حمله اسرائیل به دمشق محموله تراشه‌های الکترونیکی هدایت موشک را هدف قرار داد

العربیه: منابعی در سوریه به «العربیه» خبر دادند که حمله صبحگاه جمعه اسرائیل به حومه دمشق، محموله تراشه‌های الکترونیکی برای هدایت موشک را مورد هدف قرار داد.

این منابع شامگاه جمعه یازدهم فروردین اعلام کردند که اسرائیل از قاچاق این تراشه‌ها به سوریه شدیدا نگران است.

منابع مذکور یادآوری کردند در حمله هوایی اسرائیل محموله تراشه‌های الکترونیکی هدف قرار گرفته و سپاه پاسداران ایران هدف این حمله نبوده است.

پیشتر خبرگزاری رسمی سوریه، «سانا» گزارش داد که حمله موشکی اسرائیل به مواضعی در جنوب غرب دمشق به زخمی‌شدن دو سرباز و ایجاد آسیب‌های مادی منجر شده است.

ساعاتی بعد از این حمله، سپاه پاسداران طی بیانیه‌ای از کشته‌شدن «میلاد حیدری»، یکی از فرماندهان وابسته به خود در حمله اسرائیل به حومه دمشق خبر داد.

خبرگزاری «تسنیم»، وابسته به سپاه هم ادعا کرد که حیدری یکی از افسران و نیروهای مستشاری سپاه پاسداران در سوریه بوده است.

اسرائیل پنج‌شنبه دهم فروردین، یک روز پیش از حمله اخیر، به حومه دمشق حمله موشکی کرده بود.

دیدبان حقوق بشر سوریه نیز با تایید خبر حمله اسرائیل، اعلام کرد که این حمله مواضع نظامی وابسته به ارتش رژیم اسد و پایگاه‌های نیروهای نیابتی ایران در جنوب غرب دمشق را مورد هدف قرار داد.
+52
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  بشار اسد و خامنه ای جنایتکار جواب اسرائیل را بدهید اگر نمی ترسید و بزدلانه نمی خواهید عملی را انجام دهید. اسرائیل با 4 الی 5 میلیون نفر بر شما خامنه ای و بشار اسد سوار است . جرات دارید جواب این تهاجمهای مرگبار و ویرانگر اسرائیل را بدهید تا حداقل بگویم این هاتوهوتهای که در باره محوه اسرائیل میزنید به شما نظام اخوندی زیر رهبری خامنه ای پست جنایتکار و دولت سوریه زیر فرمان بشار اسد سرسپرده به بیگانگان , کمی باور داشته باشیم که میتوانید غلطهای در مورد اسرائیل انجام دهید.
  3
  39
  شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  Nabaat - بلک تان، استرالیا

  با درود. اسرائیل تمام نقل و انتقالات رو در اطراف کشور خودش رو مثل عقاب زیر نظر داره ، اگه یه سوسک هم بشن اسرائیل می بینتشون و حتما خبر جابجایی این تراشه ها رو که در سیستمهای موشکی هدایت شونده میخواستند استفاده کنند رو از جاسوسان خودش در سپاه ج.ا و از چهار پای سوری گرفته بوده. خوب ناز شصتش از مردمش محافظت کرده، . و حالا اون چلاقعلی و رجز خونهای دور و برش بیان از قدرت نظامی ج.ا در منطقه وراجی کنن ، پوفیوزا 😆😆
  3
  33
  شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.