقدر زود ریست میشین. تعجبی نیست که خمینی سوارتون شد. من یه سوال کردم، ببینم مگه همین اقای هالو، به شاهزاده نگفت اسپرم مقدس؟ چطور اینجا باید نظر مخالف محترم شمرده بشه؟ شما برو بالا ببین چه مزخرفاتی رو راجع به سلطنت طلب ها نوشتن. من خودم سلطنت طلب نیستم ولی هر چی از دهنشون در میاد میگن، بعد یه عکس العمل میبینن یهو انگار سقف روشون خراب شده! اقا جون، همین اقای هالو درست زمان اعدام اون سه نفر ماتحت اش درد گرفته؟ هنوز نفهمیدین دارن حاشیه درست میکنن؟ همین اقای هالو میدونستین توی سپاه بوده و مبرحسین اوردش توی وزارت خارجه و با لباس افغانیا توی اردوی روسیه جاسوسی میکرده؟ برو پرونده اش رو نگاه کن فقط
  21
  18
  ‌سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  max_payne - استکهلم، سوئد
  خیلی برای من متاسف نباش. خمینی سوار هممون شد و شما هم به اندازه بقیه سواری دادی. اینکه به مشت آدم آبله و دهن دریده شاهزاده رو علم کردن و پشت لوای اون هر دری بری می‌خوان بگن که نشد اپوزوسیون. در ضمن خود این بابا گفت تو سپاه بوده و در اومده. خیلی از اینهایی که الان کاسه داغ تر از آشند خودشون یا فامیلاشون در خدمت نظام بودن و به هر دلیلی بریدن از نظام. در ضمن اگر برای مطالبی که راجع به هالو دارید اگر رفرنس معتبر دارید بزارید تا ما هم ببینیم.
  12
  20
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  پیرزن زمانی که مچت را می‌‌گیرند دست کم آنقدر شجاع باش و اعتراف کن. "پوزش سابق او را نمی‌‌دانستم."خیلی‌ سخت است؟ بجای اینکه اینجا زمین و آسمان را به هم ببافی.یک بار از خودت پرسیدی .زمانی که در ایران به خاطر یک اعتراض اعداممی‌‌کنند .چگونگ این قادر بود جلسه‌ها اینجوری بگذارد ؟ چگونه این از ایران خارج شد ؟ می‌‌گوید رشوه دادم به افسر پلیس. از کی‌ تا حالا افسر‌ها پلیس فرودگاه را کنترل می‌‌کنند؟ برا ورود و خروج ؟ .....پهلوی را که به زبان شما انداخت ؟ این فحش نیست؟ در سخن رانی‌ خود به جز فحاشی چیزی دیگر شنیده؟ چرا این مواقع مخالف فحش نیستی‌.؟ روزی نیست که در ایران به دختران تجاوز و اعدام نکنند. چرا اینجا صدات در نمی‌‌یاد ؟ ولی غصه .....چنین انسان مشکوکی را می‌‌خوری چون انگولک شد؟ نترس بدش نمی‌‌یاد.کسی‌ که با طالبان همکاری می‌‌کند زیاد مخالف انگولک نیست. ۷ دقیقه سخن گفت. ۵ دقیقه آن دروغ بود.اصلا آنجا چکار می‌‌کرد؟ زمانی که دید به قول شما سلطنت طلب فاشیست آنجا بود؟
  16
  15
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۶:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  در آن سوهد خراب شده راست‌ها تظاهرات می‌‌کنندمگر توئ گردن شکسته می‌‌روی وسط آنها و شروع فیلم گرفتن شعار دادن ؟ مگر اینکه ....واقعا .....داره. ما هم وقتی اینجا تظاهرات است.نمیریم زیر پرچم حزب توده .تجزیه طلب کرد و عرب. می‌‌رویم خانه. طرف از حسادت دارد می‌‌ترکد. اگر مسیح رضا پهلوی. حامد شما اینقدر اسم در کردند.چرا من نه ؟ با اجازه سپاه دانسته یا ندانسته خارج و دنبال پاپلیسیتی است. اینقدر که تبلیغ برا این شد. با نیم میلیون دلار و ۱۰ تا مشاور قادر نبود. چقدر شما کینه دارید و نادان. ضمنا فرصت طلبی هم نکن. اولین جمله من محکوم است از هر طرف.
