آیا دادستان سابق تهران راننده اسنپ شده است؟

سایت رویداد 24: تصویر جدیدی از جعفری دولت‌آبادی، دادستان سابق تهران در فضای مجازی منتشر شده که او را در حال مسافرکشی نشان می‌دهد.

جعفری دولت آبادی در زمان ریاست بر دادستانی تهران حواشی زیادی داشت. بازداشت‌های خبرنگاران و فعالین سیاسی، بازداشت علیرضا بهشتی و مرتضی الویری مشاوران میرحسین موسوی، پلمپ دفتر مهدی کروبی، پرونده دراویش گنابادی، ممنوعیت فعالیت جبهه مشارکت و فیلترینگ تلگرام انجام شده بود.
+5
رأی دهید
-49

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  تحت تعقیب وزارت - لندن، انگلستان

  تمام دارندگان پایه قضائی بعد از ۵ سال سابقه کار مطابق قانون می توانند پروانه وکالت بگیرند (بدون آزمون و اختبار) جعفری دولت آبادی سال ها پیش از دادستانی تهران در استانهای جنوبی قاضی و دادستان بوده است و به سادگی می تواند پروانه وکالت گرفته و با زد و بندی که دارد درآمد میلیاردی داشته باشد . ضمن اینکه وی یک دستش (ظاهرا دست راست) هم مصنوعی است و انگار که جانباز جنگی هست و این عکسی که گذاشتین دست راستش مشکلی ندارد.
  0
  45
  دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۳
  varied - ریزه، ترکیه

  تبلیغات فاسد طویله اسلام است وحوش اسلامی از بزرگ و کوچک آنقدر چاپیدند و دزدیدند که برای هفت نسلشان پول و دلار دارند نیازی به مسافرکشی ندارند
  0
  29
  دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران

  این آدم با رانت با روابط و فساد به اون مقامها رسید نه با لیاقت و شایستگی و سوادش. آدم فاسدی که برای نگه داشتن خودش در مقامش هرکاری میکرد و خودش رو دراختیار همه بالایی ها قرار میداد تا بتونه بمونه. قطعا این گردن کلفت زندگی مرفه و توپی داره و این کارهای اینا بیشتر از روی عشق و حال و مخ زدن زنها و رسیدن به فسادهای خودشون هستش نه نیاز مالی.
  0
  23
  ‌سه شنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  مدافع حق - مادرید، اسپانیا

  این جنایتکاران غیر ممکنه بدون محافظ تا تو مستراح خونه‌شون وارد بشن
  0
  26
  ‌سه شنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۵:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  iran1 - آرلون، بلژیک
  تو سیستمی که علیرضا دبیر تو جلسه رسمی نماز میخونه و مسئولان جای مهر رو تو پیشونیشون میزارن، دادستانی که میتونه راحت از راه وکالت درامد خوب داشته باشه باید بیاد برای ریاکاری راننده تاکسی بشه وگرنه برای اینها کار زیاده. واقعا مردم حال به هم زنی داریم
  0
  12
  ‌سه شنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۶:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.