دختر صاحب سگ به آخوند: به سگ من میگی نجس؟ این از دهن تو تمیزتره


دختر صاحب سگ به آخوند: به سگ من میگی نجس؟ این از دهن تو تمیزتره.
 
+205
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  بنازم شجاعت و شهامتت را. زنده باد زن ایرانی. واقعا عن اون سگ از اون اخوند پیر تمیزتره.
  4
  80
  دوشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  این سگ از دهن صاحب این عبا و لباده و عمامه که شما ملاها میگین این لباس فلانیه هم تمیز تره. بگیرین از کی تمیز تره! 😀
  4
  74
  دوشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۲:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  هر کی دیگه جای آخونده بود خودکشی میکرد و یا حداقل میرفت و یکماه از خونه بیرون نمیومد ! ولی چون آخوند جماعت پُر روست ، ظاهراً کَکِش هم نگزید !
  1
  71
  دوشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۳:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۳
  siavash786 - شیکاگو، ایالات متحده امریکا

  بهش یاد میدادی تا بشاشه به لباسش
  2
  66
  دوشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۳:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  ۱) سگ، یار-و یاور‌ترین و کار‌راه‌انداز‌ترین موجود برای انسان است. شامه‌ی سگ، تا یک کیلومتری، منبع هر بویی را احساس می‌کند، و همچنین توانایی‌ غربالگری تا مقدار یک میلیون بو را از یکدیگر دارد، و برای همین در زمینه‌های تفحصی و امنیتی، سگ معجزه‌گر است. همچنین برای اهداف خانگی که از حیاط خانه‌ی بزرگ محافظت کند نیز بی‌نظیر است. وفاداری سگ بی‌همتاست، و برای افراد سال‌خورده که گاه نصف پول حقوق بازنشستگی خود را صرف خرید خوراک‌های مارک‌دار ویژه‌ برای سگ‌شان خرج می‌کنند نیز، یار و همدم آن‌ها هستند. (ادامه ....)
  4
  22
  دوشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  ۲) حیوانات از جهت آرگانیزم بدن، با ما انسان‌ها فرق دارند چون خام‌خوار هستند، اما در زمان حال - حداقل از ۱۵ سال پیش، خوراک‌های ویژه‌ مارک‌دار برای سگ و گربه چنان گسترده شده، که از جهت بیولژیکی نیز، سیستم گوارش حیوان را تنظیم می‌کنند، اما حیوان حیوان است. / اکنون در بیشتر جاهای دنیا، در دست مردان و زنان -بیشتر در دست دختر‌ها و خانم‌ها- در یک دستشان موبایلشان است و دایم پرسه در فضاهای بیهوده‌ی مجازی می‌زنند، و در دست دیگرشان، قلاده‌ی سگشان. / اگر خانه‌ی حیاط‌دار می‌داشتم، سگ محافظ می‌آوردم و در حیاط برای‌اش لانه هم می‌گذاشتم، اما فقط در همان حیاط محل زندگی‌اش می‌بایست می‌بود. نیروی امنیتی هم نیستم که برای تجسس نیاز به سگ و شامه‌اش داشته باشم. برای همین، *دارا بودن سگ* به‌جز این دو مورد را صلاح نمی‌دانم، چون انسان هستیم و باید با انسان تبادل عاطفه و مهر داشته باشیم و نه با بغل‌کردن و قربان‌صدقه‌رفتن و بوسیدن سگ‌مان. برای همین هست که از ۱۰ سال پیش که طلاق صورت گرفت، با خودم مجردی زندگی‌ می‌کنم، چون هرکه را می‌بینم، در یک دست‌اش موبایلش است و در در دست دیگرش، قلاده‌ی سگ‌اش.
  13
  9
  دوشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  آن سگ بیچاره بین این دو »آدم«، نمی داند دعوا بر سر چیست، کاش یک نفر بوف کور را از روی این کلیپ باز نویسی کند! سگ در هیچ دینی اینگونه مورد نزاع نیست، در ایران چون »شادی« و »خنده« و موسیقی« با »رویش فرهنگ و ملیت« رابطه دارد، ممنوع شده است، سگ می تواند به شادی و خنده کمک کند، به همین خاطر »مغول ها« پس از حمله به ایران و در دوره ی صفوی ها نجس اعلام شد، در ایران همه چیز با »ملیت«، و »هویت ایرانی« رابطه دارد، گول نخورید
  0
  0
  جمعه ۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.