  13
  14
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۶:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۱-دوستان: وقتی که خشونت و توهین وفحاشی را تقبیح می کنیم، معنایش این نیست برایش مرز و طبقه ای بگذاریم. همانطور که عملِ زشت علیه هالو سرزنش می شود، طبعاً اینگونه بی حرمتی ها برعلیه پهلوی هم محکوم است. ولی فرق در این است که که آقای پهلوی یک نقش را یدک می شد و در جامعه و بین مردم حال چه درست یا به اشتباه موافق ومخالفان خود را دارد. بنابراین تندروی از طرف هواداران اوبه تندی علیه او نقد و دیده میشود. بنظرم اگرآقای پهلوی از همان ابتدای امر صریح علیه این تندروی ها موضع می گرفت کار به اینجا نمی کشید!
  14
  16
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۲-بقول معروف” گربه را باید دم حجله کشت “. یک نمونه ساده: وقتیکه خانم ایشان شعار مرگ بر سه فاسد ملا چپی مجاهد را سر داد، و اگر ایشان برخورد محترمانه ای با همسرش می کرد اوباشان تندرو هم حساب دستشان می آمد. اگر می گفت خانم: حرف ما این است که این مرگها را برچینیم، باز شما فرد نزدیک به من حرف از مرگ می زنی ؟ قطعاً خانم پهلوی هم بعدا به اسماعیلیون و منشور توییت نمی زد.این گفته پهلوی که این تندروها از من نیستند کافی نیست. عقیده دارم که همانقدر که حرف زپرتی و تکراری زرتشت بلوف خودمان چون ٭اسپرم قزاق٭ زشت است، ٭اسپرم مقدس٭ گفتن هالو علیه پهلوی هم غیرقبل قبول است.
  13
  16
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  حاجی زرتشت ؛ از دستگیری و شکنجه هالو در زندان هم مینوشتی .
  14
  12
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  Hassan1479 - تهران، ایران
  آقای محترم ، من سنم ۷۵ سال است، آن شماره که زده بدلایلی اشتباه است، ۷۵ سال هم در ایران بودم و فراز و فرودهای زیادی را دیدم خاطرات تلخ زیاد دارم ،،دنبال انتقام نیستم ، خون با خون شسته نمی‌شود. ضمنا کسی در حکومت اسامی در ایران باشد مطمعنا صدماتی دیده است.
  6
  5
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  دست به دامن کدام دوستان شدی؟ خیال کردی چهار نفر زپرتی منفور پنجاه و هفتی نماینده ملت ایران هستند؟ فراموش کردی که ملت از کسانی که آخوند رو به قدرت رساندند و بعد فراری شدند نفرت دارند؟ خیال کردی که اگر بجای ابراز ندامت اینجا منبر بگیری و هچلهف پشت هچلهف کامنت کنی برای خودت آبرو خریدی؟ برو جناب بلوچ را پیدا کن و بیار تا دوتایی از جشن های ۲۵۰۰ ساله انتقاد کنید!
  8
  10
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  با درود و احترام به سلطنت طلب های با شخصیت و آگاه! چونکه یک عده ای اوباش سلطنتی سبک حال و سبکبال و سبک مغز به دیگران حمله میکنند، و علاقه دارند تا از طرف کل دروغ بخورند و عمداً توهین برای پهلوی می خرند. مرا مجبور کرد که با کمی تغییر این شعر میرزاده عشقی را به این شاه الهی های لات که باعث ننگ پهلوی هستند بنویسم. به یکی از این همان اوباشان لوبیا چیتی ای که بنام همه دروغ زیادی می خورد و نخود هر آش است و شغلش چاپلوسی و پایین مالی و پاچه گیری هست. // تو با چه رویی سخن از طرف ما می گویی __ دستت.گ. از عدل همایون می گویی//. _____چه غلط ها که نکردی پس پرده ی همایونی ___ تف به درگاه آن همایونی که تو می گویی. //.
  8
  7
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  گرامی , سؤال کردید آیا اکثریت هواداران رضا پهلوی از همین قماشند؟ باید از روی تجربه شخصی خدمتتان عرض کنم متاسفانه اکثریت از همین قماش هستند . توی این سایت من آزادی و دموکراسی خواه , از انواع تهمت ها و فحش ها در امان نبودم . البته انسانهای شریف پادشاهی خواه هم وجود دارند ولی عده شان محدود است . همیشه شاد باشید .
