شهروند باکوی آذربایجان: ایران در عرض ۲۴ ساعت آذربایجان را شخم می‌زند


اعتماد آنلاین: شهروند باکویی در ویدئویی گفت:اگر الهام علیف با ایران وارد جنگ بشود ایران باکو را  در عرض ۲۴ساعت  شخم خواهد زد. علی‌اف یک گروهان برای تصرف فضولی فرستاد، نتوانستند پوتین دستور داد برگردند.آخر مگر میشود با ایران جنگ کرد؟ میتوان جنگ کرد ولی کشورهای دیگر هم وارد جنگ شوند . کشورهای دیگر می توانند با ایران بجنگند مثلا ترکیه می تواند با ایران جنگ کند ولی آذربایجان را در جنگ در عرض 24 ساعت شخم خواهند زند.
+83
رأی دهید
-63

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران

  ایران هیچ موقع چنین کاری نمیکنه چون ما هموطنیم. علیف بی ریشه به زور میخواد ما رو از هم جدا کنه حالا چه با اختلافات زبانی چه با تاریخ سازی های دروغین ولی ما مردم یا من آذری میدونیم اون مرز ساخته روسیه و روسهاست وگرنه ما هموطن بودیم و هستیم. عمده اسرائیلی ها روس تبار و‌مهاجران روس به اون منطقه هستند و هنوزم دارن سیاستهای روس ها رو‌ اعمال میکنند. ترکیه ای ها کی هستند؟ یه‌نگاه به پادشاهان عثمانی و ریشه سیاستمداران ترکیه بکنید اونا هم همه از ایران رفتند اونجا و واقعا اونا هم یه طورایی هموطن ما هستند و نه ما در ترکیه و نه ترکیه ای ها در ایران حس غربت نمیکنند. امیدوارم علیف روس و عوامل اسرائیلی روس تبار توسط خود مردم و هموطنهای آذری تنبیه بشوند و سرنگون که کار به چنین جنگ خانمانسوزی نکشه چون همه طرفها برادرند جز اونایی که پشت صحنه قایم شدند.
  47
  124
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  مطلقا این کار صورت نخواهد گرفت. یعنی ارباب پوتین چنین اجازه ای را به خامنه ای نخواهد داد
  10
  59
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۳
  varied - ریزه، ترکیه
  همانطور که از آخر کلیپ فهمیده میشه اینا مزدوران طویله اسلام در آذربایجان هستند از اینا تو باکو زیاده مثل اون خواننده آذری بنام شبنم تلوز که با هزینه طویله اسلام به مشهد پابوس قبر هارون الرشید میرود(قابل توجه عمام رضا و هارون الرشید بغل هم دفن شده اند) ولی موضوع اینجاست که طویله اسلام برای فائق آمدن به مشکلات داخلی کشور امکان دارد جنگی را با یکی از کشورهای همسایه به احتمال زیاد آذربایجان یا افغانستان بپا کنه که هدفش با استفاده از احساسات ناسیونالیستی مردم به اعتراضات داخلی کشور پایان دهد و ممکن در این راه حتی قسمتهایی از آذربایجان و یا هرات افغانستان اشغال کند
  26
  38
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Belgo - بروکسل، بلژیک

  اگر جنگى قرار باشه روى بده اخوندى که هواپیماى مسافرى رو در چند مترى فرودگاه خودش میزنه شروع میکنه به موشکپرا کنى به همه طرف، و خودش رو وارد یه جنگ تمام عیار میکنن با تمام مرزهاش، و از داخل هم مردم بلند میشن و هیچى کسى از اخوند دفاع نمیکنه، خودشون هم که مفتخور هر مدوم با وزن ١٥٠ کیلو از جاشون نمیتون تکون بخور و مثل یه اسب آلى میمونن سر جاشون تا مردم بریزن و له شون کنن، من خودم هر اخوندى رو که دستم بهش برسه به نوبه خودم درجا اعدام میکنم به تلافیه تمام بدبختیهاى که این ٤٤ سال سرمون اوردن و حاظر نیستن حتى یک قدم از مواضع کثافتشون برن عقب ، لعنت بر اخوند و جمهورى اسلامى ، به امید صبح ازادى ✌️✌️✌️
  12
  35
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  پاینده باد مرزهای جاویدان کنونی ایران و پرتوان باد نیروهای نظامی مقدس ایران در دفاع از مرزهای ایران کهن. این ها فکر می کنند اگر ایران را به باکو وصل کنند، مانند زمان قجر بر ایران حکومت خواهند کرد، احمق نمی دانند که دنیا صاحب دارد. ایران دنبال جنگ نیست، بی خود داستان درست نکنید، مرز ایران و ارمنستان و دریای خزر برای ابد بروی ایران باز خواهد بود.
  10
  35
  جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.