  8
  10
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  زرتشت بلوف: مگر آبروریزی اوباشان سلطنتی علیه هالو دیروز یا پریروز کافی نبود؟ چطور و چرا باز هم یکی از همان لات ها و نوچه شما اینجا، پاچه مرا می گیرد؟ بنظرم به هر سگ هاری که به کسی حمله میکند، باید پوزبند زد. البته می گویند سگی که پاس میکند بهتر است از کنارش رد شد و بهش بی محلی کرد.
  10
  9
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  من حیرت میکنم شما چهل ساله خارج نشینی و مشخص هم نیست طرف کی و کجا هستی. اگر مجاهد و چپی هستید که شماها یکبار امتحان پس دادید آخه کی این عنقلاب رو کرد؟شماها بودید؟ نکنه شماها هم گردن نمیگیرید؟ برای مردم ایران فرقی نمیکرد مجاهد یا شما کمونیستها سرکار بودید هم همین وضعیت ولایت فقیه بود. یه نگاه به افکار و عملکرد خودتون بکنید. مجاهدین که در اوج اشغال کشور رفت چسبید به صدام اشغالگر. عاملان حمله به سفارت آمریکا و کلا منافع آمریکا کیا بودن؟همه از چپی هایی که اسلامی شده بودند یعنی همون کمونیست ها و چپی های اسلامی که تمام افکار شماها رو دارند که یه چادر اسلامی کشیدن روش. حیرت میکنیم ما چطور شماها حاضر نیستید بفهمید مشکل مملکت همین گروههایی هستند که عنقلاب 57 رو با دستور غرب یا شرق انجامش دادند و نمی فهمید در بین شماها صدها گروه هستند که کارشون نفوذ و شکست هر گونه فعالیت ضد حکومته و این گروهها کاملا قابل خریداری توسط سپاه و اطلاعات هستند و تنها گروهی که قابل خریداری نیست پهلوی هستش حالا شما به زور میخواید بگید شاه آینده ولی ما میگیم او کسی هستش که میشه حکومت جمهوری باهاش تشکیل داد.
  13
  4
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  antifascism - تهران، ایران
  دو ارتش سایبری (خرهای پلان به دوش جیره خور و متوهم ولایت و پالانی) در دنیا هست. یکی داخل ایرانه یکی خارج ایران. باید عرض کنم دست خر از تلاش ملت ایران و جهان برای ازادی برابری و دموکراسی کوتاه. ما فاشیستها رو پارو میکنیم و داخلشون کاه پر میکنیم.
  8
  8
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  max_payne - استکهلم، سوئد
  حیرت نکن عمو جان، بجای سر هم کردن یک سری جملات بی سر و ته یه خورده تفریق و جمع تمرین کن تا ببینی وقتی عنقلاب رخ داد بنده کودک خردسالی بیش نبودم که بخواهم چپی یا راستی باشم و کاری کرده باشم، اما از دست همون عنقلابیون و عواقب کارشون که اتفاقا از همون نزدیکان جنابعالی و بنده و همه ما هم هستند از مملکت بیرون آمدم تا بوی تعفن هتاکی و تملق و ریا رو تنفس نکنم. عاشق چشم و ابروی هیچ کسی هم نیستم چه رضا پهلوی باشه و چه رضا عالی پیام. اما از این آدمهای هتاک و دهن دریده سلطنت طلب هم هیچ چیزی عاید ایران و آینده اش نمیشه. بسیاری عقده های چند ساله دارند که تازه به فکر اینند که حکومت به دست بگیرند و طناب دارشون رو برای انتقام گرفتن برپا کنند. من تا حالا که مدرکی دال بر جاسوس بودن و رژیمی بودن عالی پیام ندیدم و اینکه در گذشته ایشان جزیی از بدنه نظام بوده هم ملاک تهمت زدن نیست. کما اینکه تعدادی از این سلطنت طلبها هم به یقین از اعضای شکنجه گر ساواک بودن، اما شاید حالا فهمیدن که اشتباه کردن و شکنجه و کشتار جلودار هیچ انقلابی نیست.
  2
  6
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  هنوز دیکتاتور نرفته دیکتاتورهای جدیدی بوجود آمده است بجای مبارزه با رژیم با خودمان مبارزه می کنیم یکعده پیر و سالخورده که در سال ۵۷ از ترس . بخارج پناهنده شدند میخواهند ایران را آزاد کنند برو عمو منقلتون را الم کنید
  2
  6
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  اینجا که لینک نمیشه گذاشت منتها ارجاع میدم به زمان میرحسین که از سپاه درش اورد برد وزارت خارجه و بعد هم افغانستان برای حاسوسی. لب مطلب اینه که این بابا خودش سر شوخی رو باز کرده. و درست زمانی این غوغا رو به پا کرده که ملت عزادار و خشمگین از اعدام سه تا جوون هستن. همون استراتژی قدیمی جمهوری اسلامی. یک بحران رو با یک بحران مجازی دیگه به حاشیه میبره. حالا نمیدونم اون ماتحت چروک این مرتیکه با اشعار صد من یه غازش ارزش اینهمه پوشش رو داشت؟ صد تا صد تا جوون رو دارن بهشون توی زندان ها تجاوز حقیقی میکنن منتها کسی ککش هم نمیگزه. حالا واسه یه انگشت کردن این دستکش اخوندا همه عزادار شدن. چرا؟ چون طرفدار شاهزاده اینکار رو کرده. چشمهاتون رو باز کنین بابا. ضمنا ما به خمینی سواری ندادیم. دم پدر من گرم که سال ٧٧ بیشتر مال و اموال رو فروخت و با چند میلیون دلار سال ١٩٧٧ اومدیم اینجا.
  7
  3
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  دیر اومدی زود میخوای بری؟ 😀😀 باش چایی دوم تا ببینیم کی کیو پاره میکنه. اخه بزغاله، تو که داری خودتو برای فارس و تورک جر میدی نمیخواد دم از فاشیست بزنی.
  7
  4
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  antifascism - تهران، ایران
  پسر گلم سعی کن از اسامی خانوادگیت تو پیامها استفاده نکنی. پشت اینترنت فارت و فورت نکن. زمان همه چیزو حل میکنه. ما وقتی این حکومت 100پدر رو بفرستیم تو فاضلاب چنتا شعبون بی مخ اینترنتی که کلا فقط صدا و بو دارن.
  3
  7
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  ما که فحاشی نکردیم. کامنت ها حذف نشده و همگی شاهد هستند. منتهی اینکه شما چپول ورشکسته با کمال بیشرمی دست به دامن این و آن میشوید که تاییدیه بگیرید خنده دار است. شمایی که وجدان نداشته را به آخوند فروختید و ۴۴ سال نکبت نثار آن سرزمین کردید هنوز از رو نرفته با بیشرمی تمام دم از سیاست میزنید. شمای روانپریش و چند تا سایبری معلوم الحال شب و روز در بوق میدمید تا به خیال خود سلطنت طلب ها را از میدان به در کنید، در حالی که وقتی خود شاهزاده جمهوری خواه باشد سلطنت طلب بودن بی معنا میشود. تمام تلاش شما این هست که تنها بارقه امید و ناجی باقیمانده برای ایران را زیر خاک کنید در حالیکه غافل از آن هستید که امروز پهلوی ۸۵ میلیون رای دارد و چرند نوشتن های گروهی مزدور در فضای مجازی دیگر خریداری در بین مردم ندارد.
  3
  2
  ‌چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  زرتشت بلوف: مگر آبروریزی اوباشان سلطنتی علیه هالو دیروز یا پریروز کافی نبود؟ چطور و چرا باز هم یکی از همان لات ها و نوچه شما اینجا، پاچه مرا می گیرد؟ بنظرم به هر سگ هاری که به کسی حمله میکند، باید پوزبند زد. البته می گویند سگی که پاس میکند بهتر است از کنارش رد شد و بهش بی محلی کرد.
  3
  5
  ‌پنجشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا
  حسن آقای محترم، من با سن شما نموی تونم کاری داشته باشم و ربطی به موضوع بحث ما ندارد عزیز دل شمارو قسم میدم به انسانیت قبل از جواب مطالب من رو کامل بخونید بعد نظرتون رو بگید‌. من در تفهیم کلماتم به شما مشکل دارم. من میگم در مقابل ظلم قتل جنایت تجاوز ووو باید ایستاد چه شما صد ساله باشید چه چه یک نوجوان ۱۳:ساله، در قانون مندرجه حقوق بشر دفاع از نفس یک مسأله انکار ناپذیر هست. من متاسفانه کلامی دیگر برای توجیه شما نمی یابم، شما هر جور که دوست دارید فکر کنید من دردم جامعه هست خودخواه و کله شق نیستم. در پناه اهورا مزدا باشیم
  1
  0
  ‌پنجشنبه ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.